FUAT ÇAPA'DAN TARAFTARA TEŞEKKÜR

Son Güncelleme : 26 Aralık 2018 12:12
FUAT ÇAPA'DAN TARAFTARA TEŞEKKÜR

Eskişehirspor teknik direktörü Fuat Çapa, siyah-kırmızılı takıma destek olan taraftarlara teşekkür etti.

Çapa, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, geçen hafta oyuncularının evlerine gidecek parası olmadığı için moral bozukluğu yaşadıklarını belirtti. Eskişehirspor'u sevenlerin yardımlarına koştuğunu ifade eden Çapa, şunları kaydetti: "Eskişehirsporlular 'Hızır' gibi yetişti. Olan olmayan, kimi çocuklarının rızkından ayırıp, kimi kredi kartına borçlanıp, 'üç beş' derken yardıma koştu. Futbolcularımıza, altyapı hocalarımıza, çalışanlarımıza çam sakızı çoban armağanı bir şeyler verebildik. Bu gönül zenginliğini gösteren her Eskişehirsporlu kardeşime, bu dayanışmayı organize eden İcra Kurulu'ndan arkadaşlarıma teşekkür ederim. Şimdi gönlüm rahat, Belçika'ya, sevdiklerime, aileme uçuyorum. Herkese sevenleriyle beraber şimdiden mutlu yıllar dilerim."

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

SEVGİLİ HOCAM: FUAT ÇAPA

25 Aralık 2018 19:16
BİZİM ÇOCUKLARA 1 YARI BABALIK VE HOCALIK YAPTIN. BABA HER ZAMAN HER YERDE BABADIR VE SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİREN KUTSAL BİR KİŞİDİR. BABA OLMAK O KADAR KOLAY BİR ŞEY DEĞİLDİR. ŞARTLAR NE OLURSA OLSUN 2 YARIDA AYNI GÖREVİ YERİNE GETİRMEN DİLEĞİYLE; YENİ YILI SEVDİKLERİNLE BİRLİKTE GEÇİRMEN DİLEĞİYLE YENİ YILINI KUTLARIM. TERK ETMEK YOK. SEVGİ VE SAYGILARIMLA. BENİM YAŞIM 64 ESKİŞEHİRSPOR SEVDASI BAŞKA BİR ŞEY..

TamEs

25 Aralık 2018 22:26
Ailenizle birlikte mutlu yıllar dileriz hocam...İyi tatiller...

eses-026

26 Aralık 2018 16:33
şu her taraftar 1 maaşını versin diyen arkadaş, yaw kardeşim ay sonunu zor getiriyorum çocuğun maması 3 ay önce 60₺ ydi şimdi 130₺ nasıl verelim ev sahibine öpücükmü vercez.. kesin olarak bir sözümde şudur ki; zamanında bu takımın sırtından rant sağlıyanlar gelirleri yok olacak endişesi taşıyorlar ve onlar takımın düşmesi menfeaatlerine ters geleceği için endişe içerisindeler.

Vatandaş

25 Aralık 2018 17:53
O taraftarın stada nasıl gelip gittiği hakkında fikir sahibiyiz sanırım.

destekolalım

26 Aralık 2018 09:22
taraftar sıtada gelip boş beleş bağırıyor,madem taraftarlık fedakarlık gerektirir,her taraftar birer maaşını bağışlasın kulüp darboğazdan çıksın,sayın türübün liderlerine sesleniyorum sizin önderliğinizde başlatılacak bir kampanya ile en az askeri ücret kadar birer maaşınızı camiyamıza bağışlayın destek olun beraber kurtaralım takımımızı