FUAT ÇAPA İLE DEVAM

06 Eylül 2018 09:52
FUAT ÇAPA İLE DEVAM

Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa, dün başkan Halil Ünal'la görüşme yaptıktan sonra takımla birlikte idmana çıktı.

Çapa, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Bize düşen çalışmak. Yılgınlığa düşmeden, ne olursa olsun çalışmak ve güzel günleri beklemek" ifadelerine yer verdi. 

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Adam gibi Adam

06 Eylül 2018 19:27
Fuat Çapa hocam çok sevindik , bizimle devam etmene...Adamsın adam...Bu vefakarlığını hiç unutmayacağız , ne olursa olsun yanındayız hocam.

Usta Kaportaci

07 Eylül 2018 10:10
Hocanin kalmasi hem takim hemde camia icin sevindirici bir haber umarim 5 maglubiyetten sonra kacar gibi istifa edip gitmez...

COBUDUK

08 Eylül 2018 17:29
Çok nankör bir toplumuz...Fuat hoca istese giderdi ama kaldı...Memleket çocuğu olduğu için elini şeyin şeyine soktu.. Bu şartlarda İlimiz dışından hiçbir hoca gelmezdi ve bu şartlarda çalışmazdı.

Suat Avni

07 Eylül 2018 10:34
Abbas yolcu....
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
Eskişehir Ticaret Borsası (ETB) Başkanı Ömer Zeydan'ın girişimi sonucu üyelere düşük faizli yeni bir kredi kullanma fırsatı kazandırıldı.
HAMAMYOLU'NDA AŞURE DAĞITILDI
HAMAMYOLU'NDA AŞURE DAĞITILDI
Odunpazarı Belediyesi, Muharrem Ayı nedeniyle Hamamyolu Caddesi’nde aşure dağıttı.
İHALE AK PARTİLİLERE Mİ VERİLDİ?
İHALE AK PARTİLİLERE Mİ VERİLDİ?
CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Akın Sallarel, Şehir Hastanesinin kantin ihalesinin AK Partili bir yöneticiye verildiği iddialarının doğru olup olmadığını sordu.
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
Yeni eğitim öğretim yılının başlamasının üzerinden bir hafta geçmesine rağmen Eskişehir’de onlarca öğrenci hala okullarına başlayamadı.
15 YAŞINDA SUÇ MAKİNESİ
15 YAŞINDA SUÇ MAKİNESİ
Eskişehir'de, hırsızlık sonucu elde ettikleri ziynet eşyası ve paraların listesini yaptıkları tespit edilen ve yaklaşık 700 suç kaydı bulunan çocuk eğitimevi firarisi iki kardeş ile çalıntı malları satın aldığı iddia edilen zanlı yakalandı.
BÜTÜN ZALİMLERİ LANETLİYORUZ
BÜTÜN ZALİMLERİ LANETLİYORUZ
Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı ve Hacı Bektaş Veli derneğini belediyelerin de katkılarıyla 19. Geleneksel Aşura ve Yemek Günü etkinliği düzenlendi.
EL ELE GÜVENLİ GELECEĞE
EL ELE GÜVENLİ GELECEĞE
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 'El ele güvenli geleceğe' projesi kapsamında 10 bin kişiye uyarıcı el broşürü dağıttı.
FETÖ ABLASI TUTUKLANDI
FETÖ ABLASI TUTUKLANDI
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ)'ye yönelik düzenlenen operasyonda bir kadın tutuklandı. 
DEPREM UZMANINDAN KORKUTAN UYARI
DEPREM UZMANINDAN KORKUTAN UYARI
Deprem uzmanı Kadir Sütçü, 2019 yılı için Türkiye’de 7 büyüklüğünde depremler olabileceğini söyledi.