GALİBİYETİ KORUYAMADIK

03 Mart 2018 16:24
GALİBİYETİ KORUYAMADIK

Eskişehrispor kendi sahasında karşılaştığı Adanademirspor'la 2-2 berabere kaldı.

Kırmızı Şimşekler mutlak galibiyet parolasıyla çıktıkları maçtan 1 puanla ayrıldı. Taraftarın muhteşem desteğine rağmen galibiyet gelmedi. Adanademirspor maçın henüz başında 4. dakikada 1-0 öne geçti. Beraberlik golümüz Ofodeu'yla geldi. İkinci yarının hemen başında yine Ofodeu takımımızı 2-1 öne geçirdi. Ancak 78. dakikada Tambe'nin golüne engel olamadık. Karşılaşma 2-2 sona erdi. Eskişehrispor aldığı 1 puanla, puanını 31'e yükseltti. 

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Akın

03 Mart 2018 18:14
Aynı senaryo devam ediyor.Yukarıya yaklaşma,aşağıdan kurtulmak için kader maçıydı olmadı yine.Takım kaptanı sakatlık numaraları yapacağına takımı toparlaması gerekli.Yazık oldu 3 puan çok güzel olacaktı.

Hüseyin ÖZKAN

03 Mart 2018 23:19
Maç başladı, bu gün o tribünlerde olmayı çok isterdim. ancak Kocaeli'de ikamet ettiğim için maçımızı televizyondan izledim. Maç başladı, oyuncularımızın yüzündeki mücadele azmini gördüm. Golü yedik hiç üzülmedim. Müsabaka berabere bitti. Yenilsek de üzülmezdim. Zira müsabaka ile başlayan Eskişehir marşını göz yaşları içinde dinledim. Günyüzü bozkırının şehidi, Emek mahallesine gelmişti. Şehidimin yüzü bozkırın toprağı gibi gözlerimin önündeydi. Rahat uyu şehidim. Bu bayrak inmez. Bayrak inmediği sürece şanlı Es-es mücadelesine devam edecektir...

Olmadı EsEs

03 Mart 2018 22:48
Bizim kalede bazen hata yapsa da iyi bir adam var.Takım olarak çok kolay gol yiyoruz.

EsEs

03 Mart 2018 17:54
Kardeşler her sene bizden 4 puan alıyor.

Onur

03 Mart 2018 19:25
Tek kelimeyle maçı yücel hoca hediye etti Adana demirspor a 2-1öndesin taraftar desteği üst düzey neden takımı yaslıyorsun Nedir bu Mezenga ısrarı bütün tribünün görmediği sadece hocanın gördüğü nedir bu adamda Maç boyunca zaten faydası yok birde golü yedik onun yüzünden 3 oyuncu değişikliğine gerek yoktu sadece Mezenga yı çıkarıp semih i alsan yetecekti

Harun

03 Mart 2018 17:53
Bizi direklerle melekler korumuş.Gol yemeden duramaz bu takım.
 ESKİŞEHİR'İ  ALACAĞIZ
ESKİŞEHİR'İ ALACAĞIZ
Yerel seçimlerde yeni belediyeler kazanmak isteyen CHP'de hareketlilik başladı. Eskişehir'in kaybedileceği iddiası hakkında konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun "Eskişehir'i kesin alacağız" dedi.
YENİBAĞLAR'DA KANLI KAVGA
YENİBAĞLAR'DA KANLI KAVGA
Eskişehir’de aralarında husumet olduğu iddia edilen iki grup arasında çıkan bıçaklı kavgada 1 kişi yaralandı. 
İNÖNÜ'DE ÖLÜMLÜ KAZA
İNÖNÜ'DE ÖLÜMLÜ KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 1 çocuk öldü, 6 kişi yaralandı. 
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
Vatandaşların duygularını sömüren dilencinin üzerinden tam 620 lira çıktı.
SARICAKAYA'DA  PALMİYE GÜZELLİĞİ
SARICAKAYA'DA PALMİYE GÜZELLİĞİ
Eskişehir'in Sarıcakaya ilçesine giren vatandaşları palmiye ağaçları karşılıyor.
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğünce 3-7 Eylül 2018 tarihleri arasında Porsuk Bulvarı Adalar mevkiinde düzenlenen, bazı genel sağlık hizmetlerinin ücretsiz olarak verildiği Halk Sağlığı Sokağı etkinliğine vatandaşların ilgisi büyük oldu.
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ  SAVUNULMALI
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ SAVUNULMALI
Eğit – Der Eskişehir Şubesi eğitim öğretim yılının başlamasının ardından basın açıklaması gerçekleştirdi. Şube Başkanı Emin Dağlı, Laik eğitim sisteminin savunulması gerektiğini söyledi.
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
Yeni Kuşak Köy Enstitülüler Derneği (YKKED Eskişehir Şube Başkanı İlyas Küçükcan yeni eğitim öğretim yılı ile ilgili basın açıklaması yaptı. Küçükcan "Nitelikli-işlevsel bir eğitim sistemi için, Köy Enstitüleri deneyiminden yararlanılmalı" dedi.
KERBELA ANILDI
KERBELA ANILDI
Odunpazarı Belediyesi, Aleviler için kutsal olan Muharrem Ayı nedeniyle Sahra-i Kerbela Yas-ı Matem etkinliği düzenledi.