FUAR VE KONGRE MERKEZİ İÇİN YOĞUN MESAİ

Son Güncelleme : 24 Ağustos 2018 17:08
FUAR VE KONGRE MERKEZİ İÇİN YOĞUN MESAİ

Odunpazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Şehrin dört bir yanında görev yapan ekipler belirlenen program dahilinde çalışmalarını sürdürüyor.

Çalışmalar sürüyor

Odunpazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında Eskişehir Ticaret Odası’nın (ETO) çevre yolu kenarında yaptığı Fuar alanının giriş ve çıkış yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Şehir Hastanesi’nin karşısında bulunan alanda çalışan ekipler, Şehir Hastanesi civarındaki yolları bitirmelerinin ardından, ETO Fuar alanının da giriş çıkış yollarının yapım çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Çevre düzenlemesi

Çevre Yolundan rahat giriş çıkış yapılabilmesi için özenli bir şekilde çalışmalarını sürdüren ekipler, yol açma çalışmalarının en kısa sürede tamamlanacağını ifade etti. Ekipler ayrıca ETO fuar alanın çevre düzenlemesinin de kısa süre içerisinde Odunpazarı Belediyesi tarafından yapılacağını belirtti.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Ağaç

25 Ağustos 2018 00:40
Yapılan bu çalışmalar sonucunda kaç tane ağaç kesildi bunuda yazsaydınız keşke. Hani çevreci belediye ve gazetesiniz ya. CHP nin yaptığı çevre katliamlarının hepsini görmezden geliyorsunuz. Eskişehirin değil CHP nin basını olmuşsunuz artık. Yazıklar olsun sizin gibi basına.
UYUŞTURUCU OPERASYONU
UYUŞTURUCU OPERASYONU
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü'nün gerçekleştirdiği uyuşturucu operasyonunda yakalanan 3 şüpheliden biri 'Uyuşturucu madde ticareti yapmak' suçundan adliyeye sevk edildi.
YAKIT HIRSIZLARI TUTUKLANDI
YAKIT HIRSIZLARI TUTUKLANDI
Park halindeki araçlardan yakıt çaldıkları iddiasıyla adliyeye sevk edilen 4 şüpheli tutuklandı.
REKTÖR ÇOMAKLI MARDİN'DE
REKTÖR ÇOMAKLI MARDİN'DE
Anadolu Üniversitesi Rektörü Şafak Ertan Çomaklı, Mardin’de bir dizi ziyaretlerde bulundu.
GÖZ ARDI EDİLMESİNLER
GÖZ ARDI EDİLMESİNLER
CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyon toplantısında eşi cezaevinde olan kadınların ve ailelerin birçok sorunla mücadele etmek zorunda bırakıldığını söyledi.
BÜYÜKERŞEN'E TEŞEKKÜR ZİYARETİ
BÜYÜKERŞEN'E TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Büyükşehir Belediyesi’nin kırsalda hayata geçirdiği alt yapı ve üst yapı çalışmaları nedeniyle Danişment, Kızılcaören, Yakakayı, Gündüzler ve Beyazaltın Mahalle sakinleri Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.
HEMŞEHRİ DERNEKLERİNİ ÖNEMSİYORUZ
HEMŞEHRİ DERNEKLERİNİ ÖNEMSİYORUZ
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt Eskişehir Malatyalılar Derneği’ni ziyaret etti.
TUĞLA FABRİKASINA TOMBALA BASKINI
TUĞLA FABRİKASINA TOMBALA BASKINI
Eskişehir İl Jandarma Komutanlığınca, eski bir tuğla fabrikasına kumar operasyonu düzenlendi. Gerçekleşen operasyonda 3 kişi gözaltına alınırken, 74 kişiye 259'ar lira ceza kesildi. 
SAĞLIKSIZ EKMEKLERE EL KONULDU
SAĞLIKSIZ EKMEKLERE EL KONULDU
Eskişehir’de, açıkta uygunsuz bir şekilde satışı yapılan toplam 59 ekmeğe zabıta ekipleri el koyup imha etti. 
MİNİK AZRA YARDIM BEKLİYOR
MİNİK AZRA YARDIM BEKLİYOR
Eskişehir’de, doğuştan hidrosefali hastası olan 2 yaşındaki Azra bebek, ameliyat masraflarının karşılanması için yardım ellerinin uzanmasını bekliyor.