ESKİŞEHİRSPOR'DA ENDİŞELİ BEKLEYİŞ

20 Kasım 2018 08:50
ESKİŞEHİRSPOR'DA ENDİŞELİ BEKLEYİŞ

Eskişehirspor Kulübünde lisansı çıkmayan futbolculara ödeme yapılamadığı için sıkıntı yaşanıyor. Yine devre arası transfer tahtası açılmadığı taktirde kulübe yeni yaptırımlar gelebilecek. Destek çağrılarına ise şehri yönetenlerden net bir olumlu karşılıkta yok.

ÇÖZÜM ARANIYOR

Eskişehirspor'da sezon başı kadroya alınmalarına karşın lisansları çıkarılamayan isimlerin bir bir takımdan ayrılmaları endişeyle takip ediliyor. Tanase'den sonra Milinkoviç'in de bavulunu toplamasının ardından gözler diğer isimlere çevrildi. Hafta sonuna kadar lisansı çıkmayan isimlere belli ödeme yapılmazsa sorun büyüyecek. Yine devre arası transfer tahtası açılamadığı taktirde kulübe yeni yaptırımlarda gelebilecek.

ÜNAL YALNIZ KALIYOR

Sadece taraftardan destek gören Eskişehirspor Kulübü mevcut sıkıntıları çözmek için çareler ararken Başkan Halil Ünal'da, devre arası transfer tahtasının açılması için girişimlerini sürdürüyor. 50'yi aşkın dosyanın çözümü konusunda kulübe sıcak parada gerekiyor. Başkan Ünal'ın bu hafta içinde de çalışmalarını sürdürmesi bekleniyor.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Vatandaş

20 Kasım 2018 11:26
Cidden şaka gibisiniz. Habercilik bumudur? Sanki kaç aydır farklı bir durum var. Lisans çıkaramayacağını bile bile oyuncu transfer edip batağa soktukları kulübü, dahada dibe sokanlar ellerinde dosya ile işmi çözecek? Şehir temsilcilerinin de işi gücü yok halkın parasını, hemde şu ekonomik ortamda çöpe atacak. Yazık diyorum.

yusufyusuf

20 Kasım 2018 12:09
çok endişeliyim.

Kral çıplak

21 Kasım 2018 01:32
Kongre üyelerinin bazıları eses in yakasından düşmeden, derdimiz bitmez. Hala rant peşinde ağalar. Kendimizi kandırmayalım. Dibi delik çukur, verilen paralar boşa gidiyor.