GAZETECİ SAĞLAM’A ÇİRKİN SALDIRI

15 Kasım 2019 07:44
GAZETECİ SAĞLAM’A ÇİRKİN SALDIRI

Gazetemizin Yazı İşleri Müdürü Hakkı Sağlam, dün sabah işe gelirken saldırıya uğradı…

PUSU KURMUŞ

Olay dün sabah saat 09.10 sularında Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Caddesi’nde meydana geldi. Bir kafenin önünde pusu kurmuş bir kişi Hakkı Sağlam’a sol tarafından dirsek ve yumrukla saldırdı.

EŞGALİ BELİRLENDİ

Spor giyimli ve yüzünü gizlemek için şapka ve kapşon takan saldırgan daha sonra kaçtı. Çevredeki kameralar tarafından eşkali belirlenen saldırgan aranıyor. Olayı çok yönlü araştıran Emniyet bu çirkin saldırıyı en kısa sürede aydınlatacaktır…

ÇOMAK SOKMAK

Konuyla ilgili konuşan Gazetemizin Yazı İşleri Müdürü Hakkı Sağlam ‘Anlaşılan tekerine çomak soktuğumuz birileri gözdağı vermek istemiş. Bu saldırı şahsıma değil, basın özgürlüğüne ve gazeteciliğe yapılmıştır” dedi.

Yorumlar (12) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Şeker'li

15 Kasım 2019 08:27
Adamın yazdıklarını fikirlerini beğenmiyorsun diye arkadan saldırıp yumruklamak nedir ? Bizde senin fikrini beğenmedik diye seni mi dövelim yani. Yazık. Yıl olmuş 2020 hala çapsız dolu etrafımız. Geçmiş olsun.

Esnaf

15 Kasım 2019 07:56
Eskişehirimizin cesur ve her şartta ,kral çıplak diyebilecek kadar namuslu olan ,varlığıyla onur duyduğumuz gazetecisi Hakkı beye geçmiş olsun...SUSTURAMAZLAR.......

Mehmet

15 Kasım 2019 07:52
Hakkı beye geçmiş olsun . Kaba kuvvetle hiçbir sonuç alınamayacağını ne zaman öğrenecek bu vandallar. Gazeteler halkın iyi veya kötü yönde haber alma kaynağıdır. Biz severiz ya da sevmeyiz. Herşeyi tek taraflı istemek doğru bir şey değil.

mustafa zühtü bayer

15 Kasım 2019 09:04
sayın sağlam, geçmiş olsun. dilerim saldırgan kısa sürede yakalanır.

İhsan Keleş

15 Kasım 2019 09:21
Sayın Sağlam, geçmiş olsun. Lütfen yazmaya ve sadece gerçeklerin arkasında olmaya devam ediniz.

İsim misim yok

15 Kasım 2019 09:04
Diğer gazetecilerin yazamadığı Sendika ağası ile ilgili yazınız muhteşemdi... o yüzden saldırdılar besbelli... Bizlerde başka kurumlardaki çok benzer olaylar ile ilgili durumları anlatmak isteriz. Baskılar, adam kayırmalar.....Kaleme alacağınıza eminim.

Nasrettin Hoca

15 Kasım 2019 08:29
Geçmiş olsun. Aynen çomak sokmaya devam. İt ürür kervan yürür.

Pikaçu

15 Kasım 2019 10:38
Bence geçmiş olsun yorumlarını bile beğenmeyen 2 kişiye bir bakılsın :))))

bekir yıldırım

15 Kasım 2019 10:54
olayları korkusuzca yazan Hakkı beye geçmiş olsun çoğu gazeteci heber değeri taşımayan yazılar yazarken siz ilkleri yazan gazeteci oldunuz. Durmak yok çağdaş,uygar Türkiye için devam.

Mülayim

15 Kasım 2019 11:07
Sayın Hakkı beye çok geçmiş olsun..Kalleşçe yapılan bu saldırı Özgür Basının Kaba Kuvvetle Susturulma Şeklidir. Çok düşündürücü ve esef verici bu olayı bir Vatandaş ve Sakarya Gazetesi okuru olarak kınıyorum. Sayın Hakkı bey, bu konu ile ilgili okurlarını ve tüm Eskişehir halkını aydınlatarak, kimlerin azmettirdiğini açıklayarak İfşa etmelidir. Tekrar geçmiş olsun.

Eseses

15 Kasım 2019 15:58
Gorevi görmek olanlar görmezden gelip böyle cesur yürek gazeteci görüp yazarsa böyle oluyor

ADALET YOKSA OLACAĞI BU

15 Kasım 2019 15:34
SAKARYA GAZETESİNE VE HAKKI SAĞLAMA BUYUK GEÇMİŞ OLSUN ; BU İNSANLAR CAYDIRICI CEZA OLMADIĞI İÇİN CESARET ALIYORLAR YAKALANSA NE OLACAK BİLEMEDİN 3 SAAT SONRA SERBEST KALACAK İNSAN HAYATI BU KADAR DEĞERSİZ MAALESEF KEŞKE SAĞLAM Bİ CEZA ALSA DİYECEM AMA NERDEEE

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama