FIRST LADY YİNE YALNIZ BIRAKTI

Son Güncelleme : 02 Haziran 2018 15:06
FIRST LADY YİNE YALNIZ BIRAKTI

Tam 22 gündür kameraların karşısına çıkmayan First Lady Melania Trump, çocuklarıyla hafta sonu seyahatine çıkan Donald Trump’ı yine yalnız bıraktı.

  • Melania Trump, tam 22 gündür ABD Başkanı Donald Trump’ın yanında ve kameraların karşısında görünmüyor.Donald Trump, dün Camp David gezisine de eşi Melania Trump olmadan çıktı. Başkan Trump’a çocukları Donald Trump Jr, Ivanka Trump, Jared Kushner ve Tiffany Trump eşlik etti.

  • Donald Trump, eşi olmadan ailece çıktığı hafta sonu seyahati için, “Küçük bir dinlenme ve çokça çalışma gezisi” açıklamasını yaptı.
  • Melania Trump, en son kameraların karşısına 10 Mayıs’ta çıktı. First Lady eşiyle birlikte Kuzey Kore'de serbest bırakılan ABD vatandaşlarını Washington'daki havalimanında karşıladı. 'İyi huylu böbrek hastalığı' nedeniyle böbreklerinden ameliyat olan First Lady, 19 Mayıs’ta taburcu olarak Beyaz Saray’a döndü. Ancak First Lady 20 gündür kameraların karşısına çıkmayınca komplo teorisyenleri de boş durmadı. Kimileri Melania Trump'ın New York'a döndüğünü kimileri ise kitap yazdığını iddia etti.
  • Böbreklerinden tedavi olan ve o günden itibaren bir daha uluslararası basının karşısına çıkmayan Melania Trump hakkında, “Evliliğini kurtarmak ve sağlığına kavuşmak için dinleniyor” iddiaları da gündeme gelmişti.Melania Trump hakkındaki iddialara Twitter üzerinden yanıt vererek, “Medyada benim nerede olduğum ve ne yaptığım ile ilgili iddialar görüyorum. Ben ailemle birlikte Beyaz Saray’dayım. Harika hissediyorum ve çocuklarımız ve Amerikan halkı için çok yoğun çalışıyorum” demişti.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

İŞTE ALDIĞI CEZA
İŞTE ALDIĞI CEZA
Eskişehir’de 2013 yılında 17 yaşındaki bir kızın yanağını ısıran ve darp eden şahsa 3 yıl hapis cezası verildi. 
AKIL ALMAZ BİR AÇIKLAMA
AKIL ALMAZ BİR AÇIKLAMA
CHP İl Başkanı Rabia Akman, AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan'ın tramvaylara zam konusunda yaptığı açıklamayı eleştirdi. Akman “Açıklamayı anlamak mümkün değil” dedi.
BÜYÜKERŞEN İLK 10'DA
BÜYÜKERŞEN İLK 10'DA
Bilgi Toplama Merkezi, Yerel Gündem Araştırması yaparak vatandaşa “Yaşadığınız ilçe ve büyükşehir belediye başkanlarını başarılı buluyor musunuz?” diye sordu. Listede Büyükerşen de yer aldı.
SONU SEKA'YA BENZEMESİN
SONU SEKA'YA BENZEMESİN
Eskişehir Kazım Taşkent Şeker Fabrikası 2018-2019 üretim dönemi kampanya açılış törenine katılan CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, özelleştirilen 15 şeker fabrikasının akıbetinin SEKA’ya benzememesi çağrısında bulundu.
KÖYLÜLER İSYAN ETTİ
KÖYLÜLER İSYAN ETTİ
Mahmudiye'nin Doğanca Köyü'nde vakıf arazisi olan meranın bir şirkete kiralanmasına köylüler tepki gösterdi. Mera alanında kazı yapmaya gelen ekipler çalışmalarını jandarma eşliğinde yaptı.
ŞEKER FABRİKALARI ÇOK ÖNEMLİ
ŞEKER FABRİKALARI ÇOK ÖNEMLİ
Kazım Taşkent Eskişehir Şeker Fabrikası’nın 2018-2019 Yılı Pancar Alım ve Şeker Üretim İşleme döneminin açılışı düzenlenen törenle yapıldı.
OKULDA SİYASET OLMAZ
OKULDA SİYASET OLMAZ
Eğitim İş Şube Başakanı Abdülkadir Önder AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan'ın okulları ziyaret etmesine tepki gösterdi. Önder “Okullar siyaset dışında tutulmalı” dedi.
ESKİŞEHİR'DE USTURA DEHŞETİ
ESKİŞEHİR'DE USTURA DEHŞETİ
Eskişehir'de, usturayla kendisini yaralayan şahıs, polis ekiplerinin müdahalesiyle etkisiz hale getirilip hastaneye kaldırıldı. 
TRAMVAY ALTINDA CAN PAZARI
TRAMVAY ALTINDA CAN PAZARI
Eskişehir'de yolun karşısına geçerken tramvayın çarpması sonucu 1 kişi yaralandı. Tramvayın altına kalan genç, çevredeki vatandaşların yardımıyla kurtarıldı.