FARKINDALIK OLUŞTURUYORLAR

Son Güncelleme : 18 Eylül 2019 09:09
FARKINDALIK OLUŞTURUYORLAR

Zorlu Enerji, Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Programı’nın tanıtımını Eskişehir’de gerçekleştirdi. Toplantıda seminer, yönetici workshop’u ve interaktif oyunlar dâhil toplumsal cinsiyet eşitliği konusunda farkındalık oluşturacak birçok çalışma gerçekleştirildi.

Zorlu Enerji’nin hazırladığı Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Programı’nın tanıtımı Zorlu Enerji çalışanlarının katılımıyla Eskişehir’de gerçekleştirildi. Program kapsamında yapılacak çalışmalar önümüzdeki dönemde Osmangazi Bölgesi’ndeki Afyonkarahisar, Bilecik, Kütahya ve Uşak illerinde de devam edecek. Zorlu Enerji İnsan Kaynakları Direktörü Deniz Bilgin’in açılış konuşmasını yaptığı Eskişehir’deki toplantıya geniş katılım sağlandı.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

mustafa

18 Eylül 2019 09:13
cinsiyet eşitliği ama bayanları zorlayan işlerde de pozitif ayrımcılık yapılabilir bahanesine sığınıyorlar. Eşitlik ise her şartta her koşulda eşitlik olmalı. Aynı iş yerinde ağır işi erken hafif işi bayan yapıyor ve sen erkeksin deniyorsa kusura bakmayın Erkeklerin hakkı yeniyor . Eşitlik istiyoruz erkekler olarak.

TATAR

17 Eylül 2019 17:39
zorlu enerji oedaş' ı aldığından bu yana eskişehire renk kazandırdı zorlu isminin büyüklüğü asla tartışılamaz. GURURLA YERLİ