ESNAF PARK SORUNUNA ÇÖZÜM BULDU

Son Güncelleme : 13 Mart 2018 10:03
ESNAF PARK SORUNUNA ÇÖZÜM BULDU

Tarihi Odunpazarı Evleri esnafı, bölgede sıklıkla yaşanan park problemini azaltmak ve diğer şehirlerden gelen ziyaretçilere yardımcı olmak amacıyla, yol üzerine otoparkın yerini belirten bir pankart astı.

Sıkıntı yaşanıyordu

Turistlerin ilk uğrak noktalarından biri olan Odunpazarı bölgesinde gelişigüzel bırakılan araçlar trafik ve park sorununu beraberinde getiriyor. Tarihi binaların, müzelerin, atölyelerle dolu olan bölgede ortaya çıkan sorun karşısında ziyarete gelenler de dert yanıyor.

Sahip çıkıyorlar

Park sorununa sessiz kalmayan bölge esnafı pankart hazırlatarak soruna çözüm buldu. Bölge esnafı Odunpazarı'nın kendileri için çok değerli olduğunu ve ellerinden geldikçe bölgeye katkı sağlamaya çalıştıklarını belirtti.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Vatandaş

13 Mart 2018 10:47
Birincisi o otopark zaten vardı. Bir işaret tabelası olmadığı için bilinirliği azdı ama bir pankart asmakla çözüm bulunmuş olmuyor. Otopark çok yukarıda ve yeri ters olduğundan kimse kullanmak istemiyor ve kullanmıyorda. Bulunacak çözüm ve yapılacak otoparkın amacına uygun ve akıllıca olması gerek

Eskişehirli

13 Mart 2018 11:46
Turist otobüsleri otogarda bulunan otoparkta park etmeye zorunlu tutulmalı şehir içine sokulmamalıdır. Turistler tramvay ve belediye otobüsleri ile şehir içine ulaşabilirler.

Empati

13 Mart 2018 11:30
İnanin o pankartı asanlar yapıyordur araç park ihlalini ilk önce kendinde arayacaksın hatayı ordaki esnaflar kendi arabalarını park ediyor malzeme indiriyor buna kaç kere şahit oldum sonra vay efendim şöyle vay efendim böyle kendileri yaygara çıkartıyor otopark şart mı şart odunpazarına ona itirazımız yok ama lakin herkez kapısının önüne duba koyarsan gelişi güzel araç park edersen bunun önüne geçemezsiniz

Hakan

13 Mart 2018 14:09
Ankara Büyükşehir belediyesi günlük 1 TL ile çözüm ararken esnafımız daha pratik olarak çözüm bulmuş. Belediyelerimizden beklentimiz ücretsiz otopark alanlarını çoğaltmaları. Halktan toplanan paralarla otopark yapıp kiraya vermekle çözüm bulunmuyor. Özellikle SSK hastahanesi yakınına acil otopark yapılmalı.
EŞİM RAHAT UYUYACAK
EŞİM RAHAT UYUYACAK
Afrin'deki Mehmetçik'in kent merkezini ele geçirmesinin ardından gönderdikleri mesajı izleyen şehit Piyade Binbaşı Mithat Dunca'nın eşi Lütfiye Dunca duygulu anlar yaşadı.
ŞEHİDİMİZİ UĞURLADIK
ŞEHİDİMİZİ UĞURLADIK
Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Suriye'nin Afrin bölgesinde yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'nda 15 Mart'ta yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede dün şehit düşen Piyade Binbaşı Mithat Dunca (43), Eskişehir'de son yolculuğuna uğurlandı.
ÇARŞIDA PANİK
ÇARŞIDA PANİK
Reşadiye Camii karşısında özel bir dershanede çıkan yangın paniğe neden oldu.
BÜYÜK ZAFERİ ÇANAKKALE'DE KUTLADILAR
BÜYÜK ZAFERİ ÇANAKKALE'DE KUTLADILAR
Tepebaşı Belediyesi, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 103. yıl dönümünü, bin 500 kadınla birlikte Çanakkale’de kutladı. Çanakkale Zaferi’nin kazanıldığı topraklar, her yıl olduğu gibi bu yıl da 18 Mart’ta ziyaret edildi.
AÖF 3 MİLYON HAYATA DOKUNDU
AÖF 3 MİLYON HAYATA DOKUNDU
Anadolu Üniversitesi (AÜ) bünyesinde 1982 yılında kurulan ve 3 milyon öğrenci sayısıyla dünyanın 11 mega üniversitesi arasında yer alan Açıköğretim sistemi, bugüne kadar 2 milyon 824 bin 363 mezun verdi.
ÇOCUK SENFONİ  3. YAŞINDA
ÇOCUK SENFONİ 3. YAŞINDA
Tepebaşı Belediyesi İki Elin Sesi Var Çocuk Senfoni Orkestrası, 3. yaşını verdiği özel konser ile taçlandırdı.
18 MART ANISINA HOŞAF DAĞITTILAR
18 MART ANISINA HOŞAF DAĞITTILAR
AutoShow26 Otomobil Sporları ve Yardımlaşma Derneği, 18 Mart Çanakkale Zaferi kapsamında etkinlik düzenleyerek vatandaşlara hoşaf ve ekmek dağıttılar.
KAHRAMANLAR UNUTULMADI
KAHRAMANLAR UNUTULMADI
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 103’üncü yıldönümü dolayısıyla tören düzenlendi.
EN YARDIMSEVER DEVLETİZ
EN YARDIMSEVER DEVLETİZ
AK Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı, "Sosyal yardım konusunda, insan hakları konusunda, insana yardım konusunda biz şu anda milli gelirimiz itibarıyla dünyanın en yardımsever milletiyiz, en yardımsever devletiyiz." dedi.