ESSTORE ATATÜRK BULVARI'NDA AÇILDI

Son Güncelleme : 16 Kasım 2018 16:11
ESSTORE ATATÜRK BULVARI'NDA AÇILDI

Eskişehirspor’un forma ve ürünlerinin satıldığı Esstore mağazası Atatürk Bulvarı'nda açıldı. 

İşletmeciliği Osman Taş’ın yaptığı mağaza açılışına CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, MHP Eskişehir Milletvekili Metin Nurullah Sazak, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa, Eskişehirspor İdari Menajeri Ayhan Taşçı, ETO Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Kahya ve futbolcular katıldı. Açılışa katılan vekiller Süllü ve Sazak, İcra Kurulu tarafından başlatılan SMS kampanyasına destek verdi. 

ÖZEL KAYNAK AKTARACAĞIZ 

Açılış sonrası konuşan CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, takımın iyi noktaya geleceğini ifade ederek, “Eskişehirspor şehrimizin en önemli markalarından biri. Bizim için çok kıymetli. Bu dönem kendi futbolcularımızla geçmişteki başarıyı yakalayacağız. Taraftarımızın desteği çok büyük. Her takıma nasip olmayacak bir taraftarımız var. Takımımız daha iyi noktaya gelecektir” dedi.  MHP Eskişehir Milletvekili Metin Nurullah Sazak ise, “Bulunduğumuz yer Eskişehir’e yakışan yer değil. Olmamız gereken Süper Lige inşallah çıkacağız. Belediyeleri aldığımız takdirde özel bir kaynak aktaracağız. Kulübümüzün başlatmış olduğu SMS kampanyasına herkesin destek vermesini bekliyoruz” diye konuştu. 

ESKİŞEHİRSPOR'A YAKIŞAN MAĞAZA 

Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa da zor süreçlerin aşılaşacağını belirterek, “Eskişehirspor’umuza yakışan bir mağaza açıldı. Eskişehirspor’un halka inmesi gerekiyordu. Bu zorluklar bizi tekrar halkın içerisine soktu. Olması gereken de buydu. Zor bir süreçten geçiyoruz ama herkesin katkısıyla iyi noktalara geleceğiz” şeklinde konuştu. 

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

aras

18 Kasım 2018 15:59
adam başı forma alsalar, yok yardım yapsalar yazmışlar. millet parayı sokakta buluyor sanki.

ufukaltintas@hotmail.de

17 Kasım 2018 13:09
Elhamduillah

süleyman

16 Kasım 2018 20:01
açmışlarda o bina biraz karışık bildiğim kadarıyla iskanı felan yok

konfüçyüz

17 Kasım 2018 08:01
eskişehirde adam başı 2 forma alsa herkez (800.000 *2= 1.600.000 forma eder forma da 100 tl olsa ) bu vesile ile 160 tirilyon para eder bu para camiya olarak kurtuluşumuzu ve süper lige çıkmamızı sağlar,ancak forma satışı için enfilasyonla olduğu gibi topyekün mücadele etmemiz lazım,birlik beraberliğe ihtiyaç duyulan şu günlerde topyekün kenetlenmemiz lazım.

Ahmet Sezgin

16 Kasım 2018 20:32
Eskişehir de yaşayan herkes ben Eskişehirliyim diyorsa. Nüfus cüzdanı çıkarırken 5 Tl. Pasaport alırken 10 Tl. Eskişehirspora gönüllü olarak yardım yapmalıyız. İl ve ilçelerde dahil olmak üzere.

mustafa

17 Kasım 2018 08:50
chp vekiline söyleselerdi keşke ES ES mağzası olduğunu yanlışlıkla partiden mevkidaşı hanım efendi gibi göztepeyi falan tebrik etmesinler yine.