FACİADAN KIL PAYI DÖNÜLDÜ

11 Şubat 2018 16:58
FACİADAN KIL PAYI DÖNÜLDÜ

Yenidoğan Mahallesi'nde 3 aracın karıştığı zincerleme kazada bir araç ortadan bölündü. Kazada can kaybının olmaması büyük bir faciayı önledi.

Dün gece Yenidoğan Mahallesi Küçük Sanayi Sitesi yakınlarında kaza meydana geldi. Yağmurun etkisiyle kayganlaşan yolda üç araç birbirine girdi. Çarpmanın etkisiyle bir araç ortadan ikiye bölündü. Feci kazada 1 çocuk üç kişi yaralanırken can kaybının olmaması büyük bir facia yaşanmasının önüne geçti. Yaralılar çeşitli hastanelere sevk edildi.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

bayram

11 Şubat 2018 21:45
şimdi bana kimse demesin şahin aracın kusuru yok.adamı sinir ediyorlar basılmayacak yerde sürat yapıyorlar, ama sen gitmek istediğin yerdede yolu kapatıp arcı rölantide uyuzlanıp yolu kapatıyor babasının çiftlik yolu gibi hareketsiz ilerliyorlar.geçmiş olsun

gürcan

11 Şubat 2018 18:49
eski arabaları trafikten men etmeli allah korumuş ne hale gelmiş

Hilal

11 Şubat 2018 18:45
Gene kuş serisi ÖTV diye oyalayip duruyorlar biran önce toplasinlar bu eski araçları

Karakaya

11 Şubat 2018 22:54
Bir aracı ikiye ayıracak kadar ne yapıyorsunuz siz?

Deniz

12 Şubat 2018 09:52
Hilal ne oldu beğenemedin mi konuşa konuşa kuşu kaldıramadın bir türlü yanlış anlamayın kuş derken 4 tekerli kuştan bahsettim...muziplik olsun diye bizim türkler zaten hep yanlış anlar...
ŞEHRİN TARİHİNE  IŞIK TUTULUYOR
ŞEHRİN TARİHİNE IŞIK TUTULUYOR
Anadolu Üniversitesi öğretim üyelerinin çalışmalar yaptığı Şarhöyük Kazı Alanı'nda bulunan 4 bin yıl öncesine ait kalıntılar Eskişehir'in tarihine ışık tutuyor.
SÜRÜCÜLERE BAYRAM UYARISI
SÜRÜCÜLERE BAYRAM UYARISI
Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy, trafik yoğunluğunun üst seviyelere çıktığı bayram tatilinde trafiğe çıkacak sürücülere uyarılarda bulundu.
SIRA DIŞI MESLEKLER  ÇOCUKLARLA BULUŞTU
SIRA DIŞI MESLEKLER ÇOCUKLARLA BULUŞTU
Espark Alışveriş Merkezi’nde Sıra Dışı Meslekler'de gerçekleşen etkinliklerde, tüm çocuklar henüz var olmayan meslekleri deneyimledi.
SAZOVA'DA EĞLENCELİ YARIŞMA
SAZOVA'DA EĞLENCELİ YARIŞMA
Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen Türkiye Yelken Federasyonu’nun organize ettiği IOM sınıfı Radyo Kontrollü Yat Yarışları Gençlik ve Spor Bakanlığı Kupası, Sazova Göleti’nde yapılan yarışların ardından gerçekleştirilen kupa töreni ile tamamlandı.
SARAR'A TEŞEKKÜR
SARAR'A TEŞEKKÜR
Yunus Emre Devlet Hastanesi Başhekimi Mustafa Karagülle ve idari mali işler Müdürü Yüksel Solmaz, Sarar Şirketler Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar’ı ziyaret ederek hastaneye katkılarından dolayı teşekkür ettiler.
MİHALGAZİ’DE  SİNEMA KEYFİ
MİHALGAZİ’DE SİNEMA KEYFİ
Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği ‘Açık Hava Sinema Geceleri’ etkinliği Mihalgazi İlçe Merkezi ve Bozaniç Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı.
KRİZ DEĞİL  KUR ATAĞI
KRİZ DEĞİL KUR ATAĞI
AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ekonomideki son gelişmelerle ilgili, "Hiçbir ekonomik temeli olmayan bu durumu kriz olarak değil kur atağı olarak değerlendiriyorum" açıklamasında bulundu.
KASA HIRSIZLARI YAKALANDI
KASA HIRSIZLARI YAKALANDI
Eskişehir'de tarlalardaki plastik kasaları çalan 2 kişi, delil yetersizliği nedeniyle serbest bırakıldı.
BIÇAKÇILARIN İŞLERİ  ESKİSİ GİBİ DEĞİL