Futbolcu diye getirildi CHP'den vekil oluyor

15 Şubat 2015 02:15
Futbolcu diye getirildi CHP'den vekil oluyor

CHP'de her genel seçim öncesi yaşanan ithal aday ve ön seçim tartışmaları, Haziran ayında gerçekleşecek seçime kadar daha çok alevleneceğe benziyor. Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun kurmaylarından habersiz olarak, Türkiye'de bulunan bütün spor kulüplerine milletvekili adayı gözlemcisi gönderdiği ve en uygun yabancı asılı futbolcuların listesini çıkarttığı öğrenildi.  Önüne sunulan listeden seçim yapan Kılıçdaroğlu'nun Eskişehir adaylığı için ise Eskişehirspor'a gelmesi düşünülen Ebulauo Glamancer isminin üzerinde yoğunlaştığı gelen bilgiler arasında. Eskişehir kulislerinde ise yaşanan bu gelişmelerin ardından, parti yönetiminde bulunan bir kişi olayı değerlendirdi. Sonunda gerçek ithal adayı bulduklarını belirten partili, " Her seçimde aynı tartışmalar, aynı spekülasyonlar. İthal aday diyorlar zannedersin Nijerya'dan aday getiriyorlar. Bir bakıyoruz bildiğin Türk aday. Ama en son gelen duyumlara göre sonunda gerçek ithal aday bulunmuş. Genel başkanımızı tekbrik edioyruz ve adayımızı sonuna kadar desteklediğimizi ilan ediyoruz" diye konuştu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
Vatandaşların duygularını sömüren dilencinin üzerinden tam 620 lira çıktı.
SARICAKAYA'DA  PALMİYE GÜZELLİĞİ
SARICAKAYA'DA PALMİYE GÜZELLİĞİ
Eskişehir'in Sarıcakaya ilçesine giren vatandaşları palmiye ağaçları karşılıyor.
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğünce 3-7 Eylül 2018 tarihleri arasında Porsuk Bulvarı Adalar mevkiinde düzenlenen, bazı genel sağlık hizmetlerinin ücretsiz olarak verildiği Halk Sağlığı Sokağı etkinliğine vatandaşların ilgisi büyük oldu.
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ  SAVUNULMALI
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ SAVUNULMALI
Eğit – Der Eskişehir Şubesi eğitim öğretim yılının başlamasının ardından basın açıklaması gerçekleştirdi. Şube Başkanı Emin Dağlı, Laik eğitim sisteminin savunulması gerektiğini söyledi.
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
Yeni Kuşak Köy Enstitülüler Derneği (YKKED Eskişehir Şube Başkanı İlyas Küçükcan yeni eğitim öğretim yılı ile ilgili basın açıklaması yaptı. Küçükcan "Nitelikli-işlevsel bir eğitim sistemi için, Köy Enstitüleri deneyiminden yararlanılmalı" dedi.
KERBELA ANILDI
KERBELA ANILDI
Odunpazarı Belediyesi, Aleviler için kutsal olan Muharrem Ayı nedeniyle Sahra-i Kerbela Yas-ı Matem etkinliği düzenledi.
GÖÇMEN AİLEYE YARDIM ELİ
GÖÇMEN AİLEYE YARDIM ELİ
Geçen sene zihinsel engelli çocuğu ile birlikte savaştan kaçarak Irak’tan gelen Türkmen annenin yokluk içinde yaşadığını tespit eden Eskişehir Havacılar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği, ailenin evine yaklaşık 15 bin liralık eşya bağışladı.
DESTİCİ'DEN DESTEK SÖZÜ
DESTİCİ'DEN DESTEK SÖZÜ
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti.
DAHA TEMİZ ÇEVRE İÇİN
DAHA TEMİZ ÇEVRE İÇİN
15 Eylül Dünya Temizlik Günü dolayısıyla Abacı Grup çalışanları şehir genelinde çevre temizliği yaptı.