ESOGÜ'YE YENİ TEKNOLOJİ

09 Mart 2018 09:52
ESOGÜ'YE YENİ TEKNOLOJİ

ESOGÜ Sağlık ve Uygulama Hastanesi’nde yenilenen Gastroenteroloji Bilim Dalı Polikliniği’nin açılışı gerçekleşti.

Açılışta konuşma yapan Rektör Prof. Dr. Hasan Gönen, tüm bölgeye hizmet veren ESOGÜ Hastanesi'nin teknolojik imkanlarının her geçen gün arttığını belirterek Gastroenteroloji Bilim Dalı'nda gerçekleştirilen yenilikler için hayırlı olsun dileklerini iletti. Gönen, “Gastroenteroloji Bilim Dalı sadece sadece fiziki imkanlar bakımından iyileştirilmemiş aynı zamanda mevcut kadroya iki profesör kadrosu daha eklenerek artan öğretim üyesi sayısıyla hizmet ve eğitim kapasitesi hem artırılmıştır” dedi.Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Es esli Niyazi

22 Mart 2018 09:39
ESOGÜ denince benim aklıma gelen şudur :Bu üniversitenin temsilcisi , termik santrala evet oyu verdi. Yani , bilime ters davrandı.

Özel'e gidin daha iyi

09 Mart 2018 11:37
İşinden tiksinen, insanlık namına büyük eksikleri olan Doktorların bazılarını değiştirmeden ne yapsalar boş. Hastaların çoğuna hayvanmış gibi bakan, konuşmaya tenezzül etmeyen, doktorların çalıştığı Esogü'nün bu duruma bir çözüm bulması lazım. Çok iyi ve güler yüzlü doktorlar da olabilir ben genellemiyorum ama gastroenteroloji bölümüne Allah düşürmesin...

vahim

10 Mart 2018 11:19
bu tip algı operasyonlarından önce LOGO ne amaçla 15 Temmuz dan önce değişti, Mayıs ayında önce onu açıklayın kardeşim, Orhangazi Ünv logosuyla neredeyse aynı hale getirildi ana hatlarıyla, ha burada Orhangazi Ünv 15 Temmuzdan sonra kapatıldı. Senegal de Türk eğitim sistemi ile ilgili neler söylediniz? bunlara bir açıklık getirdikten sonra algı operasyonlarına devam edin

selcius

10 Mart 2018 13:58
Ne kadar teknolojik olursa olsun,hocalara ücret ödemeden faydalanamazsınız.İnsan yerine konulmuyosunuz.Herşey paraya endeksli.İnsanı anlayan hekimleri bir yana ayırıyorum.Öğretim üyelerine para alınabilsin diye uzun zamanlara randevu veriliyor.Bunlara çözüm bulabilecek ESOGÜ yetkilisi aranıyor.

Vatandaş

09 Mart 2018 20:14
İki profesör kadrosu eklemeye mecburmu kalındı.
TEDAVİ EDİLDİLER DOĞAYA SALINDILAR
TEDAVİ EDİLDİLER DOĞAYA SALINDILAR
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete sunulan Hayvanat Bahçesi'ne getirilen delice doğan, kulaklı orman baykuşu ve kerkenez tedavilerinin ardından doğaya salındı.
SAĞANAK YAĞIŞ HAYATI FELÇ ETTİ
SAĞANAK YAĞIŞ HAYATI FELÇ ETTİ
 Eskişehir'de aniden bastıran şiddetli yağmur ve dolu, kısa sürede hayatı felç etti. 
GASP ZANLILARI YARGI ÖNÜNDE
GASP ZANLILARI YARGI ÖNÜNDE
Atatürk Bulvarı'nda bir akaryakıt istasyonuna ait aracı durdurarak, araçtaki 300 bin TL'yi gasp ettikten sonra, çalışanların ellerini kelepçeleyerek kaçtığı iddia edilen polis ve diğer iki zanlı adliyeye sevk edildi.
İLÇELERİ GEZDİLER SORUNLARI DİNLEDİLER
İLÇELERİ GEZDİLER SORUNLARI DİNLEDİLER
CHP Eskişehir Milletvekili Adayları 24 Haziran öncesi çalışmalarını ilçelerde ve kırsal alanda yoğunlaştırarak Eskişehir’in tüm noktalarında vatandaşlarla bir araya geliyor. CHP'li adaylar vatandaşların sorunlarını dinledi.
TÜRKİYE KALKINACAK
TÜRKİYE KALKINACAK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı, Es Ağrılılar Kültür ve Dayanışma Derneği'ni (ESAĞDER) ziyaret etti. Avcı, önümüzdeki dönemde istikrar içinde kalkınan bir Türkiye olacak" dedi.
İÇ MİMARLARDAN YÖNETMELİK TEPKİSİ
İÇ MİMARLARDAN YÖNETMELİK TEPKİSİ
İç Mimarlar Odası Eskişehir Temsilcisi Esen Ünverdi, içmimarların temel mesleki ve insan haklarının ihlal edildiğini savunarak mevcut yönetmeliğe tepki gösterdi.
YENİDEN GÖZALTINDA
YENİDEN GÖZALTINDA
Eskişehir'de, dijital para sistemine yatırım yapma vaadiyle çok sayıda kişiyi dolandırdığı iddiasıyla gözaltına alınan ancak mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakılan şüpheli, yeniden gözaltına alındı.
 ÜLKENİN KADERİNİ  BELİRLEYECEĞİZ
ÜLKENİN KADERİNİ BELİRLEYECEĞİZ
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, vatandaşların sandığa gidip oylarını kullanmaları çağrısında bulundu.
VALİ YARDIMCISI MEZUN OLDU
VALİ YARDIMCISI MEZUN OLDU
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) mezunları için hazırlanan törende mezun öğrenciler adına konuşmayı Eskişehir Vali Yardımcısı Aslan Avşarbey gerçektirdi.