GELİN BİRLİKTE YÖNETELİM

27 Şubat 2019 16:31
GELİN BİRLİKTE YÖNETELİM

Eskişehirspor Basın Sözcüsü Hasan Hüseyin Köksal, hedeflerinin 26 bin kongre üyesine ulaşarak taraftarlar ile kulübü birlikte yönetmek olduğunu söyledi. 

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Eskişehirspor'da Basın Sözcüsü Hasan Hüseyin Köksal, kulübün resmi internet sitesinden önemli açıklamalarda bulundu. Hedeflerinin 26 bin kongre üyesine ulaşarak taraftarlar ile kulübü birlikte yönetmek olduğunu söyledi. Açıklamasına şu şekilde devam eden Köksal, "Bugün güzel günlerden, bugün yarınlardan, bugün güçlü Eskişehirspor ideali ve projelerimiz için bir aradayız. Sportif anlamda Türkiye'nin en genç yönetim kuruluyuz. Yola çıktığımız ilk günkü hedefimiz, bu kulübü gerçek sahipleri ile taraftarıyla beraber kulübü yönetmekti. Hedefimiz doğrultusunda 26 bin kongre üyesi diyor ve beraber yol yürümek istiyoruz. Hiçbir beklentisi olmayan tek gayesi büyük Eskişehirspor olan yönetim kurulumuz bu fırsatı sizlere veriyor. Kişilere bağlı yönetim anlayışı değil, projelerin yarıştığı, geçmişten ders alınmış, sağlam gelecek anlayışının temel ilke olduğu, bir üyelik sistemi için hakikat ile çalışan, dürüst, ilkeli, geleceği planlayabilen yönetim kurullarını belirlemek için gelin kulübümüze üye olun. Bu takımın sahipleri, şartsız koşulsuz sonsuz destek veren büyük Eskişehirspor taraftarıdır. Kulübün kapısına zincir vurdurmayan büyük taraftarımıza, kulübümüzü beraber yönetmeye davet ediyoruz. Kendi şahsi ikballeri doğrultusunda az sayıda kongre üyesi yerine, kimsenin devamı olmayan tek hedefi çocuklarımıza bırakılacak sağlam bir miras, güçlü bir Eskişehirspor için bugüne kadar kulübümüz adına yapılmış en büyük proje olarak gördüğümüz, kulübe üyelik projemize tüm taraftarımızı davet ediyoruz" ifadelerine yer verdi. 

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Hukukçu

01 Mart 2019 11:55
Kulübe üyelik projesi başlatılmış. Güzel bir uygulama. Ancak kulüp tüzüğü incelendiğinde üyeliğin basın sözcüsünün anlattığı gibi bir form doldur, parayı yatır üyelik tamam şeklinde olmadığı aşikardır. Yine tüzüğe göre aidatın taksitlendirilmesi falan da yoktur. Genel kurulda tüzük değiştirilmeden bahsedilen yapılamaz. He biz yaparız diyorlarsa birileri de hukuk yoluna gidip bu üyelikleri iptal ettirebilir. Sayın basın sözcüsü önce araştır öğren sonra açıklama yap. Bir camiayı temsil ediyorsun. Değil mi ?

yirmialtı26

28 Şubat 2019 08:34
nasıl bi kafa nasıl bi zihniyet.ne yiyonuz ne içiyonuz. koskoca ES ES imizi amatör kulübe çevirdiniz utanın be utanın.lafa bak taraftar yönetecekmiş.

ES ES

27 Şubat 2019 16:39
Rantcılar varken bize hiç yedirirlermi yapmayın allahın aşkı

enbüyüktaraftar

28 Şubat 2019 09:24
taraftar bedavadan maça gidiyor,her taraftar birer mağaşını camiaya bağışlasın acil bir kampanya başlatılsın ve her taraftar en az askeri ücret kadar mağaşını bağışlasın.