FORVETE YENİ TRANSFER

01 Ağustos 2018 16:24
FORVETE YENİ TRANSFER

Eskişehirspor futbol takımı genç isimleri kadroya almaya devam ediyor

. Geçtiğimiz sezonu Atiker Konyaspor' da geçiren Makedonyalı forvet oyuncusu Erdon Daci ile anlaşma sağlandı. 1998 doğumlu oyuncu dün resmi imzayı tesislerde Başkan Halil Ünal ve Yüksek Divan kurulu Başkanı Aydın Begiter'in yanında attı. Kadroya alınan bu ismin tüm hak edişlerinii Aydın Begiter karşıladı.

Yorumlar (7) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Adam gibi Adam

02 Ağustos 2018 12:43
Ya kardeşim, iyi futbolcu iki hareketiyle belli oluyor.Bu Daci büyük bir sakatlık yaşamaz ve iyi bir takımda oynarsa , bence ileriki yıllarda adından söz ettiren çok klas bir golcü olur.Keşke imkan olsaydı da bonservisi ile alınabilseydi.Tamam alt yapı çok önemli bende katılıyorum ama bazen sonuca gitmek için hazır futbolcu gerekiyor , bizim için bu sezon öyle bir sezon.Tabiiki Fırat Can , Halil İbrahim de şans bulsun , buldular da ama şanslarını değerlendiremiyorlar belki biraz daha zamana ihtiyaçları var.Kendilerine güvenleri yok bu da bir futbolcu da mutlak olması gereken bir olgu.Bu adam da 20 yaşında ama daha çok kendine güvenli,hırslı ve yetenekli tek fark bu.Takıma katkısı çok olur , hayırlı olsun.........

TamEs

02 Ağustos 2018 00:59
Videolarında görüldüğü kadarı ile sol ayak, bilekleri çok kıvrak, iyi çalımcı, mücadele ediyor ,koşuyor , gol vuruşları harika , güzel asistleri var , atıyor , attırıyor.Tek handikap , geçen yıl ayak bileğinde kırık oluşmuş ve sakatlanmış...Uzun sakatlıktan sonra form tutup tutamayacağı ve psikolojik olarak hazır olup olmadığı meçhul.Eğer form tutarsa bu takımda çok gol atar..Bu ligde Hakan Aslantaş ve Kerim Avcı asitleri ile Daci' yi gol kralı yapar...

2626

01 Ağustos 2018 17:22
Keşke bonservisiyle alınabilseydi.

EsEs

01 Ağustos 2018 17:16
Teşekkürler Aydın Begiter.

Yöntem

01 Ağustos 2018 17:24
Şehrimizin zenginleri 3 kişi bir araya gelin siz de oyuncu alın..İsminizi ve firmalarınızı basınımız aylarca yazsın siz de kazanın EsEs de kazansın.Basınımız katkıda bulunur herhalde.

AOD

02 Ağustos 2018 08:29
Kardeşim;Benim daha kaliteli alt yapıdaki çocuklarımın suyumu çıktıda hala yabancı sevdasındasınız.Fırat Can Üzüm'ün adı geçmez oldu.Gerekmez kaleci maleci ,Geziverin Eskişehirin amatörlerinde ne kaleciler var.Sayın Aydın Begiter abimiz çok iyi bilir.Ömer Kaner ,Bahtiyar havagücünden gelip yıldız olmuşlardı.Efsane takım amatörlerden kurulmuştu.Yeter artık ya ver ver ver le bitmez, Nereye kadar verecekler ,Kendin üreteceksin kardeşim Hasan Hüseyin, Dorukhan, Ofeodu, Hasan Ayaroğlu, Akaminko, Kayacan, Gökhan Siverek, Kaan Kanak para edecek adamlardı.Bedava gönderdiniz.Söyleyin kulübün kasasına bunlardan kaç TL girdi.

Vatandaş

01 Ağustos 2018 17:33
Basmalı kalem mi o? Diyeceksiniz ki fotoğrafta bir tek ona mı takıldın? Sonuna dek haklısınız. Nereden tutsanız elinizde kalıyor.
İŞTE ALDIĞI CEZA
İŞTE ALDIĞI CEZA
Eskişehir’de 2013 yılında 17 yaşındaki bir kızın yanağını ısıran ve darp eden şahsa 3 yıl hapis cezası verildi. 
AKIL ALMAZ BİR AÇIKLAMA
AKIL ALMAZ BİR AÇIKLAMA
CHP İl Başkanı Rabia Akman, AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan'ın tramvaylara zam konusunda yaptığı açıklamayı eleştirdi. Akman “Açıklamayı anlamak mümkün değil” dedi.
BÜYÜKERŞEN İLK 10'DA
BÜYÜKERŞEN İLK 10'DA
Bilgi Toplama Merkezi, Yerel Gündem Araştırması yaparak vatandaşa “Yaşadığınız ilçe ve büyükşehir belediye başkanlarını başarılı buluyor musunuz?” diye sordu. Listede Büyükerşen de yer aldı.
SONU SEKA'YA BENZEMESİN
SONU SEKA'YA BENZEMESİN
Eskişehir Kazım Taşkent Şeker Fabrikası 2018-2019 üretim dönemi kampanya açılış törenine katılan CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, özelleştirilen 15 şeker fabrikasının akıbetinin SEKA’ya benzememesi çağrısında bulundu.
KÖYLÜLER İSYAN ETTİ
KÖYLÜLER İSYAN ETTİ
Mahmudiye'nin Doğanca Köyü'nde vakıf arazisi olan meranın bir şirkete kiralanmasına köylüler tepki gösterdi. Mera alanında kazı yapmaya gelen ekipler çalışmalarını jandarma eşliğinde yaptı.
ŞEKER FABRİKALARI ÇOK ÖNEMLİ
ŞEKER FABRİKALARI ÇOK ÖNEMLİ
Kazım Taşkent Eskişehir Şeker Fabrikası’nın 2018-2019 Yılı Pancar Alım ve Şeker Üretim İşleme döneminin açılışı düzenlenen törenle yapıldı.
OKULDA SİYASET OLMAZ
OKULDA SİYASET OLMAZ
Eğitim İş Şube Başakanı Abdülkadir Önder AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan'ın okulları ziyaret etmesine tepki gösterdi. Önder “Okullar siyaset dışında tutulmalı” dedi.
ESKİŞEHİR'DE USTURA DEHŞETİ
ESKİŞEHİR'DE USTURA DEHŞETİ
Eskişehir'de, usturayla kendisini yaralayan şahıs, polis ekiplerinin müdahalesiyle etkisiz hale getirilip hastaneye kaldırıldı. 
TRAMVAY ALTINDA CAN PAZARI
TRAMVAY ALTINDA CAN PAZARI
Eskişehir'de yolun karşısına geçerken tramvayın çarpması sonucu 1 kişi yaralandı. Tramvayın altına kalan genç, çevredeki vatandaşların yardımıyla kurtarıldı.