ESKİŞEHİRSPOR'DA UMUTLU BEKLEYİŞ

25 Ağustos 2018 09:43
ESKİŞEHİRSPOR'DA UMUTLU BEKLEYİŞ

Eskişehirspor'da yeni transferlerin lisanslarının çıkması için büyük uğraş veren Başkan Halil Ünal, Kurban bayramında temaslarını sürdürdü. Başkan Ünal, Ak Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı ve BBP Lideri Mustafa Destici ile görüşmeler yaptı. Görüşmelerin ise olumlu geçtiği öğrenildi. Yeni Lisansların ise gelecek hafta içinde çıkması bekleniyor.

MESAİ HARCIYORUZ

Görüşmeler hakkında bilgiler veren Başkan Halil Ünal, " Yenilerin lisansı yarınki maça da yetişmiyor. Ancak gelecek hafta içinde bu işi çözeceğiz. Gerek Valimiz Özdemir Çakacak, gerekse Ak Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı hocam konuyu titizlikle takip ediyorlar. Bayramda yine sayın hocam Avcı'ya konuyu bir kez daha arz ettim. Yine Es Es'in iyi yerlere gelmesi için mesai harcayan hemşehrimiz BBP Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici'de üst düzeyde görüşmeler yapıyor. Sayın Destici'ye de teşekkürü borç biliyorum." diye konuştu.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Uğur

25 Ağustos 2018 12:05
Bu hafta yetişmedi haftaya,Önümüzdeki hafta da yetişmedi.artık haftası da yok.Yeni transferlere yazık .

Kadir

25 Ağustos 2018 12:04
Atı alan Üsküda 'a geçtikden sonra mı.

Tarzan

26 Ağustos 2018 01:39
Hoca kıllı bacaklara para vermezmiş.

Nasrettin Hoca

25 Ağustos 2018 12:29
Bu iş Nabi Hocaya kaldıysa olmaz. Akıllı bir adam ama çözüm odaklı ve işbitirici değil.

ne ayak

25 Ağustos 2018 10:32
tabi önce büyükerşana çatacan sonada akpden umut bekliycen (ki boşa bekleme bu ak parti esese 5 sent vermez verirse kork 500 dolar olarak geri alır) yarın öbür gün cehape biyerlere gelir bir rant ışığı sezersende biz 80 senedir cehapeliydik zaten diyecen,büyüksün usda bravo saygıyla eyiliyorum.bunları yapabilmekte ayrı bir başarı hikayesidir.
ESKİŞEHİR'DE FECİ KAZA
ESKİŞEHİR'DE FECİ KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında biri çocuk 2 kişi hayatını kaybederken, 2'si ağır 5 kişi de yaralandı. 
VATANDAŞI DİNLEMEK GÖREVİMİZ
VATANDAŞI DİNLEMEK GÖREVİMİZ
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay ilçe gezilerine Beylikova ile devam etti. Günay’ın ilk durağı Batman’da şehit düşen Jand. Uzm. Çvş. Neşet Gök’ün baba ocağı oldu.
KRİZ VATANDAŞIN MİDESİNDE
KRİZ VATANDAŞIN MİDESİNDE
Demokrat Parti (DP) haftalık toplantısı dün DP İl Başkanı Nazım Dölekçekiç başkanlığında gerçekleştirildi. Ekonomi hakkında konuşan Dölekçekiç, “Ekonomik kriz vatandaşın midesinde” dedi.
TERÖR EN BÜYÜK SORUN
TERÖR EN BÜYÜK SORUN
Saadet Parti(SP) haftalık toplantısı dün SP Mali İşler Başkanı Hikmet Çakır başkanlığında gerçekleştirildi.
ESKİŞEHİR'DEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
ESKİŞEHİR'DEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
Büyük Birlik Partisi Eskişehir 8. Olağan Kongresi,dün BBP Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici'nin katılımıyla gerçekleşti. Yerel seçimlerde kendi partilerinden aday çıkaracaklarını söyleyen Destici, “ Eskişehir'de zaferle çıkacağız” dedi.
TÜRK MİLLETİYLE DALGA GEÇİLİYOR
TÜRK MİLLETİYLE DALGA GEÇİLİYOR
İYİ Parti İl Başkanı Ramis Tunca “Et fiyatlarındaki artış zenginlikten çok et yememizden kaynaklanıyor olarak açıklanıp Türk Milleti ile dalga geçilmiştir” dedi.
ESERLERİNİ TANITIYOR
ESERLERİNİ TANITIYOR
İstanbul’da atölyesi bulunan ve 18 yıldır ürettiği el sanatları eserleri ile 11 sergi açan Gelengül Filiz, şehir şehir gezerek el emeği ürünlerini vatandaşlara tanıtıyor.
SOSYAL PROJELERE DESTEK VERECEĞİZ
SOSYAL PROJELERE DESTEK VERECEĞİZ
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi “Alzheimer’in Hastalık ve Sosyal Boyutu” konulu etkinliğe ev sahipliği yaptı.
YABANCI ÖĞRENCİLERE İKAMET SEMİNERİ
YABANCI ÖĞRENCİLERE İKAMET SEMİNERİ
Yunus Emre Uluslararası Öğrenci Derneği (YUDER) tarafından düzenlenen kardeşlik sohbetinde yabancı öğrencilere bazı bilgiler verildi.