FUTBOLCULUK KARİYERİNİ NOKTALADI

Son Güncelleme : 18 Eylül 2018 14:09
FUTBOLCULUK KARİYERİNİ NOKTALADI

Son olarak Eskişehirspor'da forma giyen Hürriyet Gücer, futbolu bıraktığını açıkladı.

Gaziantepspor, MKE Ankaragücü, Osmanlıspor ve Eskişehirspor’da uzun yıllar forma giyerek Türk futbolunun başarılı sporcularından olan Hürriyet Gücer, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile aktif futbolculuk kariyerini sonlandırdığını açıkladı. 36 yaşındaki futbolcu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “10 yaşında başladığım futbol kariyerime iyisiyle kötüsüyle birçok anı sığdırdım. Hep elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışarak taşıdığım formanın hakkını vermek için çabaladım. Artık futbola değil ama futbolculuk kariyerime nokta koymaya vakti. Beni yetiştiren ve bana emeği geçen hatalarımdan ders çıkarmamı sağlayan tüm hocalarıma bir teşekkürü borç bilirim. Tekrardan yeşil çimlerden karşılaşmak dileğiyle” ifadelerini kullandı. 
Deneylimli orta saha Eskişehirspor formasını 176 kere sırtına geçirirken, Osmanlıspor ile 157, MKE Ankaragücü ile 51 ve Gaziantepspor kulübü ile 25 maçta forma giymişti. 

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Sıradan Vatandaş

18 Eylül 2018 17:01
Eskişehirspor forması en çok yakışan futbolcularımızdan birisiydi. Eskişehirli olmamasına rağmen bizden biri olmayı başarmış, hiç bir zaman sorumluluk almayı başarmış, hırsıyla diğer arkadaşlarına örnek olmuştu. Umarım yollarımız ileride yine kesişir. Unutulmayacak..

Adam gibi Adam

19 Eylül 2018 11:41
Emeklerin için teşekürler...Tekmeye kafasını sokan adam , mücadelelik ruhun tüm genç futbolcu kardeşlerimize ders olarak anlatılmalı , bir futbolcu forması için ancak bu kadar savaşır , formasının hakkını ancak bu kadar verebilir..

aras

19 Eylül 2018 09:44
kralsın Hürriyet abi

Esesli

18 Eylül 2018 22:22
Vefana hayranım fedakar insan Hürriyet

dostça vefa

19 Eylül 2018 11:40
Hürriyet bizden biri. Sana Eskişehirspora katkılarından dolayı teşekkürler değerli insan.

Nafiz ARISOY

19 Eylül 2018 15:28
Kafası yarılsa, burnu kanasa da terinin son damlasına kadar mücadele eden, tüm futbolcu hatta sporcuların örnek alması gereken büyük bir değerdir.Kendisine tüm emekleri için önce bir sporsever sonrasında da koyu bir ES ES taraftarı olarak teşekkür eder, sağlıklı,mutlu ve huzurlu güzel bir yaşam diliyorum....