ESKİŞEHİRSPOR'DA MESAİ BAŞLIYOR

Son Güncelleme : 01 Temmuz 2018 09:07
ESKİŞEHİRSPOR'DA MESAİ BAŞLIYOR

Eskişehirspor'da yeni sezon mesaisi yarın başlıyor. Tesislerde bir araya gelecek olan futbolcular akşam saatlerinde idmana çıkacak. Takım 20 Temmuz'da ise Bolu'ya gidecek.

TESİSLERDE OLACAKLAR

Eskişehirspor futbol takımı yarın tesislerde biraraya geliyor. Takım ilk etabı muhtemelen 18 Temmuz'a kadar Eskişehir'de yapıp sonrasında ise Bolu'ya giderek 10 günlük kampı ay sonuna kadar yapacak. Takım yörede ise en az üç özel maç oynamayı planlıyor. Yarın tesislerde ise şu futbolcuların ilk idmana çıkmaları bekleniyor.

GENÇLER AĞIRLIKTA

Furgan Polat, İbrahim Halil Öner, Bedirhan Altunbaş, Fıratcan Üzüm, Ekrem Kılıçarslan, Cemali Sertel, Mehmet Özcan, Serdar Yazıcı, Mehmet Feyzi Yıldırım, Talha Erdoğan, Ahmet Zeki Barlas, Mevlüt Çelik, İsmail Oykun, Batuhan Kökdere, Utku Kızılkaya, Tolga Yakut, Hüseyin Yılmaz, Alperen Kocabaş, Kaan Öztürk, Ebrar, Kaan Kaydırak, Miran Avcı, Hasan Uygur. Semih Güler, Akaminko ve Marko Milinkoviç.

TİTİZ ÇALIŞMA

Teknik Direktör Fuat Çapa ekibiyle birlikte yeni sezon için çalışmalarını sıklaştırdı. Geçen sezonla ilgili bazı maçları izleyen ve genç isimlerle ilgili olarak bilgileri gözden geçiren Çapa, Bolu yöresindeki kamp içinde hazırlık yapıyor. Yöreyi iyi bilen teknik adam, ikinci etapta en az üç özel maç yapmak içinde rakip aramaya başladı.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Nuri

01 Temmuz 2018 15:59
Bu kadroyla eses küme düşer. Genç takım , iyi güzel de, rakipler çok ciddi işler yapıyor,en azından kadrolarını koruyor. Para yok belli ki! Haydi hayırlısı.

Escimbom

01 Temmuz 2018 13:36
Bu kadroyla eses in isi cok zor,Allah yardimcimiz olsun.
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
Eskişehir'de, tramvayda Türkmenistan uyruklu bir kişinin saatini gasbettiği öne sürülen şüpheli gözaltına alındı.
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
 Şeker Mahallesi TOKİ Sıraevler sakinleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Opera-Otogar tramvay hattından bölgeye bir bağlantı hattı çekilmesini istedi. 
 YOLLAR YENİLENİYOR
YOLLAR YENİLENİYOR
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler iş programları kapsamında üstyapı çalışmalarını sürdürüyor.
NESİLLER ARASI  KÖPRÜ KURUYORLAR
NESİLLER ARASI KÖPRÜ KURUYORLAR
Üç yıl önce kurulan Eskişehir Kayı Boyu Derneği; kültürel, sanatsal ve tarihi organizasyonları ile geçmiş ve gelecek nesiller arasında köprü oluyor.
METALE HAYAT KATANLAR
METALE HAYAT KATANLAR
Eskişehir Sanayi Odası'nın (ESO) sanayicilerin birbirleri daha çok tanımasına ve birlikte iş yapma kültürünün gelişmesine yönelik gerçekleştirilen fuarların ikincisi gerçekleştirildi.
İYİ PARTİ'DEN  ETB'YE ZİYARET
İYİ PARTİ'DEN ETB'YE ZİYARET
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu ve İl Başkanı Ramis Tunca Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ve Yönetim Kuruluna ziyarette bulundular.
SORUNLARI ELE ALDIK
SORUNLARI ELE ALDIK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.
ESKİŞEHİR'E AYRI  ÖNEM VERİYORUZ
ESKİŞEHİR'E AYRI ÖNEM VERİYORUZ
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Eskişehir'de parti teşkilatını ziyaret ederek, tanışma ve istişare toplantılarına katıldı.
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
Eskişehir’de 19 Eylül Gaziler Günü düzenlenen etkinlik ile kutlandı.