FİRUZ KANATLI'YI UĞURLUYORUZ

Son Güncelleme : 20 Ekim 2017 21:10
FİRUZ KANATLI'YI UĞURLUYORUZ

ETİ Gıda Sanayi'nin kurucusu ve Onursal Başkanı, Türk Sanayisinin duayenlerinden, Türkiye'ye ve Eskişehir'e her yönden değerli katkılar sağlamış, Firuz Kanatlı yarın (21 Ekim Cumartesi) son yolculuğuna uğurlanıyor.

Firuz Kanatlı, yarın Hoşnudiye Mahallesi'ndeki Gümülcine Camii'nde öğle namazını müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Asri Mezarlık'ta bulunan aile kabristanında toprağa verilecek. Cenaze nedeniyle yarın saat 09.00'dan cenaze töreni bitimine kadar Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Caddesi, Safiyet Sokak, Kolcu Sokak ve Oytun Sokak trafiğe kapatılacak.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Adnan Alağaç

21 Ekim 2017 10:25
Eskişehir'imin iftiharlarından, beyefendilerinden Firuz Kanatlı Allah gani gani rahmet etsin sana..

adnan ozkan

21 Ekim 2017 13:23
Firuz Agabey; Eskisehir'e verdiklerin icin, Bruksel'den gozyaslarimi ve dualarimi gonderiyorum. Allahim; Sizin gibi olumun, tirnakucu kadarini bana gostersin.

Sevinc huyuk

21 Ekim 2017 15:11
Allah rahmet eylesin mekani cennet olsun
İŞ YÜKÜ ALTINDA EZİLİYORUZ
İŞ YÜKÜ ALTINDA EZİLİYORUZ
Eskişehir- Kütahya- Bilecik Diş Hekimleri Odası tarafından, 22 Kasım Diş Hekimleri Gününü de içine alan “ Toplum Ağız ve Diş Sağlığı Haftası” nedeniyle Vilayet alanında bulunan Atatürk anıtına çelenk bırakıldı.
OKULLARDA GERİ DÖNÜŞÜM EĞİTİMİ
NEFES KESEN TATBİKAT
NEFES KESEN TATBİKAT
Dorlion Arama ve Kurtarma (DAK) ekibi, olası bir deprem felaketine hazırlıklı olmak amacıyla Eskişehir’de tek ve çok katlı 3 farklı binada nefes kesen tatbikata imza attı. 
EROİNLE YAKALANDILAR
VALİLİK'TEN TERMİK SANTRAL AÇIKLAMASI
VALİLİK'TEN TERMİK SANTRAL AÇIKLAMASI
Eskişehir Valiliği, kamuoyundaki termik santral tartışmalarıyla ilgili basın açıklaması yaptı.
FETÖ SANIKLARINA ELEKTRONİK KELEPÇE
FETÖ SANIKLARINA ELEKTRONİK KELEPÇE
Eskişehir'de FETÖ/PDY soruşturması kapsamında haklarında dava açılan 5 infaz koruma memurundan biri, 12 yıl, 3'ü de 6'şar yıl 3'er ay hapis cezasına çarptırıldı.
TERMİK SANTRAL  İHANETTİR
TERMİK SANTRAL İHANETTİR
CHP Eskişehir Milletvekili Cemal Okan Yüksel, Eskişehir'e kurulması planlanan kömürlü termik santralin, Eskişehir'e ve Eskişehir halkına ihanet olduğunu söyledi.
TERMİK SANTRALİ MECLİSE TAŞIDI
TERMİK SANTRALİ MECLİSE TAŞIDI
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Alpu’da kurulması planlanan termik santrali Meclis gündemine taşıyarak, tarıma, hayvancılığa, gıda sağlığına ve çevreye zarar verecek olan bu projeden vazgeçilmesi için Enerji Bakanı Berat Albayrak’a çağrıda bulundu.
BAKAN ALBAYRAK'A DOĞALGAZ RİCASI
BAKAN ALBAYRAK'A DOĞALGAZ RİCASI
AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak'a Mihalıççıklı vatandaşların doğalgaz isteğini iletti.