ESKİŞEHİRSPOR'DA ÜYELİK BEDELİ DÜŞTÜ

Son Güncelleme : 15 Ağustos 2018 14:08
ESKİŞEHİRSPOR'DA ÜYELİK BEDELİ DÜŞTÜ

Eskişehirspor'da bin lira olan üyelik aidatı 500 liraya düşürüldü. 

13 Haziran 2018 tarihinde gerçekleştirilen Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu’nda, Divan Kuruluna sunulan önerge gereği bin lira olan “Eskişehirspor üyelik bedeli” 500 liraya düşürüldü. Aidat bedelinin 500 liraya düşürülmesinin ardından, kulübe üye olmak için 85 başvuru gönderildi. Giriş bedeli ve 240 lira olan yıllık aidatlar peşin olarak yatırılırken, Eskişehirspor Yönetim Kurulu başvuruda bulunan taraftarlarının üyeliklerini onayladı. 

Yorumlar (7) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Hakkı derin

15 Ağustos 2018 14:33
Eses bunlardan temizlenmedikçe 1 lira vermez kimse.Zatende herkes farkında.Rezil ettiniz takımı .Birde suçu başkalarına atmaya kalkıyorlar.Kimler neler yönetiyor yazik.Takimi rezil etmekten kastimiz lig siralamasindaki yeri ya da oynanan futbol degil Eskisehirspor adina talepleriniz ve siyasete bel baglamaniz.

esra yolaç

15 Ağustos 2018 15:00
sürümden kazanalım diyorlar ama kimsenin umrunda değil artık...herkez biliyor para boşuna gidecek.....elveda es es....yok olma süreci başladı...

es esli

16 Ağustos 2018 19:06
mesut hoşcan halil ünal bu kulübü bu kadar borca soktunuz .sizin kazancınız ne kadar...utanmadan büyükerşeni suçluyorsunuz..

cann

16 Ağustos 2018 10:33
zamanında yapsaydınız..

ese

16 Ağustos 2018 06:52
Ne kadar goturursek kardir diyorlar

ismet özcan

16 Ağustos 2018 11:00
halıl ünalın aklı başınamı geldi yılmaz hoca dedi o dedi bu dedi takımın parasını yedi bitirdi mıllet cahıl diyil

bravo

15 Ağustos 2018 14:53
dolardaki düşüşten kaynaklanmıştır.
OKULDA SİYASET OLMAZ
OKULDA SİYASET OLMAZ
Eğitim İş Şube Başakanı Abdülkadir Önder AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan'ın okulları ziyaret etmesine tepki gösterdi. Önder “Okullar siyaset dışında tutulmalı” dedi.
ESKİŞEHİR'DE USTURA DEHŞETİ
ESKİŞEHİR'DE USTURA DEHŞETİ
Eskişehir'de, usturayla kendisini yaralayan şahıs, polis ekiplerinin müdahalesiyle etkisiz hale getirilip hastaneye kaldırıldı. 
TRAMVAYIN ALTINDA KALDI
TRAMVAYIN ALTINDA KALDI
Yolun karşısına geçerken tramvayın çarpması sonucu 1 kişi yaralandı. Tramvayın altına kalan genç, çevredeki vatandaşların yardımıyla kurtarıldı.
GÜNYÜZÜ'NDE FECİ KAZA
GÜNYÜZÜ'NDE FECİ KAZA
Günyüzü ilçesi Gümüşkonak mahallesinde meydana gelen trafik kazasında, 1'i ağır 2 kişi yaralandı. 
YOLCU OTOBÜSÜ KAZA YAPTI
YOLCU OTOBÜSÜ KAZA YAPTI
Afyonkarahisar'da bir yolcu otobüsü refüjdeki su kanalına devrilmesi sonucu 25 kişi yaralandı, 8 kişi hayatını kaybetti.
ÖNEMLİ İSİMLERİ ZİYARET  ETTİ
ÖNEMLİ İSİMLERİ ZİYARET ETTİ
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.
ŞANSLI ÇİFT
ŞANSLI ÇİFT
Özdilek Alışveriş Merkezleri 47. Yılına özel düzenlediği araba kampanyası kapsamında 3 adet BMW 418 Gran Coupe sahiplerini buldu.
100 AFİŞLE GEÇMİŞE YOLCULUK
100 AFİŞLE GEÇMİŞE YOLCULUK
Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası’nın gerçekleştirdiği yüzlerce konserin afişleri arasından seçkin 100 afiş, sanatseverlerin belleklerini tazelemek amacıyla Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi Sanat Galerisi’nde sergilenecek.
GEREKSİZ ZAMMI ŞİKAYET EDECEĞİZ
GEREKSİZ ZAMMI ŞİKAYET EDECEĞİZ
Türkiye Lokantacılar Federasyonun önderliğinde ,Eskişehir'de 'Ben Bir Esnafım Benim Sesim Olur musu?' toplantısı yapıldı.