ESKİŞEHİRSPOR’DA FLAŞ GELİŞMELER

Son Güncelleme : 29 Aralık 2018 21:12
ESKİŞEHİRSPOR’DA FLAŞ GELİŞMELER

Gelecek hafta içinde yapılacak olan olağan üstü seçimli genel kurul öncesinde kulislerde isim bolluğu yaşanmasına karşın resmi olarak adaylığını açıklayan olmadı. 3 Ocak tarihindeki genel kurul kulübün geleceğini de ışık tutmuş olacak.

RESMİ ADAY YOK

Eskişehirspor'da hafta içinde yapılacak olan seçimli genel kurul öncesinde resmi bir aday henüz çıkmadı. Kulislerde isim bolluğu gözlenirken net olarak liste yapıp kamuoyu ile paylaşan üye olmazken genel kurulun 3 Ocak Perşembe günü yapılamaması durumunda kulübü zorlu günler bekleyecek.

TAKIM BEKLİYOR

Öte yandan futbol takımının kampa gidebilmesi için yaklaşık 100 Bin TL'lik kaynağa ihtiyaç var. Antalya'da yapılması düşünülen kamp öncesi takımın Çarşamba günü Eskişehir'de hazırlıklara başlayacağı öğrenildi. Transfer tahtası açılmazsa gözler bu defa teknik kadroda olacak. Fuat Çapa'nın bu durumda geri dönmeyeceği ileri sürülüyor.

GÖZLER BEGİTER'DE

Eskişehirspor'un kurucu üyesi ve eski başkanlarından olan Aydın Begiter'in genel kurulda başkan olması istendi. Geçtiğimiz günlerde Başkan Halil Ünal ile görüşen Begiter'in kulübün durumu ile ilgili olarak bilgiler aldığı ileri sürüldü. Kimse talip olmazsa Halil Ünal yoluna devam edecek veya Begiter'e Ünal ve ekibi destek verip yeni bir liste hazırlanacak.

DÜNDAR ÜNLÜ SESSİZ

Eskişehirspor konusunda, “ Düşünüyorum.” yorumunu yaptıktan sonra sessiz sedasız yeni yönetim için kolları sıvayan Dündar Ünlü'nün gelişmeleri dikkatle takip ettiği öğrenildi. Ünlü'nün diğer adayların atacağı adımları beklediği iddia edilirken bazı iş adamlarının Ünlü'ye aday ol yönünde baskılar yaptığı gözleniyor.


ÖZEÇOĞLU NE KARAR VERECEK?

Eskişehirspor başkanlığını geçen sezon başında kısa bir süre yapıp ayrılan Sinan Özeçoğlu'nun, “ Bugün adaylığı düşünmüyorum.” açıklamasını yapmasıyla birlikte camia eski başkanın çalışmalarını izlemeye başladı. Eski başkanlardan Mesut Hoşcan ile görüşme yapmasıyla birlikte gündeme oturan Sinan Özeçoğlu'nun net kararını gelecek günlerde vereceği öğrenildi.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

TamEs

29 Aralık 2018 23:45
Yok düşünüyorum da , yok gelişmeleri yakından takip ediyorum da , falan da filan da. Yok o onla görüştü , yok o ona şunu dedi , yok yerim dar...Arkadaş aday olmayacaksan ortaya çıkıp suyu bulandırmayacaksın...Bu takımın başında zaten uğraşan ,çabalayan bir Başkan ve yönetim vardı...Gerçekten Eses için bir şey yapacaksanız bu aşamada lafla değil , gerçekten bir şeyler yapmak amacı ile ortaya çıkın...Şu güzelim şehrin güzelim insanlarını dokuz doğurtdunuz ya..Ne demeli bilmem ki?..Destekten vazgeçtik birbirinize köstek olmayın yeter...Yani şu koca camia bu hale düşmeden önce sorunları çözebilecek güçte iken bir araya gelemedi veya gelmedi ya yazıklar olsun...Ese si bilmem ama Eskişehirli'lik ruhu çoktan bitmiş..

Haber

30 Aralık 2018 17:51
Sadece aptallar aynı şeyleri deneyip farklı sonuç beklerler

REKLAMLAR

31 Aralık 2018 07:42
HER GENEL KURULDA AYNI ŞEY HEPSİ REKLAM DERDİN DE

Vatandaş

30 Aralık 2018 10:53
Flaş Gelişme derken???

Es es

29 Aralık 2018 21:52
En dogru aday nebi hatipoglu ancak oda su ortamda asla baskan olmaz malesef