FIRST LADY YİNE YALNIZ BIRAKTI

Son Güncelleme : 02 Haziran 2018 15:06
FIRST LADY YİNE YALNIZ BIRAKTI

Tam 22 gündür kameraların karşısına çıkmayan First Lady Melania Trump, çocuklarıyla hafta sonu seyahatine çıkan Donald Trump’ı yine yalnız bıraktı.

  • Melania Trump, tam 22 gündür ABD Başkanı Donald Trump’ın yanında ve kameraların karşısında görünmüyor.Donald Trump, dün Camp David gezisine de eşi Melania Trump olmadan çıktı. Başkan Trump’a çocukları Donald Trump Jr, Ivanka Trump, Jared Kushner ve Tiffany Trump eşlik etti.

  • Donald Trump, eşi olmadan ailece çıktığı hafta sonu seyahati için, “Küçük bir dinlenme ve çokça çalışma gezisi” açıklamasını yaptı.
  • Melania Trump, en son kameraların karşısına 10 Mayıs’ta çıktı. First Lady eşiyle birlikte Kuzey Kore'de serbest bırakılan ABD vatandaşlarını Washington'daki havalimanında karşıladı. 'İyi huylu böbrek hastalığı' nedeniyle böbreklerinden ameliyat olan First Lady, 19 Mayıs’ta taburcu olarak Beyaz Saray’a döndü. Ancak First Lady 20 gündür kameraların karşısına çıkmayınca komplo teorisyenleri de boş durmadı. Kimileri Melania Trump'ın New York'a döndüğünü kimileri ise kitap yazdığını iddia etti.
  • Böbreklerinden tedavi olan ve o günden itibaren bir daha uluslararası basının karşısına çıkmayan Melania Trump hakkında, “Evliliğini kurtarmak ve sağlığına kavuşmak için dinleniyor” iddiaları da gündeme gelmişti.Melania Trump hakkındaki iddialara Twitter üzerinden yanıt vererek, “Medyada benim nerede olduğum ve ne yaptığım ile ilgili iddialar görüyorum. Ben ailemle birlikte Beyaz Saray’dayım. Harika hissediyorum ve çocuklarımız ve Amerikan halkı için çok yoğun çalışıyorum” demişti.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ELEKTRİK ZAMMI GERİ ALINSIN
ELEKTRİK ZAMMI GERİ ALINSIN
Konutlarda 80- 100 lira gelen elektrik faturları 140-150 liraya çıktı. Bu duruma tepki gösteren vatandaşlar elektrik kurumu önünde eylem yaptı.
KİREÇ KÖYÜ'NDE SU SEVİNCİ
KİREÇ KÖYÜ'NDE SU SEVİNCİ
Hayvancılık yaparak geçinen Kireç Mahallesi sakinleri yıllardır çektikleri su sıkıntısının ESKİ’nin yaptığı çalışmayla giderilmesinin mutluluğunu yaşıyor.
TÜRKİYE ASLA IRKÇILIK YAPMAMIŞTIR
TÜRKİYE ASLA IRKÇILIK YAPMAMIŞTIR
Eskişehir’e gelen 26 Afrika ülkesinin büyükelçileri ve ticaret ataşeleri onuruna Eskişehir Valiliği tarafından yemek verildi.
EMNİYET'TEN ASAYİŞ UYGULAMASI
EMNİYET'TEN ASAYİŞ UYGULAMASI
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri kent genelinde Genel Asayiş Uygulaması gerçekleştirildi.
KARDEŞ CEMİYET OLABİLİRİZ
KARDEŞ CEMİYET OLABİLİRİZ
Hamburg Türk Basın Birliği mensubu 15 gazeteci, Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Başkan Yılmaz Karaca "Kardeş cemiyet olabiliriz" dedi.
CİĞERİMİZİ ALDILAR ONLAR DA YANSIN
CİĞERİMİZİ ALDILAR ONLAR DA YANSIN
Eskişehir’de, üstüne tiner dökülüp yakılan Ahmet Çelik’in (40) öldürülmesiyle ilgili davanın ilk duruşması görülürken, ablası yürekleri dağladı. Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan abla Nilüfer Çakmak, “Ciğerimizi aldılar, onlar da yansın” dedi. 
ESKİŞEHİR'DE 5 FETÖ ŞÜPHELİSİ YAKALANDI
ESKİŞEHİR'DE 5 FETÖ ŞÜPHELİSİ YAKALANDI
 Eskişehir'de, FETÖ/PDY'ye yönelik gerçekleştirilen operasyonda, "ByLock" kullandığı iddia edilen 2'si kadın toplam 5 şüpheli yakalandı. 
O KURYENİN CEZASI BELLİ OLDU
O KURYENİN CEZASI BELLİ OLDU
 Eskişehir’de, bir kuryenin müşteriye götürmüş olduğu pizzaya tükürmesi sonucu açılan tazminat davası sonuçlandı. 
'ŞAHANESİNİZ YILMAZ BÜYÜKERŞEN'
'ŞAHANESİNİZ YILMAZ BÜYÜKERŞEN'
Ünlü oyuncu Begüm Kütük, bir etkinlik kapsamında geldiği Eskişehir'e hayran kaldı.