ESO MUHTARLARLA İŞBİRLİĞİ YAPACAK

03 Eylül 2018 16:39
ESO MUHTARLARLA  İŞBİRLİĞİ YAPACAK

Eskişehir Sanayi Odası'nın iş arayan ve işvereni bir araya getiren "Bu Sanayide İş Var" projesinde Eskişehir'deki mahalle muhtarları devrede. Bu kapsamda ESO, 77 muhtara "Bu Sanayide İş Var" projesi hakkında bilgi vererek, proje afişleri ile 10 bine yakın CV Broşürü dağıttı.

Çalışan ihtiyacı

İş arayanları yüzlerce şirketin insan kaynaklarına tek bir CV doldurarak ulaştıran ve ESO tarafından hayata geçirilen projede muhtarlar da yer alarak mahallelerinde iş arayanlara bu CV Broşürlerini ulaştıracak. ESO Başkanı Celalettin Kesikbaş,Projenin işsizliğin azaltılmasına katkı ve ESO üyelerinin çalışan ihtiyacını karşılamaya yönelik olduğunu belirtti.

İnsan kaynakları

Kesikbaş, "Daha önce 15 Temmuzda alanlarda, sonra şehrimizin çeşitli noktalarında, şimdi de mahallerimizde insan kaynakları projemizi geliştiriyoruz. Mahalle muhtarlarımız bölgelerini iyi tanıdığından işsizlerimize iş kazanmasında bizlere yardımcı olacaklar. Diğer yandan sanayicimizin en çok ihtiyaç duyguyu alanlardan biri olan insan kaynağının sağlanması için çalışmalarımız sürüyor" dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle