FACİADAN KIL PAYI DÖNÜLDÜ

11 Şubat 2018 16:58
FACİADAN KIL PAYI DÖNÜLDÜ

Yenidoğan Mahallesi'nde 3 aracın karıştığı zincerleme kazada bir araç ortadan bölündü. Kazada can kaybının olmaması büyük bir faciayı önledi.

Dün gece Yenidoğan Mahallesi Küçük Sanayi Sitesi yakınlarında kaza meydana geldi. Yağmurun etkisiyle kayganlaşan yolda üç araç birbirine girdi. Çarpmanın etkisiyle bir araç ortadan ikiye bölündü. Feci kazada 1 çocuk üç kişi yaralanırken can kaybının olmaması büyük bir facia yaşanmasının önüne geçti. Yaralılar çeşitli hastanelere sevk edildi.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

bayram

11 Şubat 2018 21:45
şimdi bana kimse demesin şahin aracın kusuru yok.adamı sinir ediyorlar basılmayacak yerde sürat yapıyorlar, ama sen gitmek istediğin yerdede yolu kapatıp arcı rölantide uyuzlanıp yolu kapatıyor babasının çiftlik yolu gibi hareketsiz ilerliyorlar.geçmiş olsun

gürcan

11 Şubat 2018 18:49
eski arabaları trafikten men etmeli allah korumuş ne hale gelmiş

Hilal

11 Şubat 2018 18:45
Gene kuş serisi ÖTV diye oyalayip duruyorlar biran önce toplasinlar bu eski araçları

Karakaya

11 Şubat 2018 22:54
Bir aracı ikiye ayıracak kadar ne yapıyorsunuz siz?

Deniz

12 Şubat 2018 09:52
Hilal ne oldu beğenemedin mi konuşa konuşa kuşu kaldıramadın bir türlü yanlış anlamayın kuş derken 4 tekerli kuştan bahsettim...muziplik olsun diye bizim türkler zaten hep yanlış anlar...
NE KADAR ÇOK KAN  O KADAR ÇOK CAN
NE KADAR ÇOK KAN O KADAR ÇOK CAN
Herkes İçin Havacılık Derneği, Türk Kızılayı için kan bağışı etkinliği düzenledi. Derneğin Eskişehir Temsilciliği tarafından, İsmet İnönü Caddesi'nde başlattığı etkinliğe, üyelerinin yanı sıra üniversite öğrencilerinden ve halktan katılım sağlandı.
DEMOKRASİ VURGUSU
DEMOKRASİ VURGUSU
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, 71 Evler’de katıldığı halk buluşmasında demokrasinin ve insan haklarına saygının önemine dikkat çekti.
KOMİTELERİMİZ SORUNLARI ÇÖZECEK
KOMİTELERİMİZ SORUNLARI ÇÖZECEK
Eskişehir Ticaret Odası Başkan Adayı Erdoğan Tekgöz, Baksan Sanayi Sitesi ve EMKO Mobilyacılar Sitesi'ni ziyaret etti.
 ANADOLU BASINI  SURİYE SINIRINDA
ANADOLU BASINI SURİYE SINIRINDA
Türkiye Gazeteciler Federasyonu’na (TGF) üye meslek kuruluşları temsilcileri, Hatay’ın Hassa sınırına giderek güvenlik güçlerine ve meslektaşlarına moral desteği verdi.
NEREDE TERMİK ORADA İSYAN
NEREDE TERMİK ORADA İSYAN
TEMA Vakfı kömürlü termik santralin zararları ile ilgili bir video yayınladı. Videoda termik Türkiye'nin dört bir yanından tarımcılıkla uğraşan çiftçilerin isyanı yer aldı.
DUYGULANDIRAN MEKTUPLAR
DUYGULANDIRAN MEKTUPLAR
Eskişehirli bir grup vatandaş, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin’de yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatına destek vermek amacıyla Mehmetçiğe mektup yazdı.
OYUNCAK SÜRPRİZİ
OYUNCAK SÜRPRİZİ
Beylikova Belediye Başkanı Özkan Alp ve Eskişehir Kızılay Şubesi genç gönüllüleri, Saide Alp Anaokulu öğrencilerine oyuncak hediye etti.
 KIBRIS GAZİLERİ  ÜNİVERSİTEDE
EMNİYET BİLİNÇLENDİRİYOR
EMNİYET BİLİNÇLENDİRİYOR
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğümüz tarafından Suça Karşı Bilinçlendirme Toplantısı gerçekleştirildi.