FORMA KAMPANYASI BAŞLADI

09 Şubat 2018 09:42
FORMA KAMPANYASI BAŞLADI

Eskişehirspor Valisi Özdemir Çakacak Hanefi Demirkol tesislerini ziyaret ederek Başkan Halil Ünal ve yöneticilerle görüştü. Vali Özdemir daha sonra hazırlanan formaların tanıtımını yapıp şehirden başlatılan forma kampanyasına destek vermesini istedi.

TANITIM YAPILDI

Eskişehirspor Kulübü tarafından başlatılan ‘Her eve 2 forma’ kampanyasının startı dün verildi. Tanıtımı ise tesislere ziyarete gelen Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak yaptı. Vali Çakacak, Eskişehirspor'a başarı dileğinde bulunarak tün şehrin bu kampanyaya katkı sağlamasını istedi.

BAŞKAN ÜNAL TEŞEKKÜR ETTİ

Ziyarette, yöneticilerden Gürdal Abacı, Murat Ilgaz ve Erdal Şahbaz'da hazır bulundu. Başkan Halil Ünal tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada ise, “ Sayın valimizin ziyareti bizleri son derece memnun etmiştir. Ayrıca forma kampanyasını başlatan valimizin desteği bizlere moral vermiştir. Tüm şehrin, taraftarlarımızın takıma destek vermelerini bekliyoruz.” diye konuştu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

TRAMVAYDA GASP İDDİASI
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
Eskişehir'de, tramvayda Türkmenistan uyruklu bir kişinin saatini gasbettiği öne sürülen şüpheli gözaltına alındı.
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
 Şeker Mahallesi TOKİ Sıraevler sakinleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Opera-Otogar tramvay hattından bölgeye bir bağlantı hattı çekilmesini istedi. 
 YOLLAR YENİLENİYOR
YOLLAR YENİLENİYOR
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler iş programları kapsamında üstyapı çalışmalarını sürdürüyor.
NESİLLER ARASI  KÖPRÜ KURUYORLAR
NESİLLER ARASI KÖPRÜ KURUYORLAR
Üç yıl önce kurulan Eskişehir Kayı Boyu Derneği; kültürel, sanatsal ve tarihi organizasyonları ile geçmiş ve gelecek nesiller arasında köprü oluyor.
METALE HAYAT KATANLAR
METALE HAYAT KATANLAR
Eskişehir Sanayi Odası'nın (ESO) sanayicilerin birbirleri daha çok tanımasına ve birlikte iş yapma kültürünün gelişmesine yönelik gerçekleştirilen fuarların ikincisi gerçekleştirildi.
İYİ PARTİ'DEN  ETB'YE ZİYARET
İYİ PARTİ'DEN ETB'YE ZİYARET
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu ve İl Başkanı Ramis Tunca Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ve Yönetim Kuruluna ziyarette bulundular.
SORUNLARI ELE ALDIK
SORUNLARI ELE ALDIK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.
ESKİŞEHİR'E AYRI  ÖNEM VERİYORUZ
ESKİŞEHİR'E AYRI ÖNEM VERİYORUZ
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Eskişehir'de parti teşkilatını ziyaret ederek, tanışma ve istişare toplantılarına katıldı.
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
Eskişehir’de 19 Eylül Gaziler Günü düzenlenen etkinlik ile kutlandı.