Futbolcu diye getirildi CHP'den vekil oluyor

15 Şubat 2015 02:15
Futbolcu diye getirildi CHP'den vekil oluyor

CHP'de her genel seçim öncesi yaşanan ithal aday ve ön seçim tartışmaları, Haziran ayında gerçekleşecek seçime kadar daha çok alevleneceğe benziyor. Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun kurmaylarından habersiz olarak, Türkiye'de bulunan bütün spor kulüplerine milletvekili adayı gözlemcisi gönderdiği ve en uygun yabancı asılı futbolcuların listesini çıkarttığı öğrenildi.  Önüne sunulan listeden seçim yapan Kılıçdaroğlu'nun Eskişehir adaylığı için ise Eskişehirspor'a gelmesi düşünülen Ebulauo Glamancer isminin üzerinde yoğunlaştığı gelen bilgiler arasında. Eskişehir kulislerinde ise yaşanan bu gelişmelerin ardından, parti yönetiminde bulunan bir kişi olayı değerlendirdi. Sonunda gerçek ithal adayı bulduklarını belirten partili, " Her seçimde aynı tartışmalar, aynı spekülasyonlar. İthal aday diyorlar zannedersin Nijerya'dan aday getiriyorlar. Bir bakıyoruz bildiğin Türk aday. Ama en son gelen duyumlara göre sonunda gerçek ithal aday bulunmuş. Genel başkanımızı tekbrik edioyruz ve adayımızı sonuna kadar desteklediğimizi ilan ediyoruz" diye konuştu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ESKİŞEHİR'E KAR GELİYOR
ESKİŞEHİR'E KAR GELİYOR
Meteoroloji'den alınan bilgiye göre Eskişehir'de karla karışık yağmur ve kar yağışı bekleniyor.
MUTFAKTA YANGIN VAR
MUTFAKTA YANGIN VAR
CHP İl Başkanı Rabia Akman Hükümetin ‘enflasyonla mücadele programı’nın ise yaramadığını belirterek “Mutfakta yangın var” dedi.
HAYALLERİ GERÇEK OLDU
HAYALLERİ GERÇEK OLDU
İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, polis olma hayali ile yaşayan engelli öğrencilerin okuluna giderek 'Polislik' mesleğini anlattı.
KADRİYE KARACA  TOPRAĞA VERİLDİ
KADRİYE KARACA TOPRAĞA VERİLDİ
Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı ve Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yılmaz Karaca'nın, annesi Kadriye Karaca, son yolculuğuna uğurlandı.
SAĞLIK ELÇİLERİ ESKİŞEHİR'DE
SAĞLIK ELÇİLERİ ESKİŞEHİR'DE
Ekranların sevilen yüzü Saba Tümer, Eskişehir’de katıldığı bir etkinlikte ‘Kahkaha Kulübü’ için adımlar attığını söyledi. 
KURT VE ATAÇ RESMEN AÇIKLANDI
MEMUR EK ZAM İSTİYOR
MEMUR EK ZAM İSTİYOR
Türkiye Kamu-Sen üyeleri Yediler Parkı'nda bir araya gelerek ek zam talebinde bulundu. 
ESKİŞEHİR'E AFRİKA ÇIKARMASI
ESKİŞEHİR'E AFRİKA ÇIKARMASI
Afrika ülkelerinin ateşe ve büyükelçileri, Eskişehir Sanayi Odası'nda (ESO) bir araya geldi. 
METRUK BİNALAR SUÇ ODAĞI
METRUK BİNALAR SUÇ ODAĞI
Vali Özdemir Çakacak, başkanlığında yapılan Kaymakamlar Toplantısında il genelindeki asayişi değerlendirdi.