GENÇ AVUKATLAR CÜBBELERİNİ GİYDİ

18 Ekim 2018 16:50
GENÇ AVUKATLAR CÜBBELERİNİ GİYDİ

Eskişehir Barosu'nda stajlarını tamamlayan 36 avukat için yemin töreni düzenlendi. Yeminlerini eden genç avukatlar, cübbelerini giyip ruhsatlarını aldı.

Duygulu anlar

Zübeyde Hanım Kültür Merkezi'nde düzenlenen törene, ruhsat alacak avukatların aileleri, yakınları, Eskişehir Barosu avukatları ve Baro Başkanı Mustafa Elagöz katıldı. Duygulu anlarında yaşandığı yemin töreninde, cübbelerini giyen genç avukatlara baro tarafından hediyede takdim edildi.

Heyecanlı gün

Gerçekleştirilen törende konuşan Eskişehir Baro Başkanı Mustafa Elagöz, “36 meşlektaşımız için heyecanlı bir gün. Mesleğimizin onuru para kazanmaktan daha önemlidir. Avukatlarımızın adaletten ayrılmamalarını istiyorum. Cübbelerin cebi ve düğmesi yoktur” diye konuştu.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

deniz

19 Ekim 2018 10:35
Avukat olsan ne yazar olmasan ne yazar...Bu ülkede adalet yok....Korku imparatorluğu var...Yargı kendi başına karar almıyor....Hep bir kişi tarafından yönlendiriliyor...Eğer o kişinin dedikleri yapılmassa ipini çekiyorlar....Yazık gerçekten çok yazık...Ülke olarak hepimiz ipin ucunda kukla olmuşuz....

ES - ES ,

19 Ekim 2018 16:14
AVI KAP LARIN CEBİ YOKMU - O ZAMAN YANINDA TAŞIDIKLARI VALİZ GİBİ ÇANTA NE İŞE YARIYOR .

bekir yıldırım

19 Ekim 2018 15:34
Bu kadar çok avukat nasıl iş bulacak? nasıl geçinecek? şehrin kapasitesi nedirki bukadar avukatı kaldırsın. Çocukların işi çok zor Allah yardımcıları olsun.

hamdi

19 Ekim 2018 15:17
CUPPELERINIZ HAYIRLI OLSUN kardeslerim.
ESKİŞEHİR'DE KREŞTE YANGIN
ESKİŞEHİR'DE KREŞTE YANGIN
Eskişehir’de bir çocuk kreşinde meydana gelen yangın korku ve paniğe neden oldu.
TEHLİKELİ EĞLENCE
TEHLİKELİ EĞLENCE
Eskişehir'deki kar yağışının ardından adeta buz pistine dönen bazı sokaklarda ulaşım zaman zaman güçlükle yaşanırken, araca bağlanan iple kar üstünde kayan genç yürekleri ağza getirdi. 
İNÖNÜ'DE KIZAK KEYFİ
İNÖNÜ'DE KIZAK KEYFİ
Eskişehir'in İnönü Belediyesi tarafından bugün üçüncüsü düzenlenen Geleneksel Kızak Festivalinde, çocuklar ve vatandaşların yoğun katılımıyla renkli görüntüler ortaya çıktı. 
DEMOKRAT ANLAYIŞLA YÖNETİYORUZ
DEMOKRAT ANLAYIŞLA YÖNETİYORUZ
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Kurt, Göztepe Mahallesi’nde bulunan mahalle sakinlerini ziyaret etti.
KAYMAKAMDAN  ÖRNEK DAVRANIŞ
KAYMAKAMDAN ÖRNEK DAVRANIŞ
Odunpazarı Kaymakamı Hakan Bilgin, sağlık sorunlarından dolayı evde eğitim gören Umut Kaan Balbay'a karne ziyaretinde bulundu.
ESKİŞEHİR'E YAKIŞAN HİZMET YAPILACAK
ESKİŞEHİR'E YAKIŞAN HİZMET YAPILACAK
Belediye İş Sendikası Eskişehir Şube Başkanı Ahmet Moripek ve yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.
FİZYOMER'DEN İNDİRİM ANLAŞMASI
FİZYOMER'DEN İNDİRİM ANLAŞMASI
Eskişehir Bakkal ve Bayiler Esnaf Odası ile Fizyomer Terapia Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi arasında indirim anlaşması yapıldı.
HAYVAN DOSTU ŞEHİR OLACAĞIZ
HAYVAN DOSTU ŞEHİR OLACAĞIZ
Eskişehirli hayvanseverlerle bir araya gelen Burhan Sakallı, Eskişehir’in ‘hayvan bir dostu bir şehir’ olacağını söyledi.
ESKİŞEHİR'DE BIÇAKLI KAVGA
ESKİŞEHİR'DE BIÇAKLI KAVGA
 Eskişehir'de bir genç uğradığı bıçaklı saldırı sonucu yaralandı.