ESOGÜ'YE YENİ TEKNOLOJİ

09 Mart 2018 09:52
ESOGÜ'YE YENİ TEKNOLOJİ

ESOGÜ Sağlık ve Uygulama Hastanesi’nde yenilenen Gastroenteroloji Bilim Dalı Polikliniği’nin açılışı gerçekleşti.

Açılışta konuşma yapan Rektör Prof. Dr. Hasan Gönen, tüm bölgeye hizmet veren ESOGÜ Hastanesi'nin teknolojik imkanlarının her geçen gün arttığını belirterek Gastroenteroloji Bilim Dalı'nda gerçekleştirilen yenilikler için hayırlı olsun dileklerini iletti. Gönen, “Gastroenteroloji Bilim Dalı sadece sadece fiziki imkanlar bakımından iyileştirilmemiş aynı zamanda mevcut kadroya iki profesör kadrosu daha eklenerek artan öğretim üyesi sayısıyla hizmet ve eğitim kapasitesi hem artırılmıştır” dedi.Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Es esli Niyazi

22 Mart 2018 09:39
ESOGÜ denince benim aklıma gelen şudur :Bu üniversitenin temsilcisi , termik santrala evet oyu verdi. Yani , bilime ters davrandı.

Özel'e gidin daha iyi

09 Mart 2018 11:37
İşinden tiksinen, insanlık namına büyük eksikleri olan Doktorların bazılarını değiştirmeden ne yapsalar boş. Hastaların çoğuna hayvanmış gibi bakan, konuşmaya tenezzül etmeyen, doktorların çalıştığı Esogü'nün bu duruma bir çözüm bulması lazım. Çok iyi ve güler yüzlü doktorlar da olabilir ben genellemiyorum ama gastroenteroloji bölümüne Allah düşürmesin...

vahim

10 Mart 2018 11:19
bu tip algı operasyonlarından önce LOGO ne amaçla 15 Temmuz dan önce değişti, Mayıs ayında önce onu açıklayın kardeşim, Orhangazi Ünv logosuyla neredeyse aynı hale getirildi ana hatlarıyla, ha burada Orhangazi Ünv 15 Temmuzdan sonra kapatıldı. Senegal de Türk eğitim sistemi ile ilgili neler söylediniz? bunlara bir açıklık getirdikten sonra algı operasyonlarına devam edin

selcius

10 Mart 2018 13:58
Ne kadar teknolojik olursa olsun,hocalara ücret ödemeden faydalanamazsınız.İnsan yerine konulmuyosunuz.Herşey paraya endeksli.İnsanı anlayan hekimleri bir yana ayırıyorum.Öğretim üyelerine para alınabilsin diye uzun zamanlara randevu veriliyor.Bunlara çözüm bulabilecek ESOGÜ yetkilisi aranıyor.

Vatandaş

09 Mart 2018 20:14
İki profesör kadrosu eklemeye mecburmu kalındı.
İNÖNÜ'DE ÖLÜMLÜ KAZA
İNÖNÜ'DE ÖLÜMLÜ KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 1 çocuk öldü, 6 kişi yaralandı. 
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
Vatandaşların duygularını sömüren dilencinin üzerinden tam 620 lira çıktı.
SARICAKAYA'DA  PALMİYE GÜZELLİĞİ
SARICAKAYA'DA PALMİYE GÜZELLİĞİ
Eskişehir'in Sarıcakaya ilçesine giren vatandaşları palmiye ağaçları karşılıyor.
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğünce 3-7 Eylül 2018 tarihleri arasında Porsuk Bulvarı Adalar mevkiinde düzenlenen, bazı genel sağlık hizmetlerinin ücretsiz olarak verildiği Halk Sağlığı Sokağı etkinliğine vatandaşların ilgisi büyük oldu.
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ  SAVUNULMALI
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ SAVUNULMALI
Eğit – Der Eskişehir Şubesi eğitim öğretim yılının başlamasının ardından basın açıklaması gerçekleştirdi. Şube Başkanı Emin Dağlı, Laik eğitim sisteminin savunulması gerektiğini söyledi.
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
Yeni Kuşak Köy Enstitülüler Derneği (YKKED Eskişehir Şube Başkanı İlyas Küçükcan yeni eğitim öğretim yılı ile ilgili basın açıklaması yaptı. Küçükcan "Nitelikli-işlevsel bir eğitim sistemi için, Köy Enstitüleri deneyiminden yararlanılmalı" dedi.
KERBELA ANILDI
KERBELA ANILDI
Odunpazarı Belediyesi, Aleviler için kutsal olan Muharrem Ayı nedeniyle Sahra-i Kerbela Yas-ı Matem etkinliği düzenledi.
GÖÇMEN AİLEYE YARDIM ELİ
GÖÇMEN AİLEYE YARDIM ELİ
Geçen sene zihinsel engelli çocuğu ile birlikte savaştan kaçarak Irak’tan gelen Türkmen annenin yokluk içinde yaşadığını tespit eden Eskişehir Havacılar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği, ailenin evine yaklaşık 15 bin liralık eşya bağışladı.
DESTİCİ'DEN DESTEK SÖZÜ
DESTİCİ'DEN DESTEK SÖZÜ
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti.