Eskişehirspor'da önemli açıklamalar

Son Güncelleme : 09 Kasım 2018 18:11
Eskişehirspor'da önemli açıklamalar

Eskişehirspor İcra Kurulu, Vali Hanefi Demirkol Tesisleri'de basın açıklamasında bulunarak durum değerlendirmesi yaptı.

Eskişehirspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Harun Adıgüzel İcra Kurulu’nun kurulduktan hemen sonra STK, Sendika, Kurum ve kuruluşlar ile siyasi parti ziyaretlerine başladığını belirtdi. Adıgüzel  “Önce kendimizi içinde bulunduğumuz durumu anlattık. Tülomşaş’ta 1500 kişilik bir toplantı yapacağız. Eskişehir’deki ilk hareketi Tülomşaş’la başlatmış oluyoruz' dedi.

Tesislerin yanındaki otoparkın işletmesini Eskişehirspor'un aldığını belirten Adıgüzel "İçerde oynadığımız maçlarda özel güvenlik ve polislerimizin kumanyasını buradan karşılıyoruz. Şuanda elimizde 7700 adet formamız var. Bunlarla OSB’deki her firmaya gideceğiz ve en az 50 forma almalarını rica edeceğiz. OSB’lerle görüştük ve bir gece yapmayı planladık. 1000 kişiye yakın bir grupla bir yardım gecesi yapmayı amaçlıyoruz. Esstore ile 5 yıllık bir sözleşme imzaladık. Kısa zamanda faaliyete başlayacak. Taraftarlarımız Osmanlı maçı öncesi bir yardım çalışması yaptı ve 11 bin lira bağış toplandı. Ayrıca şehr-i sevda grubumuz bir para topladı. 18 bin lirayı bulan bu para  kulüp çalışanlarımıza dağıtıldı. Osmanlıspor galibiyet primi 200 bin lirayı bugün dağıttık" dedi. 

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ya siz?

06 Kasım 2018 17:12
sayın yöneticiler her zaman olduğu gibi çareyi dışarıda arıyorlar. içinize dönün içinize kim kulübün parasını har vurup harman savurduysa bugüne kadar çatır çatır kendilerinden tahsil edin. eski defterleri açtırmamak adına kulübü ne hale getirdiniz yazık!!!

EsEs

06 Kasım 2018 19:54
Bağış bu...elbette zorunluluk değil , EsEs taraftarı fedakarlığı her zaman yaptı.Yine yapar hem de fazlasıyla..Yeter ki yapılan bağışlar amacına uygun harcansın.Ayrıca EsEs için kalıcı çözümler üretilmeli.Malum taşıma su ile değirmen dönmez.

honlu

07 Kasım 2018 07:15
tek çare çiftlikbank ceo su dombilinin başkan adayı olması. sanırım bu yönetimden daha iyi ÇALışır

Acık trubun

06 Kasım 2018 19:58
Bağış kampanyası her maç devam etmeli

Eses

06 Kasım 2018 18:39
En az 10bin kişi olan maçta 2000 kişi mi bağış yaptı?

fikri özhasekioğlu

07 Kasım 2018 08:05
bir defaha mahsus zorunlu olarak eskişehirlilik vergisi çıkarılsın her vatandaştan tefe tüfeye göre 226 tl vergi toplanıp kulübe aktarılsın lütfen sayın yetkililer bu fikiri dikkate alın
GÜNAY: HAN'I ALACAĞIZ
GÜNAY: HAN'I ALACAĞIZ
AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ilçe ziyaretlerine ve buralarda gerçekleştirdiği istişare toplantılarına Han ile devam etti.
GELECEĞİMİZ İÇİN  ÜRETMEK ZORUNDAYIZ
GELECEĞİMİZ İÇİN ÜRETMEK ZORUNDAYIZ
EOSB Başkanı Nadir Küpeli, “Geleceğimiz için üretmek zorundayız. Üretimi de siz gençler yapacak, geleceğimiz siz gençlerin elinde” dedi.
MAHMUDİYELİLER  ATA'NIN HUZURUNDA
MAHMUDİYELİLER ATA'NIN HUZURUNDA
Mahmudiye Belediyesi tarafından Atatürk'ün ebediyete intikal edişinin 80. yıl dönümü dolayısıyla, Anıtkabir özel ziyareti düzenlendi.
BAKAN'DAN YÜKSEK HIZLI TREN CEVABI
BAKAN'DAN YÜKSEK HIZLI TREN CEVABI
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, CHP Kütahya Milletvekili Ali Fazıl Kasap’ın Kütahya, Eskişehir, Afyonkarahisar Yüksek Hızlı Tren hattı projesinin hangi aşamada olduğunu ve projenin ne zaman hayata geçeceğine dair sorduğu soruya yanıt verdi.
MİNİKLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
MİNİKLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
Özel Çağdaş Okulları 3. sınıf öğrencileri, Okul Müdürü Berrin Kalyoncuoğlu ve Sınıf Öğretmeni Olyar Kaya ile birlikte Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında Eskişehir LÖSEV’i ziyaret ettiler.
AVUKAT KIZINI KURYE YAPMIŞ
AVUKAT KIZINI KURYE YAPMIŞ
Eskişehir'de FETÖ üyeliği suçundan hükümlü iş adamı Yalçın E.'nin koğuş arkadaşının, aynı suçtan tutuklu eşine yargıyı yanıltmak için kaleme aldığı mektubu avukat kızı Büşra Nur Ç. aracılığıyla ulaştırdığı belirlenince haklarında dava açıldı.
SEYİTGAZİ'DE GİZEMLİ TEPE
SEYİTGAZİ'DE GİZEMLİ TEPE
Seyitgazi ilçesine bağlı Doğançayır Mahallesi’nde yaşayan köylüler, Osmanlı döneminde meydana gelen bir savaşta düşman askerleri tarafından öldürülen 40 erkek ve 40 kızın mezarlarının bulunduğu köyün en yüksek tepesine 40 Oğlan 40 Kız verildiğini anlattılar. 
ERENKÖY'DE KORKUTAN YANGIN
ERENKÖY'DE KORKUTAN YANGIN
Eskişehir’de 3 katlı bir binanın çatı katında meydana gelen yangın minareden görüntülendi. Eskişehir İtfaiye ekiplerinin müdahale ettiği olayda, yanan çatı neredeyse kül oldu.
ZEHİR TACİRLERİ YARGI ÖNÜNDE
ZEHİR TACİRLERİ YARGI ÖNÜNDE
Eskişehir’de düzenlenen ve 26 kişinin gözaltına alındığı uyuşturucu operasyonda, 7 şüpheli adliyeye sevk edildi.