Fenerbahçe’de İlk Toplantılar Başladı

Son Güncelleme : 27 Aralık 2018 22:12
Fenerbahçe’de İlk Toplantılar Başladı

Fenerbahçe’de İlk Toplantılar Başladı

Fenerbahçe’de İlk Toplantılar Başladı

Süper ligin ilk yarısında çok büyük bir hayal kırıklığı yaşatan takımda nelerin değişeceği merak ediliyor. Alınan sonuçlar ve gösterilen performansların büyük önem arz ettiği haftalara giriliyor. Tarihinin en kötü başarısızlığı gündeme gelmiş durumda. Ligin 17. Irada bitirilmesinin ardından ciddi değişikliklerin yapılması planlanıyor. Bu doğrultuda yetkili isimler arasında ilk toplantının statta yapıldığını belirtelim. Beinsports izle ayrıcalıkları ile her gelişmeye ortak olacaksınız. Beklentilerinizi karşılayacak olan fırsatları kaçırmamalısınız. İlginizi çekecek olan ayrıcalıklar sizi bekliyor. Heyecanının yeninden getirili getirilmeyeceği merak ediliyor.

Transferler Büyük Önem Taşıyor

Takımda birçok konu derinden değiştirilebilir. Özellikle de aksayan bölgelere yeni transferler yapılmak isteniyor. Bunun için süren çalışmanın ise son derece önemli olduğunu söyleyebiliriz. Kadıköy’de yapılan toplantıya Ali Koç, Ersun Yanal, Volkan Ballı ve Comolli katıldı. Konuşmalardan ortaya çıkan sonuç ise transfer oldu. Yapılan başarısızlıkların yeniden toplanması ise büyük önem taşıyor. Alınan sonuçların çok önemli olduğunu ve hiçbir ayrıntıyı canlı maç sonuçları ile kaçırmayacağınızı belirtelim. Sizi bekleyen ayrıcalıkları şimdi karşınızda bulabileceksiniz. Beklentilerinizi karşılayacak olan fırsatlar sizleri bekliyor. Kaçırılmayacak imkânlar ile Fenerbahçe takımını takip edebileceksiniz. Ligin ikinci yarısında harikalar ortaya koyan bir takımın kurulması hedefleniyor.

Zorlu Maçlar Geride Kalmadı

Alınan kötü sonuçların bir an önce telafi edilmesi bekleniyor. Bu anlamda alınacak olan her kötü sonuç önem taşıyor. Alınacak sonuçları yakından takip etmeye hazır olun. Beklentilerinizi karşılayacak olan fırsatlar sizi bekliyor. Yararlanmaya başlayacaklarınızın ayrıcalıklı olduğunu belirtelim. Ersun Yanal’ın toplantı sırasında cezalı oyuncuların affını da gündeme getirdiği biliniyor. Bu konuda nasıl bir sonuç çıkacağı ise belirsizliğini koruyor. Maç özetleri ile her şeye kolay ulaşım imkânı sizi bekliyor. Bu fırsatları kaçırmak istemeyeceksiniz.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle