ESOGÜ'YE YENİ TEKNOLOJİ

09 Mart 2018 09:52
ESOGÜ'YE YENİ TEKNOLOJİ

ESOGÜ Sağlık ve Uygulama Hastanesi’nde yenilenen Gastroenteroloji Bilim Dalı Polikliniği’nin açılışı gerçekleşti.

Açılışta konuşma yapan Rektör Prof. Dr. Hasan Gönen, tüm bölgeye hizmet veren ESOGÜ Hastanesi'nin teknolojik imkanlarının her geçen gün arttığını belirterek Gastroenteroloji Bilim Dalı'nda gerçekleştirilen yenilikler için hayırlı olsun dileklerini iletti. Gönen, “Gastroenteroloji Bilim Dalı sadece sadece fiziki imkanlar bakımından iyileştirilmemiş aynı zamanda mevcut kadroya iki profesör kadrosu daha eklenerek artan öğretim üyesi sayısıyla hizmet ve eğitim kapasitesi hem artırılmıştır” dedi.Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Özel'e gidin daha iyi

09 Mart 2018 11:37
İşinden tiksinen, insanlık namına büyük eksikleri olan Doktorların bazılarını değiştirmeden ne yapsalar boş. Hastaların çoğuna hayvanmış gibi bakan, konuşmaya tenezzül etmeyen, doktorların çalıştığı Esogü'nün bu duruma bir çözüm bulması lazım. Çok iyi ve güler yüzlü doktorlar da olabilir ben genellemiyorum ama gastroenteroloji bölümüne Allah düşürmesin...

vahim

10 Mart 2018 11:19
bu tip algı operasyonlarından önce LOGO ne amaçla 15 Temmuz dan önce değişti, Mayıs ayında önce onu açıklayın kardeşim, Orhangazi Ünv logosuyla neredeyse aynı hale getirildi ana hatlarıyla, ha burada Orhangazi Ünv 15 Temmuzdan sonra kapatıldı. Senegal de Türk eğitim sistemi ile ilgili neler söylediniz? bunlara bir açıklık getirdikten sonra algı operasyonlarına devam edin

Vatandaş

09 Mart 2018 20:14
İki profesör kadrosu eklemeye mecburmu kalındı.

selcius

10 Mart 2018 13:58
Ne kadar teknolojik olursa olsun,hocalara ücret ödemeden faydalanamazsınız.İnsan yerine konulmuyosunuz.Herşey paraya endeksli.İnsanı anlayan hekimleri bir yana ayırıyorum.Öğretim üyelerine para alınabilsin diye uzun zamanlara randevu veriliyor.Bunlara çözüm bulabilecek ESOGÜ yetkilisi aranıyor.
YENİKENT'E YENİ TESİS
YENİKENT'E YENİ TESİS
Yenikent Yapı Kooperatifinin yeni tesisleri, Eskişehir Diş Hastanesi’nin karşısında yapılan bir törenle hizmete açıldı. 1975 yılında kurulan kooperatifin yeni tesislerinde 150 çocuğun eğitim göreceği, modern Gündüz Bakımevi ve Kreş de bulunuyor.
ESNAF SARAYI'NDA YANGIN
ESNAF SARAYI'NDA YANGIN
Esnaf Sarayı'nın 4 .katında dün akşam saatlerinde yangın çıktı.
20 BİN KİŞİYE  ÇANAKKALE KUMANYASI
20 BİN KİŞİYE ÇANAKKALE KUMANYASI
Tüm Sanayici İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Eskişehir Şubesi, Beşir Derneği Eskişehir Şubesi ve Semerkand Vakfı iş birliğiyle 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 103. yıl dönümü dolayısıyla 20 bin kişiye hoşaf ve ekmekten oluşan "Çanakkale kumanyası" dağıtıldı.
EŞİM RAHAT UYUYACAK
EŞİM RAHAT UYUYACAK
Afrin'deki Mehmetçik'in kent merkezini ele geçirmesinin ardından gönderdikleri mesajı izleyen şehit Piyade Binbaşı Mithat Dunca'nın eşi Lütfiye Dunca duygulu anlar yaşadı.
ŞEHİDİMİZİ UĞURLADIK
ŞEHİDİMİZİ UĞURLADIK
Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Suriye'nin Afrin bölgesinde yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'nda 15 Mart'ta yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede dün şehit düşen Piyade Binbaşı Mithat Dunca (43), Eskişehir'de son yolculuğuna uğurlandı.
ÇARŞIDA PANİK
ÇARŞIDA PANİK
Reşadiye Camii karşısında özel bir dershanede çıkan yangın paniğe neden oldu.
BÜYÜK ZAFERİ ÇANAKKALE'DE KUTLADILAR
BÜYÜK ZAFERİ ÇANAKKALE'DE KUTLADILAR
Tepebaşı Belediyesi, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 103. yıl dönümünü, bin 500 kadınla birlikte Çanakkale’de kutladı. Çanakkale Zaferi’nin kazanıldığı topraklar, her yıl olduğu gibi bu yıl da 18 Mart’ta ziyaret edildi.
AÖF 3 MİLYON HAYATA DOKUNDU
AÖF 3 MİLYON HAYATA DOKUNDU
Anadolu Üniversitesi (AÜ) bünyesinde 1982 yılında kurulan ve 3 milyon öğrenci sayısıyla dünyanın 11 mega üniversitesi arasında yer alan Açıköğretim sistemi, bugüne kadar 2 milyon 824 bin 363 mezun verdi.
ÇOCUK SENFONİ  3. YAŞINDA
ÇOCUK SENFONİ 3. YAŞINDA
Tepebaşı Belediyesi İki Elin Sesi Var Çocuk Senfoni Orkestrası, 3. yaşını verdiği özel konser ile taçlandırdı.