GENÇLERBİRLİĞİ'NDE FUAT ÇAPA SESLERİ

Son Güncelleme : 30 Ekim 2019 14:10
GENÇLERBİRLİĞİ'NDE FUAT ÇAPA SESLERİ

Eskişehirspor'un eski çalıştırıcısı Fuat Çapa Gençlerbirliği'ne çok yakın.

Bir dönem Gençlerbirliği'nde de görev alan Çapa'nın ismi Gençlerbirliği ile anılmaya başlandı. Başarılı teknik direktör Fuat Çapa Eskişehirspor'da zor şartlar altında özellikle gençler ile başarılı bir sezon geçirmişti. Çapa, küme düşer denen takımı son ana kadar Play-Off hesapları yapar hale getirmişti. Çapa, 2011-2013 sezonlarında görev almış İlhan Cavcav ile en uzun süren çalışan teknik adam olmuştu. Gençlerbirliği yönetiminin Çapa ile temas halinde olduğu gelen bilgiler arasında.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

mustafa

30 Ekim 2019 15:35
kıymeti bilmediler Fuat hocanın Es Es için çok mücadele verdi. Bu futbolcularda yoktu gecen sezon ligde kaldık. Ama bu sene çok zor.

sinan

31 Ekim 2019 07:40
fuat hoca bir takım bulacak gibi. osman taş nereye gidecek bakalım.

Selim

30 Ekim 2019 16:41
Amatör bir ruhla kulübe hizmet vermeye çalışırken, amatör bir yönetim tarafından kulüpten uzaklaştırıldı. Umarım Gençlerbirliği'nde başarılı olur. Olay hocada değil, yönetim, hoca, oyuncu, taraftar dörtlüsü beraber var.

Eses

31 Ekim 2019 00:32
Fuat hoca adına sevindim. Hiç olmazsa ekonomisi düzgün, kimin ne yaptığı belli olan bir kulüpte çalışacak. Rahmetli İlhan Cavcav'ın oluştırdığu ekonomik yapıyoı bozmadan devam ettiriyorlar.

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama