ESKİŞEHİRSPOR'DA KARAR ZAMANI

Son Güncelleme : 25 Aralık 2018 08:12
ESKİŞEHİRSPOR'DA KARAR ZAMANI

Eskişehirspor'un genç kadrosu beklentilerin üzerinde mücadele edip hedeflenen 16 puanlık barajı yakaladı. Gözler ise Perşembe günü yapılacak olan genel kurula çevrildi. İlkinde çoğunluk olmazsa genel kurul 3 Ocak tarihine kalacak. Camiada şu anda endişeli bir bekleyiş hakim.

TAKIM GÖREVİNİ YAPTI

Eskişehirspor'da forma giyen genç isimler özveriyle ter döktükleri ligin ilk yarısında hedeflenen puanı yakaladı. 16 puanın tümünü evinde kazanan kırmızı şimşeklerde teknik kadro, futbolcular ve kulüp çalışanları görevlerini yaparken en büyük destek ise taraftarlardan geldi. Yönetim belirsizliği, alınan genel kurul kararı ise takımı zaman zaman olumsuz yönde etkiledi.

GÖZLER GENEL KURULDA

Eskişehirspor'da ilk genel kurul Perşembe günü olacak. Çoğunluğun olabilmesi için 400'e yakın üyenin genel kurul salonuna gelmesi gerekiyor. Geçen genel kurullarda olduğu gib bu genel kurulda da çoğunluğun sağlanması zor. 3 Ocak tarihine kalması beklenen seçim öncesinde gündemde net bir yönetim listesi de yok. Yönetim listesi oluşmazsa kulübü ikinci yarıda yeni sıkıntılar bekliyor.

ÜNAL VE ÜNLÜ FAKTÖRÜ

Edinilen bilgilere göre Başkan Halil Ünal'ın kimsenin aday çıkmaması durumunda yeni bir liste ile seçime girebileceği iddia edildi. Henüz Ünal'ın adaylık konusunda net karar vermemesine karşın geçen günlerde medyaya yansıyan demecinde, “ Ben artık yokum. Genel kurul salonundan arkama bakmadan çıkarım.” sözü kulislerde konuşuluyor. Öte yandan, Dündar Ünlü'nün, “ Düşünüyorum.” yorumu sonrasında Es Es için net karar vermemesi de dikkatlerden kaçmadı.Yorumlar (9) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Es

25 Aralık 2018 09:56
Her yıl aynı senaryo, kimse aday olup çıkmaması durumunda takımı sahipsiz bırakmam diyerek yeni liste ile seçime girerek Başkan oluyor. Yaşanan zaman kaybında zarar gören yine Eskişehirspor oluyor.Artık Eskişehirspor için yeni bir başkan ve yönetim gerekiyor. Değişim şart..

nurettin

25 Aralık 2018 10:18
Bu takımla devam Bu takım ikinci yarı deplasman maçlarından'da puan alacak Yeni bir efsane ES ES doğuyor.

bırakın reklamı icraat yapın

25 Aralık 2018 15:04
herkes reklam peşindi

sahici

27 Aralık 2018 23:54
Eskisehirspor un ihtiyacı olan tek sey kurumsallasma. dernek statusu altında faaliyet gostermeye devam ettigi surece bu rezilliklerin tekrar tekrar yasanmasi kuvvetle muhtemel. ayrica TBMM de saffet sancakliyi bir dinlerin derim. Kulup baskanlari kulubun mali durumundan birinci derecede sorumlu tutulmalidir diyor. yok oyle borca sokup istifa edip cekip gitmek. bununla alakali yasanin mutlaka ve mutlaka cikmasi lazim.

karambol

25 Aralık 2018 11:36
yav he he

Onur

25 Aralık 2018 10:38
Eskişehir Valisi ve Belediye Başkanlarından birininde Denetleyici olarak görev alacağı,Eskişehir sevdalısı iş insanlarından oluşan güçlü bir yönetim kurulmalı, Oluşturulacak yönetimin ortak kararı ile Eskişehirspor 'da başkanlık dönemi bitirilerek, profosyenel maaşlı bir idareci basa getirilmeli Böyle bir oluşum, şehirde güven ortamı sağlar.. Takımın mevcut kadrosuna yapılacak bir kaç nokta transfer bizi ligde bırakır. Kongremiz hayırlı olsun

Vatandaş

25 Aralık 2018 17:58
Onur rumuzlu yorumcuya katılıyorum. Ama para olmadıktan sonra saydıkları hep boşta kalıyor. Ve sadece borcu kapatmak için gereken para bile çok ama çok fazla. En az bu para kadar birde yatırım için para lazım. Toplamda en az 70-80 milyon liradan bahsediyoruz. Ki ikinci yarıda her maçı kazanıp süper lige çıkma ihtimalini pek öngörmüyorum. Ben kulüp geleceğinden çok umutlu değilim.

KOSKOCA ŞEHİRİ YÜZÜNÜ GÜLDÜR BAŞKANIM

25 Aralık 2018 10:54
hadi dündar abim yaparsın herkesim senin yanında durmak yok es es se hizmet etmeye gel.HİZMET NSLMIŞ GÖRSÜNLER

acildestekplanı

25 Aralık 2018 09:42
yazık 3.lige doğru gidiyoruz,takımı kurtarmak için hertaraftar bir maaşını bağışlasa çözüm olabilir,sayın cumhurbaşkanımıza sesleniyorum,fikrimi dikkate alsın ve bir kampanya başlatsın,eskişehirli her vatandaş 600 tl ilimizde yaşayan Suriyeli vatandaşlarımızdanda 200 tl bir defaya mahsus vergi toplanıp kulübümüze aktarılsın.