GENÇLERİMİZ ZEHİRLENMESİN

21 Temmuz 2018 14:58
GENÇLERİMİZ  ZEHİRLENMESİN

Ülkü Ocakları Eskişehir Yunusemre Şube Başkanlığı 'Uyuşturcuya Hayır' kampanyası kapsamında, vatandaşları bilinçlendirmek için Hamamyolu'nda bildiri dağıtıp açıklama yaptı.

Çalışmalar devam edecek

Uyuşturucu ile mücadele etmek için yeni bir cephe açtıklarını söyleyen Ülkü Ocakları Eskişehir Yunusemre Şube Başkanı Ahmet Biricik, “Madde bağımlılığı ülkemizin en can yakıcı sorunu haline gelmiştir. 'Damarlarındaki Asil Kanı Kirletme' sloganı ile uyuşturucuyla mücadele konusunda etkin çalışmalarımız her zaman devam edecektir” diye konuştu.

En önemli vazife

Biricik, “Gerek dünyada, gerekse ülkemizde hızla yayılan, toplumsal çöküntülere neden olan, ahlak, kültür ve eğitim başta olmak üzere tüm topluımun yapısını bozan uyuşturucu madde kullanımı ile mücadele etmek ve uyuşturucu madde kullanımının zararları ve madde bağımlılığı konusunda gençlerimizi, ailelerini ve toplumu bilinçlendirmek en önemli vazifemizdir” dedi.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Gariban

23 Temmuz 2018 00:11
Memlekette fabrika yok üretim yok gencler caresiz yapacaksan bunun icin kampanya yap, dürüst olun beyler!
TÜRK YILDIZLARI ESKİŞEHİR'DE UÇACAK
BAYRAMDA ULAŞIM ÜCRETSİZ
BAYRAMDA ULAŞIM ÜCRETSİZ
Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı süresince tramvay ve otobüslerin ücretsiz olarak hizmet vereceğini duyurdu.
İNÖNÜ'DE UÇUŞ KEYFİ
İNÖNÜ'DE UÇUŞ KEYFİ
İnönü ilçe belediyesi ile Türk Hava Kurumu'nun, "İnönü’yü Uçuruyoruz" adıyla düzenlenen proje kapsamında, hayatında hiç uçağa binmemiş ilçe halkı bu deneyimi yaşadı.
SÖKÜLEN AĞAÇLAR  TOPRAKLA BULUŞTU
SÖKÜLEN AĞAÇLAR TOPRAKLA BULUŞTU
Emek Mahallesi’ni Şehir Hastanesi üzerinden 75. Yıl Mahallesi’ne bağlayacak tramvay uzatma projesinde çalışmalar devam ederken, Selami Vardar Bulvarı’ndan sökülen ağaçlar, Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Üretim Tesisleri’nde yeniden toprakla buluştu.
YUNUSEMRE CADDESİ  YENİLENİYOR
YUNUSEMRE CADDESİ YENİLENİYOR
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler Yunusemre Caddesi’ndeki asfalt yenileme çalışmalarını sürdürüyor.
EMNİYET'TEN  BAYRAM TEDBİRİ
EMNİYET'TEN BAYRAM TEDBİRİ
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından yaklaşan Kurban Bayramı için, gerekli tedbirleri aldığını duyurdu. Alınacak tedbirlerle huzurlu bir bayram geçirilmesi hedefleniyor.
EŞİMLE KATALOG EVLİLİĞİ YAPTIK!
EŞİMLE KATALOG EVLİLİĞİ YAPTIK!
Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyesi oldukları iddiasıyla 23'ü tutuklu, biri firari 58 sanığın yargılanmasına devam edildi.
CANKIZ YİNE AFFETMEDİ
CANKIZ YİNE AFFETMEDİ
Eskişehir’de yurt dışı tarifeli uçakla gelen yolcuların valizlerinde yapılan kontrollerde uyuşturucu madde ele geçirildi. 
DEAŞ ŞÜPHELİLERİ ADLİYE'DE
DEAŞ ŞÜPHELİLERİ ADLİYE'DE
Eskişehir'de önceki gün yakalanan terör örgütü DEAŞ ile irtibatlı olduğu iddia edilen 4 şüpheli sağlık kontrolünden geçirildi.