ESKİŞEHİRSPOR'DA ÜYELİK BEDELİ DÜŞTÜ

Son Güncelleme : 15 Ağustos 2018 14:08
ESKİŞEHİRSPOR'DA ÜYELİK BEDELİ DÜŞTÜ

Eskişehirspor'da bin lira olan üyelik aidatı 500 liraya düşürüldü. 

13 Haziran 2018 tarihinde gerçekleştirilen Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu’nda, Divan Kuruluna sunulan önerge gereği bin lira olan “Eskişehirspor üyelik bedeli” 500 liraya düşürüldü. Aidat bedelinin 500 liraya düşürülmesinin ardından, kulübe üye olmak için 85 başvuru gönderildi. Giriş bedeli ve 240 lira olan yıllık aidatlar peşin olarak yatırılırken, Eskişehirspor Yönetim Kurulu başvuruda bulunan taraftarlarının üyeliklerini onayladı. 

Yorumlar (7) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Hakkı derin

15 Ağustos 2018 14:33
Eses bunlardan temizlenmedikçe 1 lira vermez kimse.Zatende herkes farkında.Rezil ettiniz takımı .Birde suçu başkalarına atmaya kalkıyorlar.Kimler neler yönetiyor yazik.Takimi rezil etmekten kastimiz lig siralamasindaki yeri ya da oynanan futbol degil Eskisehirspor adina talepleriniz ve siyasete bel baglamaniz.

esra yolaç

15 Ağustos 2018 15:00
sürümden kazanalım diyorlar ama kimsenin umrunda değil artık...herkez biliyor para boşuna gidecek.....elveda es es....yok olma süreci başladı...

es esli

16 Ağustos 2018 19:06
mesut hoşcan halil ünal bu kulübü bu kadar borca soktunuz .sizin kazancınız ne kadar...utanmadan büyükerşeni suçluyorsunuz..

cann

16 Ağustos 2018 10:33
zamanında yapsaydınız..

ese

16 Ağustos 2018 06:52
Ne kadar goturursek kardir diyorlar

ismet özcan

16 Ağustos 2018 11:00
halıl ünalın aklı başınamı geldi yılmaz hoca dedi o dedi bu dedi takımın parasını yedi bitirdi mıllet cahıl diyil

bravo

15 Ağustos 2018 14:53
dolardaki düşüşten kaynaklanmıştır.
ESKİŞEHİR'DE KREŞTE YANGIN
ESKİŞEHİR'DE KREŞTE YANGIN
Eskişehir’de bir çocuk kreşinde meydana gelen yangın korku ve paniğe neden oldu.
TEHLİKELİ EĞLENCE
TEHLİKELİ EĞLENCE
Eskişehir'deki kar yağışının ardından adeta buz pistine dönen bazı sokaklarda ulaşım zaman zaman güçlükle yaşanırken, araca bağlanan iple kar üstünde kayan genç yürekleri ağza getirdi. 
İNÖNÜ'DE KIZAK KEYFİ
İNÖNÜ'DE KIZAK KEYFİ
Eskişehir'in İnönü Belediyesi tarafından bugün üçüncüsü düzenlenen Geleneksel Kızak Festivalinde, çocuklar ve vatandaşların yoğun katılımıyla renkli görüntüler ortaya çıktı. 
DEMOKRAT ANLAYIŞLA YÖNETİYORUZ
DEMOKRAT ANLAYIŞLA YÖNETİYORUZ
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Kurt, Göztepe Mahallesi’nde bulunan mahalle sakinlerini ziyaret etti.
KAYMAKAMDAN  ÖRNEK DAVRANIŞ
KAYMAKAMDAN ÖRNEK DAVRANIŞ
Odunpazarı Kaymakamı Hakan Bilgin, sağlık sorunlarından dolayı evde eğitim gören Umut Kaan Balbay'a karne ziyaretinde bulundu.
ESKİŞEHİR'E YAKIŞAN HİZMET YAPILACAK
ESKİŞEHİR'E YAKIŞAN HİZMET YAPILACAK
Belediye İş Sendikası Eskişehir Şube Başkanı Ahmet Moripek ve yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.
FİZYOMER'DEN İNDİRİM ANLAŞMASI
FİZYOMER'DEN İNDİRİM ANLAŞMASI
Eskişehir Bakkal ve Bayiler Esnaf Odası ile Fizyomer Terapia Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi arasında indirim anlaşması yapıldı.
HAYVAN DOSTU ŞEHİR OLACAĞIZ
HAYVAN DOSTU ŞEHİR OLACAĞIZ
Eskişehirli hayvanseverlerle bir araya gelen Burhan Sakallı, Eskişehir’in ‘hayvan bir dostu bir şehir’ olacağını söyledi.
ESKİŞEHİR'DE BIÇAKLI KAVGA
ESKİŞEHİR'DE BIÇAKLI KAVGA
 Eskişehir'de bir genç uğradığı bıçaklı saldırı sonucu yaralandı.