GELİN VE DAMADIN ZOR ÇEKİMİ

Son Güncelleme : 18 Haziran 2020 10:06
GELİN VE DAMADIN ZOR ÇEKİMİ

Eskişehir'den fotoğraf çekimi için Bursa'daki Suuçtu Şelalesine giden gelin ve damat yağmura yakalandı. Fotoğraf çekiminde zor anlar yaşandı.

Korona virüs sürecinden dolayı düğünlerini erteleyen gelin ve damat, temmuz ayında yapacakları düğünleri için Suuçtu Şelalesi'nde çekim yaparken yağmura yakalandı.
Haziran ayında düğün için gün alan Rahmi ve Duygu Kılıçaslan, çifti korona virüs sebebiyle düğünlerini temmuz ayına erteledi. Temmuz ayında düğün yapmak için hazırlık yapan çift, düğün çekimi için Eskişehir'den Bursa'daki Suuçtu şelalesine gitti.  Çift, ormanların içindeki şelalede düğün fotoğrafı çekildiği esnada, aniden bastıran yağmura yakalandı. Ormanların içinde oldukları için yağan yağmurdan kaçamayan gelin ve damat, bir kayanın altına sığınarak yağmurun dinmesini bekledi. Korona virüs sürecini atlattık diye sevinirken yağan yağmurla ıslanan çift, 28 Temmuzda düğünlerini yapacak.
Temmuz ayında düğün sezonunun açılacak olmasıyla birlikte, Bursa'nın doğa harikası Suuçtu şelalesi şimdiden dış mekan çekimi yapmak isteyen çiftler tarafından ziyaret edilmeye başlandı.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

esra esra

18 Haziran 2020 16:06
bu resim merağı ...bu gösteriş merağı ne anlamıyorum.......bir iki sene sonra zaten yüzüne bakmayacaksınız o resimlerin..ya da boşanacaksınız.....

Bir anne

19 Haziran 2020 16:57
Bukadar zahmeti geçinmekiçinde sabır gösterirseniz yaşadı ız gitti Allah mutlu etsin

Vatandaş

19 Haziran 2020 00:39
Asıl zorluk gece başlıyor

Tecrübe konuşuyor

19 Haziran 2020 17:00
Damat ceketini keşke gelinin üzerine örtseydi

istanbul escort

evden eve nakliyat

depolama şehirler arası nakliyat eşya depolama eşya depolama

evden eve nakliyat evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama