GELECEĞİN GÜREŞÇİLERİ

06 Kasım 2017 12:11
GELECEĞİN GÜREŞÇİLERİ

Tepebaşı Belediyesi’nin hayata geçirdiği belde evlerinde kadınlar ve çocuklara yönelik yapılan kurslar devam ediyor.

Belde evlerinde verilen kurslara kadınların yanı sıra çocuklarda büyük ilgi gösteriyor. Program kapsamında Muttalip Belde Evi’nde düzenlenen güreş kursuna 36 çocuk katılıyor. Güreş antrenörü İbrahim Ünalsoy tarafından haftanın her günü gerçekleştirilen kursa çocuklar yoğun ilgi gösteriyor. Yıldız, minik ve büyük olmak üzere 3 kategoride çalışmalarını sürdüren güreşçiler, 2018 yılı başlangıcında Tepebaşı Belediyesi Spor Kulübü olarak, kulüplerarası müsabakalarda mücadele edecek.

Hedef dünyaya açılmak


Antrenör Ünalsoy, sporcunun ayağına gittiklerini belirterek, “Hedefimiz 3 grupta Türkiye Şampiyonası için mücadele etmek. Ondan sonra inşallah Avrupa Şampiyonası için mücadelemiz devam edecek. Nasip olursa hedefimiz dünyaya açılmak olacak. Gittiğimiz müsabakalarda Tepebaşı Belediyesi’nin adını en iyi şekilde temsil edeceğiz. Belediye Başkanımız Ahmet Ataç’ı çok seviyoruz, bize gereken desteği veriyor. Her zaman bizim yanımızda, ona çok minnettarız” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
 Şeker Mahallesi TOKİ Sıraevler sakinleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Opera-Otogar tramvay hattından bölgeye bir bağlantı hattı çekilmesini istedi. 
 YOLLAR YENİLENİYOR
YOLLAR YENİLENİYOR
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler iş programları kapsamında üstyapı çalışmalarını sürdürüyor.
NESİLLER ARASI  KÖPRÜ KURUYORLAR
NESİLLER ARASI KÖPRÜ KURUYORLAR
Üç yıl önce kurulan Eskişehir Kayı Boyu Derneği; kültürel, sanatsal ve tarihi organizasyonları ile geçmiş ve gelecek nesiller arasında köprü oluyor.
METALE HAYAT KATANLAR
METALE HAYAT KATANLAR
Eskişehir Sanayi Odası'nın (ESO) sanayicilerin birbirleri daha çok tanımasına ve birlikte iş yapma kültürünün gelişmesine yönelik gerçekleştirilen fuarların ikincisi gerçekleştirildi.
İYİ PARTİ'DEN  ETB'YE ZİYARET
İYİ PARTİ'DEN ETB'YE ZİYARET
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu ve İl Başkanı Ramis Tunca Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ve Yönetim Kuruluna ziyarette bulundular.
SORUNLARI ELE ALDIK
SORUNLARI ELE ALDIK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.
ESKİŞEHİR'E AYRI  ÖNEM VERİYORUZ
ESKİŞEHİR'E AYRI ÖNEM VERİYORUZ
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Eskişehir'de parti teşkilatını ziyaret ederek, tanışma ve istişare toplantılarına katıldı.
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
Eskişehir’de 19 Eylül Gaziler Günü düzenlenen etkinlik ile kutlandı. 
İŞTE ALDIĞI CEZA
İŞTE ALDIĞI CEZA
Eskişehir’de 2013 yılında 17 yaşındaki bir kızın yanağını ısıran ve darp eden şahsa 3 yıl hapis cezası verildi.