GALİBİYET İÇİN KAMPA GİRİYORUZ!

09 Aralık 2017 16:00
GALİBİYET İÇİN KAMPA GİRİYORUZ!

Pazartesi günü sahasında Gaziantepspor ile mücadele edecek olan Eskişehirspor'da son idman bugün. Takım tesislerde kampa girerken Kaan Kanak ile Aykut ise sarı kart cezalısı oldukları için yarınki maçta forma giyemeyecekler.

RAKİBİ HAFİFE ALMAYIN

Eskişehirspor'da hedef  Gaziantepspor maçından yara almadan çıkmak olacak. Rakibin ligdeki konumu ve kadro yapısı nedeniyle hafife alınmaması gerektiğini sıkça dile getiren takımın çalıştırıcısı Yücel İldiz, saha ve seyirci avantajıyla üç puanı hanelerine yazdırmak isteğini yineledi.

SON İDMAN BUGÜN

Öte yandan siyah kırmızılı takım maç için son idmanı bugün yaparak tesislerde kampa giriyor. Eskişehirspor'da bu maç öncesinde Kaan Kanak ile Aykut Aygün kart cezalısı oldukları için kadroda olmayacaklar. Pazartesi günü maç Yeni Atatürk stadında saat 18.00'de başlayacak.

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Gamze

11 Aralık 2017 16:16
Sedo herkesin arabası varsa 64000 bin passolig sahibi 3500tl Es-Es yardım etsin borç hiç kalmaz

Cemali CCCC

10 Aralık 2017 15:44
Haydi Eses' im farklı galibiyet olsun...İyi günler yakında inşaallah....

Melih

10 Aralık 2017 21:59
Bu sene eses kümeye düşer benden söylemesi

Gamze

11 Aralık 2017 07:13
Erhan kişisi millet ev geçindirmekte zorlanıyor, kira ödeyemiyor,çocuk okutamıyor, eskişehirspora mı yardım edecek???

Erhan

10 Aralık 2017 11:18
Sarar 100.000 adet ES ES forması yapsın, tanesini 50 TL den satsınlar, 5.000.000 TL yapar. Takımı seven taraftar destek versin. Gidemeyeceği maça bilet alan büyük taraftar forma alarak destek versin. Kulüp üyeliği açılsın. Orta gelir grubunun ödeyebileceğim makul yıllık aidatlar konsun, hem gelir elde edilir hemde kulübe aidiyet duygusu yükselir. Bu büyük takımın en az 5.000 Üyesi olmalı. Yıllık 500 TL aidatla bu şehir 5.000 üye bulur. Forma ve üyelik toplam 5.500.000 TL kaynak yaratır. Haydi yönetim uygulamaya geç, bu büyük taraftar gerekeni yapar. Ben kendi adıma 4 forma almaya ve üye olmaya varım. Bu takım hepimizin, yok olmasına duyarsız kalmayalım.

sado

11 Aralık 2017 12:13
gamze kişisi senin o dediğin 15 sene önceydi şimdi herkeste araba bile var
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
Eskişehir'de, tramvayda Türkmenistan uyruklu bir kişinin saatini gasbettiği öne sürülen şüpheli gözaltına alındı.
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
 Şeker Mahallesi TOKİ Sıraevler sakinleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Opera-Otogar tramvay hattından bölgeye bir bağlantı hattı çekilmesini istedi. 
 YOLLAR YENİLENİYOR
YOLLAR YENİLENİYOR
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler iş programları kapsamında üstyapı çalışmalarını sürdürüyor.
NESİLLER ARASI  KÖPRÜ KURUYORLAR
NESİLLER ARASI KÖPRÜ KURUYORLAR
Üç yıl önce kurulan Eskişehir Kayı Boyu Derneği; kültürel, sanatsal ve tarihi organizasyonları ile geçmiş ve gelecek nesiller arasında köprü oluyor.
METALE HAYAT KATANLAR
METALE HAYAT KATANLAR
Eskişehir Sanayi Odası'nın (ESO) sanayicilerin birbirleri daha çok tanımasına ve birlikte iş yapma kültürünün gelişmesine yönelik gerçekleştirilen fuarların ikincisi gerçekleştirildi.
İYİ PARTİ'DEN  ETB'YE ZİYARET
İYİ PARTİ'DEN ETB'YE ZİYARET
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu ve İl Başkanı Ramis Tunca Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ve Yönetim Kuruluna ziyarette bulundular.
SORUNLARI ELE ALDIK
SORUNLARI ELE ALDIK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.
ESKİŞEHİR'E AYRI  ÖNEM VERİYORUZ
ESKİŞEHİR'E AYRI ÖNEM VERİYORUZ
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Eskişehir'de parti teşkilatını ziyaret ederek, tanışma ve istişare toplantılarına katıldı.
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
Eskişehir’de 19 Eylül Gaziler Günü düzenlenen etkinlik ile kutlandı.