GELECEĞİN GÜREŞÇİLERİ

06 Kasım 2017 12:11
GELECEĞİN GÜREŞÇİLERİ

Tepebaşı Belediyesi’nin hayata geçirdiği belde evlerinde kadınlar ve çocuklara yönelik yapılan kurslar devam ediyor.

Belde evlerinde verilen kurslara kadınların yanı sıra çocuklarda büyük ilgi gösteriyor. Program kapsamında Muttalip Belde Evi’nde düzenlenen güreş kursuna 36 çocuk katılıyor. Güreş antrenörü İbrahim Ünalsoy tarafından haftanın her günü gerçekleştirilen kursa çocuklar yoğun ilgi gösteriyor. Yıldız, minik ve büyük olmak üzere 3 kategoride çalışmalarını sürdüren güreşçiler, 2018 yılı başlangıcında Tepebaşı Belediyesi Spor Kulübü olarak, kulüplerarası müsabakalarda mücadele edecek.

Hedef dünyaya açılmak


Antrenör Ünalsoy, sporcunun ayağına gittiklerini belirterek, “Hedefimiz 3 grupta Türkiye Şampiyonası için mücadele etmek. Ondan sonra inşallah Avrupa Şampiyonası için mücadelemiz devam edecek. Nasip olursa hedefimiz dünyaya açılmak olacak. Gittiğimiz müsabakalarda Tepebaşı Belediyesi’nin adını en iyi şekilde temsil edeceğiz. Belediye Başkanımız Ahmet Ataç’ı çok seviyoruz, bize gereken desteği veriyor. Her zaman bizim yanımızda, ona çok minnettarız” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

KAPIMIZ HERKESE AÇIK OLACAK
KAPIMIZ HERKESE AÇIK OLACAK
Hasan Tuç Tepebaşı Belediye Başkanlığı için AK Parti'den aday adaylığını açıkladı. Tuç "Seçimlerden sonra Tepebaşı'nı herkese kapısı ve gönlü açık yönetim anlayışına kavuşturacağız" dedi.
ESKİŞEHİR'E HAYRAN KALDILAR
ESKİŞEHİR'E HAYRAN KALDILAR
Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Almanya’nın çeşitli kentlerinden Türkiye’ye gelen gazeteciler, Eskişehir’e hayran kaldı. Kent gezisi sonrası Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret eden gazeteciler, hayata geçirdiği başarılı projelerden dolayı Başkan Büyükerşen’i tebrik ettiler.
VALİ ÇAKACAK ŞEHİR HASTANESİ'NDE
VALİ ÇAKACAK ŞEHİR HASTANESİ'NDE
Vali Özdemir Çakacak, tüm poliklinikleriyle hasta kabulüne başlayan Eskişehir Şehir Hastanesini gezerek, yapılan çalışmalar hakkında İl Sağlık Müdürü Uğur Bilge’den bilgi aldı.
VEZNELER HAFTA SONLARI AÇIK
VEZNELER HAFTA SONLARI AÇIK
Odunpazarı Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü, hafta sonunda da mesai yapacak. Hizmet almak isteyen vatandaşlar, 09.00-16.00 saatleri arasında vezneleri kullanabilecek.
ZEHİR TACİRİ YARGI ÖNÜNDE
ZEHİR TACİRİ YARGI ÖNÜNDE
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından uyuşturucuyla mücadele kapsamında yürütülen çalışmalarda yakalanan İran uyruklu uyuşturucu satıcısı adliyeye sevk edildi.
HAMİLE KADIN HIRSIZLIK YAPARKEN...
HAMİLE KADIN HIRSIZLIK YAPARKEN...
Eskişehir'de, bir kadının çantasından yankesicilik yöntemiyle bin 40 lira çaldığı öne sürülen, kadın hükümlü, polis ekipleri tarafından suçüstü yakalandı. 
ARTIK İLACA ULAŞABİLECEKLER
ARTIK İLACA ULAŞABİLECEKLER
Eskişehir'de yaşayan Spinal Muskuler Atrofi (SMA) tip-1 hastası 2,5 yaşındaki Çağan Meriç Demir'in ailesi, Sağlık Bakanlığı tarafından tüm SMA hastalarına ilaç temini için süreç başlatılmasını mutlulukla karşıladı.
ÖRNEK UYGULAMA
ÖRNEK UYGULAMA
Eskişehir'de bir işletme sahibi, sokak hayvanları için mama getiren müşterilerine yüzde 50 indirim yapmasının yanı sıra kafedeki oyun konsollarında biriken paralarla aldığı mamaları, sokak hayvanlarını besleyenlere ücretsiz temin ediyor.
UYUŞTURUCU OPERASYONU
UYUŞTURUCU OPERASYONU
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü'nün gerçekleştirdiği uyuşturucu operasyonunda yakalanan 3 şüpheliden biri 'Uyuşturucu madde ticareti yapmak' suçundan adliyeye sevk edildi.