ESKİŞEHİRSPOR'DA MESAİ BAŞLIYOR

Son Güncelleme : 01 Temmuz 2018 09:07
ESKİŞEHİRSPOR'DA MESAİ BAŞLIYOR

Eskişehirspor'da yeni sezon mesaisi yarın başlıyor. Tesislerde bir araya gelecek olan futbolcular akşam saatlerinde idmana çıkacak. Takım 20 Temmuz'da ise Bolu'ya gidecek.

TESİSLERDE OLACAKLAR

Eskişehirspor futbol takımı yarın tesislerde biraraya geliyor. Takım ilk etabı muhtemelen 18 Temmuz'a kadar Eskişehir'de yapıp sonrasında ise Bolu'ya giderek 10 günlük kampı ay sonuna kadar yapacak. Takım yörede ise en az üç özel maç oynamayı planlıyor. Yarın tesislerde ise şu futbolcuların ilk idmana çıkmaları bekleniyor.

GENÇLER AĞIRLIKTA

Furgan Polat, İbrahim Halil Öner, Bedirhan Altunbaş, Fıratcan Üzüm, Ekrem Kılıçarslan, Cemali Sertel, Mehmet Özcan, Serdar Yazıcı, Mehmet Feyzi Yıldırım, Talha Erdoğan, Ahmet Zeki Barlas, Mevlüt Çelik, İsmail Oykun, Batuhan Kökdere, Utku Kızılkaya, Tolga Yakut, Hüseyin Yılmaz, Alperen Kocabaş, Kaan Öztürk, Ebrar, Kaan Kaydırak, Miran Avcı, Hasan Uygur. Semih Güler, Akaminko ve Marko Milinkoviç.

TİTİZ ÇALIŞMA

Teknik Direktör Fuat Çapa ekibiyle birlikte yeni sezon için çalışmalarını sıklaştırdı. Geçen sezonla ilgili bazı maçları izleyen ve genç isimlerle ilgili olarak bilgileri gözden geçiren Çapa, Bolu yöresindeki kamp içinde hazırlık yapıyor. Yöreyi iyi bilen teknik adam, ikinci etapta en az üç özel maç yapmak içinde rakip aramaya başladı.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Nuri

01 Temmuz 2018 15:59
Bu kadroyla eses küme düşer. Genç takım , iyi güzel de, rakipler çok ciddi işler yapıyor,en azından kadrolarını koruyor. Para yok belli ki! Haydi hayırlısı.

Escimbom

01 Temmuz 2018 13:36
Bu kadroyla eses in isi cok zor,Allah yardimcimiz olsun.