ESKİŞEHİRSPOR'DA KAYYUM TEHLİKESİ

11 Ocak 2019 13:49
ESKİŞEHİRSPOR'DA KAYYUM TEHLİKESİ

Eskişehirspor'da 18 Ocak tarihindeki seçim maddeli genel kurul öncesinde Divan kurulu üyeleri kamuoyuna çağrıda bulundu. Reklam yapanların haricinde kulübe resmi bir adayın çıkmadığını belirten Divan kurulu üyeleri, 18 Ocak Cuma günü saat 18.00'de aday çıkmadığı taktirde kayyum döneminin başlayacağını duyurdu.

DEDİKODULAR ZARAR VERİYOR

Basın toplantısında konuşan Divan kurulu Başkanı Murat Diri, “ Gerçek olarak aday çıkmadı. Reklam yapanlar lütfen dikkatli olsunlar. Kimse kulübü yönetme adına kulübe kadar gelip borçlar konusunda bilgiler almadı. Ortalık güllük gülistanlık değildir.” dedi.

DOSYALAR KONUSU

Basın toplantısında divan kurulu üyeleri Erkan Koca, Yusuf Ünal ve Mesut Kükrer'de bilgiler verirken kurul üyeleri, transfer tahtasının açılması için futbolcu ve teknik adamlara son kez çağrıda bulundu. Kurul üyeleri, Es Es'in bir alt kümeye inmesi durumunda kimsenin alacağını alamayacağını yineledi. Futbolcu ve teknik adamlardan doğan 71 dosyaya yaklaşık 42 milyon TL borç olduğu açıklandı.

Yorumlar (9) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

eses26es

11 Ocak 2019 18:35
kayuyum gelsin ak kara ortaya çıksın 1 sene sonra eses tekrar çıkar üst lige ....kayyum gelirse bu yiyicileri o zaman göreceğiz çarşıya pazara çıkacak yüzleri kalacakmı?

mustafa

11 Ocak 2019 15:03
İnşallah KAYYUM: GELİR. Gerçekler bir gün yüzüne çıkar.

Pusat

11 Ocak 2019 15:07
En iyisi

Vatandaş

12 Ocak 2019 17:34
Kayyum TEHLİKE değil, büyük bir FIRSAT'tır Eskişehirspor için. Dilerim bir an önce düzgün bir KAYYUM atanır ve geçmişi didik didik inceleyip kulübe tüm zarar verenleri tesbit edip ADLİ MERCİLERE şikayet eder.

ahmett

14 Ocak 2019 18:17
kayyuma atanacak kişi belli mesut yada halilin damadı...

HALİS

11 Ocak 2019 14:42
KAYYUM OLARAK HALİL ÜNALI VE EKİBİNE ATASINLAR TÜM BORÇLAR ONLARIN ESERİ

hsn

13 Ocak 2019 20:49
Kayyumun sorgusundan kurtulmak için son dakika yine göreve talip olacaklar...

es es aş.

11 Ocak 2019 15:02
bu işi yılmaz hocadan başka kimse çezemezzzzzzzzzzzzzzzzz .

Es - Es .

11 Ocak 2019 14:56
BAKALIM BÜYÜKERŞEN BU SEFER GELECEKMİ , en ufak toplantıyı ,plaketi , ödülü kaçırmayan hocanın , yoksa kulaklarımı duymuyor
UÇUCU MADDE UYARISI
UÇUCU MADDE UYARISI
Kimya Mühendisleri Odası Eskişehir Bölge Temsilciliği Başkanı Kenan Çalışır, piyasada rahatlıkla temin edilebilen uçucu maddelerin satışlarına sıkı denetimlerin getirilmesi ve madde bağımlılığıyla ilgili rehabilitasyon merkezlerinin artması gerektiğini belirtti.
TEKNİSYENLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
TEKNİSYENLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
Kütahya'da ormanlık alanda yollarını kaybeden 4 elektrik dağıtım şirketi görevlisi teknisyen, mahsur kaldıkları bölgeden Eskişehir 1. Ana Jet Üstü Kotutanlığı'ndan bölgeye gönderilen helikopterle kurtarıldı. 
KAPANAN YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI
KAPANAN YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI
Eskişehir'de etkili olan yoğun kar yağışı sonucu kapanan yollar arasında bulunan Eskişehir-Sarıcakaya karayolu, Karayolları ve Sarıcakaya Belediyesi ekiplerinin yoğun çalışmasıyla tekrar ulaşıma açıldı. 
ÇAKIRÖZER DESTEK İSTEDİ
ÇAKIRÖZER DESTEK İSTEDİ
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Çağlan Kayapınar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği’ni ziyaret etti. Çakırözer, hem partisinin belediye başkan adayları için destek istedi.
GENÇLER GELECEĞİMİZİN TEMİNATI
GENÇLER GELECEĞİMİZİN TEMİNATI
Vali Özdemir Çakacak, TBMM ve Millî Eğitim Bakanlığı 16. Dönem İl Öğrenci Meclisi Başkanı Anıl İhsan Uslu ve çalışma grubu arkadaşlarını makamında kabul etti.
ODUNPAZARI'NDAN KAR MESAİSİ
ODUNPAZARI'NDAN KAR MESAİSİ
Önceki gün yoğunlaşan kar yağışına etkili ve yerinde müdahale etmek isteyen Odunpazarı Belediyesi Fen İşleri, Temizlik İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü personel ve araçlarını seferber ederek karla mücadele ekibi oluşturdu.
MEMURLAR BORDRO YAKTI
MEMURLAR BORDRO YAKTI
Enflasyon rakamlarının gerçeği yansıtmadığını savunan memurlar dün bordro yaktı. Memurlar “Maaşlarımıza yapılan zamlar cebimize girmeden eriyecek” diyerek tepkilerini dile getirdiler.
ESKİŞEHİR-BURSA YOLUNDA O ANLAR
ESKİŞEHİR-BURSA YOLUNDA O ANLAR
Eskişehir'de yoğun kar yağışı nedeniyle araçlar yollarda kaldı. Karayolu üzerinde mahsur kalan İbrahim Ölçer isimli sürücü ise, yol durumunu anlattığı görüntüyü sosyal medyada paylaştı. 
O YOL ULAŞIMA KAPANDI
O YOL ULAŞIMA KAPANDI
Yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle Eskişehir-Bozüyük karayolunun Bozüyük istikameti ulaşıma kapandı.