ESKİŞEHİRSPOR'DA KRİTİK HAFTA

Son Güncelleme : 15 Kasım 2019 09:11
ESKİŞEHİRSPOR'DA KRİTİK HAFTA

Eskişehirspor'da olağan üstü seçimli genel kurul Pazar günü Hasan Polatkan Kültür merkezinde yapılacak. Saat 15.00'de başlayacak olan seçimde 501 üye salona gelmezse genel kurul 24 Kasım'a kalmış olacak. Kulübe ise resmi bir talipli ise bulunmuyor.

GÖZLER SOYDAŞ'A ÇEVRİLDİ

Eskişehirspor'da 17 veya 24 Kasım tarihlerinde yapılacak olan olağan üstü genel kurul öncesinde kulisler hızlandı. Ismi başkanlık için geçen eski yöneticilerden Rıza Soydaş hafta içinde İstanbul'a giderek görüşmeler yaptı. Soydaş son kararını ise gelecek günlerde verecek.

BU HAFTA ZOR

Eskişehirspor'un olağan üstü genel kurulu pazar günü çoğunluk olursa Atatürk Bulvarı Hasan Polatkan kültür merkezinde yapılacak. Odunpazarı Belediyesine ait olan salonda saat 15.00'de başlayacak olan genel kurulun olabilmesi için en az 501 üyenin salona gelip imza atması gerekiyor. Aksi halde genel kurul 24 Kasım tarihine kalacak. Ikinci seçimde çoğunluk aranmayacak.

ÜYELERE ÇAĞRI

Öte yandan olağan üstü seçimli genel kurulun pazar günü yapılabilmesi için üyelere kulüp yetkilileri çağrıda bulunmayı ihmal etmedi. Gerek taraftarlar gerekse eski yöneticiler ve icra kurulunda yer alan üyeler kısa zamanda bu sorunun ortadan kalkmasını istiyorlar. Ayrıca kulübün günlük çalışmalarını da denetim kurulu ve diğer alt kurulu üyeleri takip ediyor.

RESMİ ADAY YOK

Seçimli genel kurulun yapılmasına günler kala ortada resmi bir aday bulunmuyor. Seçimde sağlıklı bir listenin göreve gelmesini isteyen ve bu yönde çalışmalar yapan Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt'un hafta sonuda bazı eski başkan ve yöneticilerle görüşmeler yapacağı ileri sürüldü. Genel kurul Pazar günü yapılmazsa gelecek haftada kulis çalışmaları hızlanmış olacak.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama