FUTBOLCULAR ANTRENMANA ÇIKMADI

23 Kasım 2017 11:56
FUTBOLCULAR ANTRENMANA ÇIKMADI

Türk futbolunun efsane takımı Eskişehirspor, yaklaşık 200 milyon TL borcu nedeniyle başkan bulmakta zorlanırken, yaşanan duyarsızlığa tepki göstermek için futbolcular bugün antrenmana çıkmadı.

Dün yapılan olağanüstü kongre, yeterli çoğunluk sağlanamadığı için bir hafta sonraya ertelendi. Bugün de kentte yaşanan bu duyarsızlığa tepki göstermek için futbolcular antrenmana çıkmadı. Teknik Direktör Yücel İldiz konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. 

Yorumlar (21) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Aras

23 Kasım 2017 16:19
Tek kelime ile yazıklar olsun eses imizi ne hale getirdiler

serdar borucu

24 Kasım 2017 07:56
Rizespor maçında stadı öyle bir dolduralımki bu takımın gerçek sahiplerini görsünler.Yağmur çamur ulaşım demeden stada gelenler bir iki dönem başkanlık yapıp paraları götürenlere, iyi zamanda yanında olan kötü zamanda kaçan siyasetçilere, eskişehirden zengin olan sanayicilere esesimin ölmediğini yeniden dirileceğini gösterelim.Saygılarımla,

eski - es

23 Kasım 2017 16:06
Başımızdaki Zaatlar ,, öyle her şeylere Para veriyorlarki . konu . Eskişehir Spor olunca hepsi Canavar kesiliyor . suçmuş , yasakmış . takıma Tek kuruş yardım etmiyorlar .

Altan Çelik

23 Kasım 2017 13:22
Yılların Eskişehirsporu ne hale geldi.Belediyesi heykel yapsın iş adamları takımın içini boşaltınca kaçsın seçilmişler zaten Göztepili faydası olmaz bu takımı düşürün bu şehirden su bile içmeyin nefes almayın çekin gidin. Bu şehrin çamurlu sokaklarında top oynayan çucukların takımı Esesi yine o sahalardan çıkacaklar yeniden dirilir kurar da biz görürmüyüz Allah bilir.

Cemali CCCC

24 Kasım 2017 10:33
Altın makas" işkembe-i kübradan " atan esas sensin...Eskişehirspor şirket değil dernekler statüsünde yönetiliyor , bilip bilmeden yorum yapıyorsun...Sen boş ver de uygun kumaş bulabildin mi sahi? Kumaş eski deyip duruyordun...

ESSSS

24 Kasım 2017 11:23
adamın biri eskişehir spordan haberi yok millete akıl veriyor , eskişehir spor şirketmiş , belediye şirkete para aktaramazmış , belediye karalanıyormuş ,, adamın derdi farklı . ESKİŞEHİR SPOR ŞİRKET DEĞİLLLL

kadri

23 Kasım 2017 19:42
Eskişehirspor bu durumdan geçici tedbirlerle kurtulamaz.Şirketleşmesi gerekir.Sürekli gelir getirici yatırımlara yönelmeli.Ama büyük borç yükü nasıl çözülür orası muamma.

Eskişehir

23 Kasım 2017 17:43
Eskişehir'de yıllarca ESES'e yardım adında toplanan paralar nereye gitti?Takımı düşüren ne Belediye başkanıdır ne de başkası.Bu takımı düşüren ESES'ten nemalanan insanlardır..

Nedim

24 Kasım 2017 18:46
Bu takım süper ligde kaldığı yıllarda hiç mi para kazanmadı? Taraftar desteği ise pek çok takıma parmak ısırtırken takımın için boşaltan alçakların hesap vermesi gerekiyor. Şimdi bir düşünün kim 200 milyonu neden versin? Devlet ya da özel firmaların batan takımların sorumluluğunu almak gibi bir misyonu yoktur. Ayrıca kanaatimce sırada daha pek çok takım var boğazına kadar borca batmış olan. Öncelikle süper lig yabancı futbolcu çöplüğü olmaktan kurtarılmalı ve de futbolcuların alacağı ücretler de standarda bağlanmalı. Yoksa rezaletin son perdesi yaşamaya devam eder.

Ali Mert

25 Kasım 2017 11:24
Değerli kardeşlerim.Özel kişi ve şirketler haricinde hiçbir kurum ve mahalli ıdare ertesi yılda harcanacak onaylanmış bütçe olmadan teberru ve yardım yapamaz.Neticeleri ağırdır.Lütfen mahalli idarelere ve resmi kurumlara yorum yapmayın.Onların öncü olabileceği projeleri dillendiren.Gün birlik olma günü.

gürcan

24 Kasım 2017 17:53
eski defterleri açın paralar ne olmuş araştırın kim nereye harcamış çıkar

İŞKEMBE İ KÜBRAYA CEVAP

24 Kasım 2017 09:13
Eskişehir Spor bir Şirket değildir . Belediye yardım edemezmiş yargılanırmış o zaman yardım ederse Bakan Avcı ve Karacan da yargılanır . hemde yetkililere zimmet çıkartılır . hapis, müebbet , kürek cezası , idama kadar yolu varmış . bazıları işkembe i kübradan atıyorlar mış olmadık işlere milyonları akıtanlara ceza yok - Eskişehir Spor a yardım idamlık yanii .

Art Niyetliler

25 Kasım 2017 00:29
Es-Es'i batırıp kaçan kodamanlara ağzını açamayan maaşlı troller gelmiş burada suçu Belediyeye atıyor. Belediye Es-Es'e para aktarsa bu sefer o haberin altına "Bize hizmet vermek yerine futbol takımına para harcıyor" yazarsınız. Eskişehir'de iktidar partisine oy veren herkes 500 TL bağışta bulunsun tüm borç kapanır. Hodri Meydan.. siz elinizi cebinize atın o halde.

Zalim63

23 Kasım 2017 22:27
Parayı yiyen yedi olan taraftara ve cnm Eses e oldu çok zor bu yükün altından kalkmak

ESKİŞEHİR SPOR A SAHİP ÇIKMA ZAMANI

23 Kasım 2017 14:19
18 Senelik görevi süresince Eskişehir spor a hiç bir faydası olmayan Büyükerşenin artık takımın bir ucundan tutma zamanı gelmiştir . ilçe belediyeleriyle beraber gayet iyi bir şekilde götürebilirler .

Diren Esesim

25 Kasım 2017 10:36
Tepki etkiyi tetikler. Maalesef bu tepkiye etki yapacak ortam göremiyorum. Güç birliği oluşturmak zor gözüküyor. Bu başıboşluğa sebep olanlar utansın. Yazık.

gürcan

23 Kasım 2017 18:20
yahu biraz yardım edin saygı değer iş adamları

rahmi

24 Kasım 2017 10:28
ESES'İ bu hale getirenleri YÜCE DOĞA bildiği yapsın.

Aytac

23 Kasım 2017 23:18
Ey sanli eses taraftari; eski kafaliyiz ve ne yazikki kurtulusu belediyeden bekliyoruz eskisehir spor sirket olmali. Hic bir belediye eskisehirspora sahip cikamaz, cikmamali da bunu herkes gordu bakin ksk bile sirketlesiyor. Hep birlikte kurtaralim efsaneyi sirketleselim. Belediye bize ozaman destek olsun. Birakalim eski kafaliligi... es es

Serdar

24 Kasım 2017 20:12
Sayın büyükerşen istifa etmesi gerekir

cemal

24 Kasım 2017 08:00
Eskişehirspor profesyonel bir şirket. Bu nedenle şirket borçlarını ödeyemiyorsa, iflasını isteyecek ! Belediye yasaya göre şirketlere para aktarımı yapamaz. Eğer yapar ise, yargılanır ve yetkililere zimmet çıkartılır ve hapis cezası alırlar. Bilip, bilmeden "işkembe-i kübradan atarak..!" sırf belediyeyi kötülemek için "şark kurnazlığı" gözümüzden kaçmıyor.