EVLAT SEVGİSİ KANSERİ YENDİ

Son Güncelleme : 03 Nisan 2018 14:04
EVLAT SEVGİSİ  KANSERİ YENDİ

16 yıl çocuk hasreti çeken Münevver Sert Balçık, gördüğü tedaviler sonucunda ikiz bebek sahibi oldu. Bebekleri 15 günlükken kanser olduğunu öğrenen Balçık, evlat sevgisi sayesinde 7 yıl mücadele ettiği hastalığı yendi.

Sevgi her şeyin ilacı

16 yıl boyunca çocuk hasreti çektikten sonra kanser hastalığına yakalanan ancak yıllarca çektiği çocuk özleminden sonra kendini hastalığının karşısında bırakmayan, çocukları için hayatta kalmayı isten Balçık, "Yıllarca anne olmayı bekledim. Bir çok ameliyat ve tedavinin ardından ikiz bebek sahibi oldum. Onlar daha 15 günlükken kanser hastası olduğumu öğrendim. Ama yılmadım, yenilmedim. Sevgi her şeyin ilacı" dedi.

İnat ettim başardım

Uzun zaman süren tedav sürecinin ardından hiç bir şeye aldırış etmeyen, sadece evlatlarını düşünen onlar için pes etmeyen Balçık, " Tedavi sürecinde yapılan hiç bir işlem umrumda olmadı. Çocuklarım için hayatta kalabilmeyi düşündüm sadece. Onlar daha çok küçüktü bensiz yapamazlardı. İnat ettim ve başardım. Benim gibi olan herkes başarabilir. Yeter ki umut etmeyi bırakmasınlar. Ben onlara örnek olmak istiyorum "diye konuştu.

Bu süreçte Münevver Sert Balçık'ın eşi ona her konuda destek oldu.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

brk

03 Nisan 2018 10:31
Allah , sevdikleriyle beraber uzun hayırlı ömür nasip etsin.
IRKÇI BİR SALDIRI
IRKÇI BİR SALDIRI
Avukat Heval Yıldız Karasu'nun bürosuna yapılan silahlı saldırıya avukatlar ve Emek ve Demokrasi Güçleri tepki gösterdi. Kemal Koçak "Saldırının en önemli gerekçesi Karasu'nun ismidir. Yapılan ırkçı saldırıyı kınıyoruz" dedi.
BÜYÜKŞEHİR'DEN SİYAH ÇELENK AÇIKLAMASI
BÜYÜKŞEHİR'DEN SİYAH ÇELENK AÇIKLAMASI
Büyükşehir Belediyesi önüne giderek siyah çelenk bırakan Fevzi Çakmak Mahallesi sakinlerine yönelik olarak Büyükşehir Belediyesi’nden de bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada “ Siyah çelenk mevsimi başladı” denildi.
HİZMET TEPKİSİ
HİZMET TEPKİSİ
Mahallelerine hizmet verilmediğinden şikayetçi olan Fevziçakmak Mahallesi Muhtarı Ayşe Çıraklı ve mahalleli, Büyükşehir Belediyesi'nin önüne siyah çelenk bırakarak tepki gösterdi.
POLİSTEN HUZUR DENETİMİ
POLİSTEN HUZUR DENETİMİ
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından huzur ve güven ortamının sağlanması amacıyla kent genelinde uygulama gerçekleştirildi.
AVUKATLARDAN AÇIKLAMA
AVUKATLARDAN AÇIKLAMA
Baro başkan adayı Mustafa Elagöz Avukat Heval Yıldız Karasu'nun bürosuna yapılan silahlı saldırı ya tepki gösterdi. Elagöz "Bu saldırı hukuka ve tüm avukatlara yapılmıştır. Saldırıyı şiddetle kınıyoruz." dedi.
FEYZİOĞLU'NDAN SALDIRI TEPKİSİ
FEYZİOĞLU'NDAN SALDIRI TEPKİSİ
Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, Eskişehir'de Avukat Heval Yıldız Karasu'nun bürosunun bulunduğu binaya av tüfeğiyle yapılan saldırı hakkında açıklama yaptı.
ESKİŞEHİR'DE İLGİNÇ EYLEM
ESKİŞEHİR'DE İLGİNÇ EYLEM
Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (Sağlık-Sen) Eskişehir Şubesi, sağlık çalışanlarının döner sermaye problemini ve taleplerini konu alan bir basın açıklaması yaptı. Basın açıklamasında döner sermaye için temsili cenaze töreni düzenlendi. Eskişehir Sağlık-Sen İl Şube Başkanı Hasan Hüseyin Köksal, açıklamayı temsili imam olarak okudu. 
FIRSATÇILIK YAPILIYOR
FIRSATÇILIK YAPILIYOR
 Fırsatçıların un fiyatlarına yaptığı fahiş fiyat artışları fırıncıları isyan ettirdi. Temmuz ayında 75 lira olan bir çuval unun 110 liraya fırladığını anlatan fırıncılar, bu durumun fırsatçılardan kaynaklandığını, hükümetle, euro veya dolar ile hiçbir ilgisi olmadığını anlattı. 
ZEHİR TACİRLERİ ADLİYE'DE
ZEHİR TACİRLERİ ADLİYE'DE
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafında uyuşturucuyla mücadele kapsamında yakalanan 3 şahıs adliyeye sevk edildi.