GENÇ AVUKATLAR CÜBBELERİNİ GİYDİ

18 Ekim 2018 16:50
GENÇ AVUKATLAR CÜBBELERİNİ GİYDİ

Eskişehir Barosu'nda stajlarını tamamlayan 36 avukat için yemin töreni düzenlendi. Yeminlerini eden genç avukatlar, cübbelerini giyip ruhsatlarını aldı.

Duygulu anlar

Zübeyde Hanım Kültür Merkezi'nde düzenlenen törene, ruhsat alacak avukatların aileleri, yakınları, Eskişehir Barosu avukatları ve Baro Başkanı Mustafa Elagöz katıldı. Duygulu anlarında yaşandığı yemin töreninde, cübbelerini giyen genç avukatlara baro tarafından hediyede takdim edildi.

Heyecanlı gün

Gerçekleştirilen törende konuşan Eskişehir Baro Başkanı Mustafa Elagöz, “36 meşlektaşımız için heyecanlı bir gün. Mesleğimizin onuru para kazanmaktan daha önemlidir. Avukatlarımızın adaletten ayrılmamalarını istiyorum. Cübbelerin cebi ve düğmesi yoktur” diye konuştu.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

deniz

19 Ekim 2018 10:35
Avukat olsan ne yazar olmasan ne yazar...Bu ülkede adalet yok....Korku imparatorluğu var...Yargı kendi başına karar almıyor....Hep bir kişi tarafından yönlendiriliyor...Eğer o kişinin dedikleri yapılmassa ipini çekiyorlar....Yazık gerçekten çok yazık...Ülke olarak hepimiz ipin ucunda kukla olmuşuz....

ES - ES ,

19 Ekim 2018 16:14
AVI KAP LARIN CEBİ YOKMU - O ZAMAN YANINDA TAŞIDIKLARI VALİZ GİBİ ÇANTA NE İŞE YARIYOR .

bekir yıldırım

19 Ekim 2018 15:34
Bu kadar çok avukat nasıl iş bulacak? nasıl geçinecek? şehrin kapasitesi nedirki bukadar avukatı kaldırsın. Çocukların işi çok zor Allah yardımcıları olsun.

hamdi

19 Ekim 2018 15:17
CUPPELERINIZ HAYIRLI OLSUN kardeslerim.
VATANDAŞI DİNLEMEK GÖREVİMİZ
VATANDAŞI DİNLEMEK GÖREVİMİZ
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay ilçe gezilerine Beylikova ile devam etti. Günay’ın ilk durağı Batman’da şehit düşen Jand. Uzm. Çvş. Neşet Gök’ün baba ocağı oldu.
KRİZ VATANDAŞIN MİDESİNDE
KRİZ VATANDAŞIN MİDESİNDE
Demokrat Parti (DP) haftalık toplantısı dün DP İl Başkanı Nazım Dölekçekiç başkanlığında gerçekleştirildi. Ekonomi hakkında konuşan Dölekçekiç, “Ekonomik kriz vatandaşın midesinde” dedi.
TERÖR EN BÜYÜK SORUN
TERÖR EN BÜYÜK SORUN
Saadet Parti(SP) haftalık toplantısı dün SP Mali İşler Başkanı Hikmet Çakır başkanlığında gerçekleştirildi.
ESKİŞEHİR'DEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
ESKİŞEHİR'DEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
Büyük Birlik Partisi Eskişehir 8. Olağan Kongresi,dün BBP Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici'nin katılımıyla gerçekleşti. Yerel seçimlerde kendi partilerinden aday çıkaracaklarını söyleyen Destici, “ Eskişehir'de zaferle çıkacağız” dedi.
TÜRK MİLLETİYLE DALGA GEÇİLİYOR
TÜRK MİLLETİYLE DALGA GEÇİLİYOR
İYİ Parti İl Başkanı Ramis Tunca “Et fiyatlarındaki artış zenginlikten çok et yememizden kaynaklanıyor olarak açıklanıp Türk Milleti ile dalga geçilmiştir” dedi.
ESERLERİNİ TANITIYOR
ESERLERİNİ TANITIYOR
İstanbul’da atölyesi bulunan ve 18 yıldır ürettiği el sanatları eserleri ile 11 sergi açan Gelengül Filiz, şehir şehir gezerek el emeği ürünlerini vatandaşlara tanıtıyor.
SOSYAL PROJELERE DESTEK VERECEĞİZ
SOSYAL PROJELERE DESTEK VERECEĞİZ
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi “Alzheimer’in Hastalık ve Sosyal Boyutu” konulu etkinliğe ev sahipliği yaptı.
YABANCI ÖĞRENCİLERE İKAMET SEMİNERİ
YABANCI ÖĞRENCİLERE İKAMET SEMİNERİ
Yunus Emre Uluslararası Öğrenci Derneği (YUDER) tarafından düzenlenen kardeşlik sohbetinde yabancı öğrencilere bazı bilgiler verildi.
KADINA ŞİDDET TARTIŞILACAK
KADINA ŞİDDET TARTIŞILACAK
Odunpazarı Belediyesi, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü Kapsamında “Birleşeceğiz Şiddete Son Vereceğiz” adlı bir panel düzenleyecek.