ESKİŞEHİRSPOR'DA ENDİŞELİ BEKLEYİŞ

12 Ekim 2019 09:55
ESKİŞEHİRSPOR'DA ENDİŞELİ BEKLEYİŞ

Eskişehirspor'un olağan üstü seçimli genel kurulu öncesinde sıkıntılı süreç devam ediyor. Kulübe resmi bir talipli çıkmazken son ana kadar bir listenin oluşması için yoğun çaba harcanıyor.

KİMSE TALİPLİ DEĞİL

Eskişehirspor'da yarın yapılacak olan genel kurul öncesinde resmen kulübe talipli çıkmadı. Taraftarın ısrarla takımın başında görmek istediği eski başkanlardan Sinan Özeçoğlu yarın yurt dışına çıkıyor. Aday olmayacağının sinyallerini veren Özeçoğlu son dakikada fikir değiştirmezse mevcut başkan Osman Taş kulübün ortada kalmaması için listeyi divana verip aday olacak.

//////////////////////////////////////

ENDİŞELİ BEKLEYİŞ

RESMEN ADAY YOK

Eskişehirspor'un yarın Anemon otelde saat 14.00'de başlayacak olan olağan üstü seçimli genel kurulu öncesinde yönetime resmen talip olan olmadı. Taraftarların görev alması için kampanya başlattığı eski başkanlardan Sinan Özeçoğlu gereken desteği göremediği için adaylığı düşünmezken Lütfi Acet- Sebahatttin Tetik ikilisinin ise mevcut başkan Osman Taş ile görüşüp ortak listeyi divana verecekleri ileri sürüldü.

DİVANA KALABİLİR

Öte yandan yarın yapılması planlanan genel kurulda resmi bir aday çıkmazsa oluşacak olan divan kurulu seçim maddesini bir kaç güne öteleyebilir. Liste çıkarsa seçim yapılabilir. 196 Milyona ulaşan borç, puan silme ve transfer yasaklarıyla iç içe yaşayan Es Es belkide yarın tarihi genel kurullarından birisini daha yapmış olacak. Öte yandan eski başkanlardan Aydın Begiter ve Halil Ünal'ın da kulübün ortada kalmaması adına çalışmalar yaptıkları, aday olma gibi bir fikirleri olmadığı öğrenildi. Yarın yapılacak olan genel kurulda çoğunluk aranmazken 50 üyenin salona gelmesi yeterli olacak. Halen kulübün 1000 üyesi bulunuyor.

ADAY DEĞİL

YURT DIŞINA GİDİYOR

Destek gelmesi durumunda aday olabileceğinin sinyallerini veren eski başkanlardan Sinan Özeçoğlu'nun halen görev yaptığı Sanayi odası yönetimiyle birlikte yarın yurt dışına iş gezisine gideceği iddia edildi. Gereken desteği göremeyen Özeçoğlu yakın çevresine, “ Bu şartlarda aday olamayız. 50 milyon bütçe ile çıkıyoruz ama katkı sunan olmuyor. Bu durumda yokuz.” dediği öğrenildi. Bu durumda Özeçoğlu beklentisi de suya düşmüş oldu.

KİMSE ÇIKMAZSA ADAY OLACAK

Eskişehirspor'un sahipsiz kalmaması adına Başkan Osman Taş'ın liste hazırlığı içinde olduğu öğrenildi. Aday çıkması durumunda göreve talip olmayacak olan Taş'ın divana liste verilmediği anda devreye girip hazırladığı listeyi sunacağı ileri sürüldü. Taş'ın, Lütfi Acet ve Sebahattin Tetik'in yanı sıra listeye girmeye sıcak bakan bazı üyelerle görüşmeler yaptığı öğrenildi.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Es

12 Ekim 2019 15:15
Ne adaylığından bahsediyorsunuz.Osman bey verdiği sözleri ve vecibeleri yerine getirememiştir.Yeni oluşum göreve getirilsin Eskişehirspor’un yararına olacaktır. Hiçbir aday çıkmıyorsa kayyum’a kalsın bu zamana kadar her bir başkan’ın döneminde yapılan borçların hesabı sorulur..

Mustafa Dinçer

13 Ekim 2019 11:10
Ben Eskişehirde kalan bir Afyon'luyum ,ama Eskişehirsporun bu durumuna çok üzülüyorum Eskişehirin ,Türkiyenin hatta dünyanın markası Eti neden bu takımı alıp kendisi gibi dünya markası yapmak istemez bir türlü anlamıyorum ,lütfen Sayın Eti holdingin yetkilileri bu şehrin takımının daha fazla tükenmeden bu takıma sahip çıkın inanın pişman olmayacaksınız.

mustafa

12 Ekim 2019 16:27
ne varsa Osman başkanda var. Batsakta çıksakda osman taş.

istanbul escort

evden eve nakliyat

depolama şehirler arası nakliyat eşya depolama eşya depolama

evden eve nakliyat evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama