EVLAT SEVGİSİ KANSERİ YENDİ

Son Güncelleme : 03 Nisan 2018 14:04
EVLAT SEVGİSİ  KANSERİ YENDİ

16 yıl çocuk hasreti çeken Münevver Sert Balçık, gördüğü tedaviler sonucunda ikiz bebek sahibi oldu. Bebekleri 15 günlükken kanser olduğunu öğrenen Balçık, evlat sevgisi sayesinde 7 yıl mücadele ettiği hastalığı yendi.

Sevgi her şeyin ilacı

16 yıl boyunca çocuk hasreti çektikten sonra kanser hastalığına yakalanan ancak yıllarca çektiği çocuk özleminden sonra kendini hastalığının karşısında bırakmayan, çocukları için hayatta kalmayı isten Balçık, "Yıllarca anne olmayı bekledim. Bir çok ameliyat ve tedavinin ardından ikiz bebek sahibi oldum. Onlar daha 15 günlükken kanser hastası olduğumu öğrendim. Ama yılmadım, yenilmedim. Sevgi her şeyin ilacı" dedi.

İnat ettim başardım

Uzun zaman süren tedav sürecinin ardından hiç bir şeye aldırış etmeyen, sadece evlatlarını düşünen onlar için pes etmeyen Balçık, " Tedavi sürecinde yapılan hiç bir işlem umrumda olmadı. Çocuklarım için hayatta kalabilmeyi düşündüm sadece. Onlar daha çok küçüktü bensiz yapamazlardı. İnat ettim ve başardım. Benim gibi olan herkes başarabilir. Yeter ki umut etmeyi bırakmasınlar. Ben onlara örnek olmak istiyorum "diye konuştu.

Bu süreçte Münevver Sert Balçık'ın eşi ona her konuda destek oldu.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

brk

03 Nisan 2018 10:31
Allah , sevdikleriyle beraber uzun hayırlı ömür nasip etsin.
ZEHİR SANTRALİNİ YAPTIRMAYACAĞIZ
ZEHİR SANTRALİNİ YAPTIRMAYACAĞIZ
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yeni dönemin ilk grup toplantısı sonrasında Eskişehirli kadınları makamında ağırladı. Termik santralin gündeme geldiği ziyarette konuşan Kılıçdaroğlu, “Bu zehir santralini yaptırmayacağız” dedi.
KOBİ'LERE MÜJDE
KOBİ'LERE MÜJDE
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu yakın zamanda KOBİ Bölgesindeki firmaların enerji kapasitelerinin artışı yönündeki talepleri göz önünde bulundurarak büyük bir yatırıma imza attı.
İLÇELERE İNCELEME ZİYARETİ
İLÇELERE İNCELEME ZİYARETİ
Eskişehir İl Sağlık Müdürü Uğur Bilge İlçelerdeki Sağlık Kuruluşlarında inceleme yaptı.
SÖZLER ANLAMSIZ KALIYOR
SÖZLER ANLAMSIZ KALIYOR
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Çorlu’daki tren kazasında 2 kızını ve 2 torununu kaybeden Remzi Güvenç’i ziyaret etti. Karacan “Sözlerin anlamsız kaldığı noktadayız” dedi.
YOLLAR BAKIMDA
YOLLAR BAKIMDA
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, merkez ve kırsal bölgelerde bulunan cadde ve bulvarlarda asfalt kaplama çalışmalarına devam ediyor.
GIDA SEKTÖRÜNE EĞİTİM MÜJDESİ
GIDA SEKTÖRÜNE EĞİTİM MÜJDESİ
Eskişehir Lokantacılar Odası Başkanı Bahar Bilen gıda sektöründe çalışanlara ve işyeri sahiplerine mesleki eğitim ve belge vereceklerini belirtti.
KARDEŞ DESTEĞİ
KARDEŞ DESTEĞİ
Mihalgazi Belediyesinin kardeş belediyesi İstanbul Ümraniye Belediyesince Mihalgazi ilçe merkezinde bulunan İstanbul ve Atatürk caddelerinde yenileme çalışmalarına başlandı.
BİLİMSEL ÇALIŞMALARA ÖNEM VERİYORUZ
BİLİMSEL ÇALIŞMALARA ÖNEM VERİYORUZ
Vali Özdemir Çakacak, Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şube Başkanı Ender Kelleci ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.
KIBRIS'TA FACİA: ÖLÜ VE KAYIPLAR VAR
KIBRIS'TA FACİA: ÖLÜ VE KAYIPLAR VAR
KKTC Yeni Erenköy sahiline 16 mil uzaklıkta bir mülteci gemisi battı. İlk belirlemelere göre 16 mültecinin cansız bedenin ulaşıldı.

EN SON HABERLER