ESKİŞEHİRSPOR'DA KADRO OPERASYONU

25 Haziran 2019 09:44
ESKİŞEHİRSPOR'DA KADRO OPERASYONU

Eskişehirspor'da kadro şişkinliği dikkatlerden kaçmıyor. Neredeyse 4 ayrı 11'e sahip olan kırmızı şimşeklerde teknik kadro kamp öncesi 48 olan sayıyı 28'e indirecek.


48 FUTBOLCU VAR

Siyah kırmızılı takımın kadrosunda TFF kayıtlarına göre 48 profesyonel futbolcu bulunuyor. Teknik kadro ise özellikle alt yaş gruplarıda yaşları dolan isimlerin kiralık veya satış yoluyla başka takımlara gitmesini önerecek. 2000 doğumlu bazı isimlerde sezon içinde maç tecrübelerini arttırmak için yaş gruplarında ter dökecek. Teknik kadro Temmuz ayı başındaki kamp öncesinde 48 olan sayıyı 28'e indirmek için karar alacak. Öte yandan Başakşahir'den kiralık olarak gelen Mete Kaan Demir ile Harun Karaman konusunda ise son kararı yine teknik kadro verirken Cemali ise Es Es'in kamp kadrosuna katılmış olacak. Transfer yasağı olduğu içinde Eskişehirspor'un dış transfer yapma şansıda bulunmuyor. Es Es sadece alt yapısında ter döken bazı genç isimleri profesyonel yapıp kadrosuna alabilecek.

KADRODA KİMLER VAR

Alperen Kocabaş. Batuhan Berk Kökdere. Bedirhan Altunbaş. Berkay Tolga Dabanlı.
Cemali Sertel. Cengiz Alp Köseer. Ebrar Yiğit Aydın. Ekrem Kılıçarslan.Emre Güral
Erdal Akdari. Ferhat Kiraz. Furgan Polat. Furkan Balaban. Hakan Aslantaş.
Harun Kahraman. İbrahim Sissoko. İbrahim Halil Öner. İsmail Oykun. Jesse Sekidika.
Kamal Issah. Kıvanç Karakaş. Marko Milinkoviç. Mehmet Özcan. Mehmet Feyzi Yıldırım. Melih Ağa. Mete Kaan Demir. Metehan Altunbaş. Mevlüt Çelik. Serdar Yazıcı
Onur Bayramoğlu. Ömer Faruk Güler. Sezgin Coşkun. Talha Erdoğan. Tolga Yakut. Utku Kızılkaya. Buğra Çağlıyan. Onurhan Uyanık. Emre Kuday. M. Yahya Akbulut . Kaan Kaydırak. Hasan Ulaş Uygur . Kaan Öztürk. Gani Demir. Cezmi Acet. Emir Omurtak. Görkem Çelik. Hasan Kısacık. Hakkı Tığlı.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Ediz

09 Temmuz 2019 22:26
Senin ipliğini pazara ....

eses

02 Temmuz 2019 18:19
az daha para ile profesyonel yapsaydınız..

Fikri

25 Haziran 2019 10:25
Erdal Akdarı, Emre Güral.. iyi kadro