FARKINDALIK SERGİSİ

Son Güncelleme : 23 Mart 2019 14:03
FARKINDALIK SERGİSİ

Adnan Menderes Anaokulu, Hasan Polatkan Kültür Merkezi'n de 'Doğa İçin El Ele' isimli sergisini açtı.

Proje başlattılar

'Değişim Seninle Başlar' sloganı kapsamında başlattıkları proje ile, ana sınıfı öğrencileri, öğretmenler ve veliler el ele vererek atık kağıt, plastik tabak ve poşetlerden kıyafet yaparak sergi açtı. Açılışa, İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cirit, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, veliler, öğrenciler ve birçok davetli katıldı.

Çevre bilinci

Gerçekleştirdikleri 'Doğa İçin El Ele' isimli sergi hakkında konuşan Okul Müdürü Senem Tüfekçi, “Sergide tüketim alışkanlıklarımızdan bahsettik. Görsel şov olsun istedik. Tek amacımız çevre bilinci adına farkındalık yaratmak. Her çocuğumuz atıkların geri dönüştürülmesi gerektiğini biliyor artık.” dedi

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Deniz

23 Mart 2019 22:42
Kötüsünüz be kardeşim. Hemde çok kötüsünüz. Sizin gibiler kazanmak için her yolu mübah görürler. Ne yaparsanız yapın, bu şehir, çocukları bile kullanabilecek kadar kirli siyaset yapan insanları içine sindiremeyecektir.

Özatilla

24 Mart 2019 10:48
Editörüm adam benim atilla rumuzumu çalmış neden yorumumu yayınlamıyorsun.

B.l.ntt.........

23 Mart 2019 16:35
Yazıktır ,Günahtır,,,Masum Ana Okulu Çocuklarımızı Kirli Siyasetinize Alet Etmeyin Lütfen........

ATİLLA

23 Mart 2019 14:30
seçilmemiş bir siyasinin okulda işi ne, milli eğitim müdürü sen ne ayaksın? devletin tüm imkanlarını kullansanızda sizin zihniyetiniz eskişehirde yine karşıdan seyredecek, KAZANAMAYA C A K S I N I Z.

EMİRDAĞLI

23 Mart 2019 21:34
Burhan başkan burada seçim konuşmasımı yapmış eleştirecek başka bir şeyini bulamadınızmı? Seçime girecek adaylar çocukların yanına yaklaşamaz diye bir kuralmı vardır.En iyi yatırım geleceğimiz olan çocuklaradır.

DENİZZZZZZZ

24 Mart 2019 23:20
Hoca ve avanesi 20 yıldır gençleri kulanıp sömürüyo ya . Üzüm üzüme baka baka kararırrrrrr........