Eskişehirspor'da 'sözleşme' zamanı

03 Haziran 2020 09:53
Eskişehirspor'da 'sözleşme' zamanı

Eskişehirspor'da 31 Mayıs tarihi itibariyle 15 oyuncunun sözleşmesi sona erdi. Ancak bu oyuncular cezalı olmadığı sürece kalan 6 haftada forma giyebilecek.

FİFA dosyalarıyla boğuşan Eskişehirspor, şimdide sözleşmeleri sona eren futbolcularla yeniden anlaşma zemini arayacak. Siyah Kırmızılılarda 31 Mayıs itibariyle ikisi kiralık toplam 15 futbolcunun sözleşmesi sona erdi.

GÖRÜŞMELER BAŞLADI

Başkan Mustafa Akgören ve yönetim kurulu üyeleri bu oyuncularla görüşmelere başladığı öğrenildi. Oyuncuların geçmiş dönem alacaklarını istediği ve Başkan Akgören'de oyunculara ödeme planları sunduğu gelen bilgiler arasında. Son olarak Boffin'den gelen 2 dönem transfer yasağı Siyah Kırmızılıları yeniden altyapıya yöneltti. Özelikle Yönetim altyapıdan yetişen Mehmet Feyzi Yıldırım, Ekrem Kılıçarslan, Mevlüt Çelik,Talha Erdoğan ve Hasan Ulaş Uygur gibi isimlerle yeninden anlaşmayı planlarken, altyapıdan gelen diğer genç isimlerle de kadroyu takviye etmeyi hedefliyor.

İŞTE SÖZLEŞMESİ SONA 

EREN FUTBOLCULAR 

Alperen Kocabaş

Ekrem Kılıçarslan

Erdal Akdari

Hasan Ulaş Uyğur

Kıvanç Karakaş

Mehmet Feyzi Yıldırım

Melih Ağa

Mevlüt Çelik

Onur Bayramoğlu

Sezgin Coşkun

Talha Erdoğan

Tolga Yakut

Utku Kızılkaya

Cemali Sertel (Kiralık),

Mete Kaan Demir (Kiralık)Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Bestami

16 Haziran 2020 09:29
Erdal Akdarı'yı tutun başkan.

istanbul escort

evden eve nakliyat

depolama şehirler arası nakliyat eşya depolama eşya depolama

evden eve nakliyat evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama