GENÇLERİMİZİN YANINDA OLACAĞIZ

22 Şubat 2020 15:38
GENÇLERİMİZİN YANINDA OLACAĞIZ

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Atayurt Okulları İngilizce Öğretmeni ve Atayurt Model Birleşmiş Milletler Kulübü Direktörü Serdar Mercan ile kulüp üyesi öğrencileri ağırladı.

Bilgi verdiler

Son olarak Atayurt Okulları İngilizce Öğretmeni ve Atayurt Model Birleşmiş Milletler Kulübü Direktörü Serdar Mercan ile kulüp üyesi öğrenciler, Başkan Ataç’ı makamında ziyaret etti. Ziyarete ilişkin değerlendirmelerde bulunan Mercan, Başkan Ataç’a kulüp faaliyetleri hakkında bilgi verdiklerini belirterek, gençlere olan desteğinden ve misafirperverliğinden ötürü kendisine teşekkürlerini iletti. Başkan Ataç da, geleceğin teminatı olan gençlerin gerçekleştirdiği başarılı çalışmalardan gurur duyduğunu ifade ederek, her zaman gençlerin yanında olmayı sürdüreceğini kaydetti.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ESKİ TAS - ESKİ HAMAM

22 Şubat 2020 16:35
- ŞU BİZİM ÜÇ BELEDİYEDE DE , REKLAM , SEYAHAT , PALAVRA , HAVA , CIVA , BOL BOL LAF , HİÇ GÖREMEZSİN ŞURAYA YOL YAPTIK , ŞURAYA KÖPRÜ YAPTIK ŞU MAHALLEYİDE ÇAMURDAN ÇUKURDAN KURTARDIK , ZANNIMCA DUYAMIYACAĞIZ DA . eee böyle gelmiş böyle giderrr .....

Ali Haydar

23 Şubat 2020 23:59
Hata kimde? Kabahat bizim değil mi şimdi? Biz bu başkanların böyle olduğunu bile bile göre göre oy verdik yıllardır. Dışarıdan gelip başka birileri seçmedi! Kimseyi suçlamayın bu başkanlar böyle. En büyük meziyetleri bu gördüklerimiz. Sürekli reklam çalışmaları. Ziyaretler misafirler ile geçti 16 yıl. Daha 4 sene daha var. Allah ömür versin daha çok seçeriz biz.

ali

24 Şubat 2020 09:07
Ne alaka şimdi, bilmem ne bilmem neyi ziyaret etmiş.Sonra fotoğraf çektirip gazeteye verelim. Birbirimize plaket verelim.Oyun olsun.Torba dolsun.

depolama

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma