Eskişehirspor’un sağlığı Özel Ümit Hastanesi’ne emanet

06 Temmuz 2018 17:13
Eskişehirspor’un sağlığı Özel Ümit Hastanesi’ne emanet

Eskişehirspor ile Eskişehir Özel Ümit Hastanesi arasında 2 yıllık sponsorluk anlaşması imzalandı.

Eskişehir Özel Ümit Hastanesi’nde gerçekleştirilen imza töreni ile Eskişehirspor’un sağlık sponsoru Özel Ümit Hastanesi oldu. İki yıllık anlaşma üzerine süre boyunca Eskişehirspor’un tüm sağlık hizmetlerini Özel Ümit Hastanesi karşılayacak. İmza törenine Eskişehirspor Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Tunç, Ümit Hastanesi Başhekimi Doktor Selim Murat Ürer, Ümit Hastanesi İdari Direktörü Doktor Oktay Tanrıverdi ile Kulüp Doktoru Barış Kurtgöz katıldı. 

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

1965

06 Temmuz 2018 19:34
Hayırlı olsun ümit hastanesi sadece sağlık sponsoru olarak kalmasın bu lig ayarında iki oyuncuyada sponsor olsun

Aali

07 Temmuz 2018 10:59
Kusura bakmahalka yükleyerek diyorsun eskisehir de bir çok devlet hastanesi ve şehir hastanesi olcak adamın parası varsa gider o seni ilgilendirmez sizler şu zamana kadar esese ne verdiniz veren de elestiriyorsun uz sizin amacınız. Bu esese yardım etmek değil zor durma olmasını istemek hiç olmazsa sesini çıkartma ben olsam senin gibi yorum yapanlar varsa gelsin onlar sponsor olsun detim

OBJEKTİF

07 Temmuz 2018 08:54
KÜFÜRDEN HAKARETTEN GEÇİLMEYEN BİR SPOR ETKİNLİĞİNE SPONSOR OLMASINDAN DOLAYI ÖZEL ÜMİT HASTAHANESİNİ PROTESTO EDİYORUM .AYRICA BUNUN MALİYETİ HALKA YANSITILACAKTIR .
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
Eskişehir'de, tramvayda Türkmenistan uyruklu bir kişinin saatini gasbettiği öne sürülen şüpheli gözaltına alındı.
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
 Şeker Mahallesi TOKİ Sıraevler sakinleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Opera-Otogar tramvay hattından bölgeye bir bağlantı hattı çekilmesini istedi. 
 YOLLAR YENİLENİYOR
YOLLAR YENİLENİYOR
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler iş programları kapsamında üstyapı çalışmalarını sürdürüyor.
NESİLLER ARASI  KÖPRÜ KURUYORLAR
NESİLLER ARASI KÖPRÜ KURUYORLAR
Üç yıl önce kurulan Eskişehir Kayı Boyu Derneği; kültürel, sanatsal ve tarihi organizasyonları ile geçmiş ve gelecek nesiller arasında köprü oluyor.
METALE HAYAT KATANLAR
METALE HAYAT KATANLAR
Eskişehir Sanayi Odası'nın (ESO) sanayicilerin birbirleri daha çok tanımasına ve birlikte iş yapma kültürünün gelişmesine yönelik gerçekleştirilen fuarların ikincisi gerçekleştirildi.
İYİ PARTİ'DEN  ETB'YE ZİYARET
İYİ PARTİ'DEN ETB'YE ZİYARET
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu ve İl Başkanı Ramis Tunca Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ve Yönetim Kuruluna ziyarette bulundular.
SORUNLARI ELE ALDIK
SORUNLARI ELE ALDIK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.
ESKİŞEHİR'E AYRI  ÖNEM VERİYORUZ
ESKİŞEHİR'E AYRI ÖNEM VERİYORUZ
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Eskişehir'de parti teşkilatını ziyaret ederek, tanışma ve istişare toplantılarına katıldı.
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
Eskişehir’de 19 Eylül Gaziler Günü düzenlenen etkinlik ile kutlandı.