FUAR VE KONGRE MERKEZİ İÇİN YOĞUN MESAİ

Son Güncelleme : 24 Ağustos 2018 17:08
FUAR VE KONGRE MERKEZİ İÇİN YOĞUN MESAİ

Odunpazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Şehrin dört bir yanında görev yapan ekipler belirlenen program dahilinde çalışmalarını sürdürüyor.

Çalışmalar sürüyor

Odunpazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında Eskişehir Ticaret Odası’nın (ETO) çevre yolu kenarında yaptığı Fuar alanının giriş ve çıkış yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Şehir Hastanesi’nin karşısında bulunan alanda çalışan ekipler, Şehir Hastanesi civarındaki yolları bitirmelerinin ardından, ETO Fuar alanının da giriş çıkış yollarının yapım çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Çevre düzenlemesi

Çevre Yolundan rahat giriş çıkış yapılabilmesi için özenli bir şekilde çalışmalarını sürdüren ekipler, yol açma çalışmalarının en kısa sürede tamamlanacağını ifade etti. Ekipler ayrıca ETO fuar alanın çevre düzenlemesinin de kısa süre içerisinde Odunpazarı Belediyesi tarafından yapılacağını belirtti.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Ağaç

25 Ağustos 2018 00:40
Yapılan bu çalışmalar sonucunda kaç tane ağaç kesildi bunuda yazsaydınız keşke. Hani çevreci belediye ve gazetesiniz ya. CHP nin yaptığı çevre katliamlarının hepsini görmezden geliyorsunuz. Eskişehirin değil CHP nin basını olmuşsunuz artık. Yazıklar olsun sizin gibi basına.
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
Eskişehir'de, tramvayda Türkmenistan uyruklu bir kişinin saatini gasbettiği öne sürülen şüpheli gözaltına alındı.
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
 Şeker Mahallesi TOKİ Sıraevler sakinleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Opera-Otogar tramvay hattından bölgeye bir bağlantı hattı çekilmesini istedi. 
 YOLLAR YENİLENİYOR
YOLLAR YENİLENİYOR
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler iş programları kapsamında üstyapı çalışmalarını sürdürüyor.
NESİLLER ARASI  KÖPRÜ KURUYORLAR
NESİLLER ARASI KÖPRÜ KURUYORLAR
Üç yıl önce kurulan Eskişehir Kayı Boyu Derneği; kültürel, sanatsal ve tarihi organizasyonları ile geçmiş ve gelecek nesiller arasında köprü oluyor.
METALE HAYAT KATANLAR
METALE HAYAT KATANLAR
Eskişehir Sanayi Odası'nın (ESO) sanayicilerin birbirleri daha çok tanımasına ve birlikte iş yapma kültürünün gelişmesine yönelik gerçekleştirilen fuarların ikincisi gerçekleştirildi.
İYİ PARTİ'DEN  ETB'YE ZİYARET
İYİ PARTİ'DEN ETB'YE ZİYARET
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu ve İl Başkanı Ramis Tunca Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ve Yönetim Kuruluna ziyarette bulundular.
SORUNLARI ELE ALDIK
SORUNLARI ELE ALDIK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.
ESKİŞEHİR'E AYRI  ÖNEM VERİYORUZ
ESKİŞEHİR'E AYRI ÖNEM VERİYORUZ
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Eskişehir'de parti teşkilatını ziyaret ederek, tanışma ve istişare toplantılarına katıldı.
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
Eskişehir’de 19 Eylül Gaziler Günü düzenlenen etkinlik ile kutlandı.