ESKİŞEHİRSPOR'DA DEPREM

28 Ağustos 2018 19:52
ESKİŞEHİRSPOR'DA DEPREM

TESİSLERDE TARAFTARLA BULUŞTULAR

Eskişehirspor'da yeni transferlerin lisans işlemleri dünde olmadı. 50'ye yakın dosyayı 10'na kadar indiren Başkan Halil Ünal ve yöneticiler tıkanma noktasına geldi. Başkan Ünal dün TFF'de Başkan Yıldırım Demirören ile buluşurken Eskişehir'de ise akşam saatlerinde taraftarlar tesislere akın etti. 1000'e yakın taraftarlar arasında ağlayanlar ağırlıktaydı. Futbolcular ve teknik kadro taraftarın yanına kadar geldi.

YARDIM ETMEYENLER UNUTULMAYACAK

Taraftarlar birliği Başkanı Murat Diri ve taraftar gruplarının temsilcileri takımla birlikte taraftarın yanına gelirken Diri burada yaptığı kısa konuşmada, “ Destek vermeyen kentin ileri gelenlerini bizler unutmayacağız. Haftalardır çağrımıza kulak tıkayanları bu camia hiç bir zaman unutmayacak.” dedi.

BÖYLE OLSUN İSTEMEZDİK

Teknik Direktör Fuat Çapa ise, “ Böyle olsun istemezdik. Keşke böylesi ortamda buluşmasaydık. Sezon sonunda şampiyonluk gecesinde bir araya gelseydik. Sitemim kesinlikle yöneticilerimize değil. Başkanımız Halil Ünal ve arkadaşları büyük uğraş veriyor. Birde BBP Lideri Mustafa Destici bey. Taraftar ne yapsın. Bu takıma sahip çıkılsaydı çoktan alınan isimler sahada olurdu. Sonuna kadar direnelim. Ama bir yere kadar. Buraya gelen her futbolcu ekmek derdinde. Yani geleceklerini düşünmek zorunda. Çok sabır gösterdiler. Bugünkü tablo protesto değildir. Kimse bu gelişmeleri başka yönlere çekmesin.” diye konuştu.

Yorumlar (14) / Onay bekleyen (5)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Osman

28 Ağustos 2018 23:28
Halil Başkan beceriksiz futbol yönetimi ile bu noktaya gelen Eskişehirspor'un bu duruma düşme nedeni olarak bir siyasi figür olan Yılmaz Büyükerşen'i hedef gösterdi. Halil Başkan kimin maşası bilmem, hangi senaryoyu oynuyor onu da bilmem ama Eskişehir bu numaraları yutmaz. Eskişehir'i 2000 li yıllarda yöneten yöneticiler başta olmak üzere taraftar görünümü altında takıma zarar veren (para cezası almasına neden olan- saha kapattıran- Göztepe maçında önde iken sahaya meşale atarak takımımızın oyunu bozan) herkes bu durumun ortaya çıkmasında pay sahibidir.

Seyfi demirkol

28 Ağustos 2018 21:33
Cahillikten baska birsey degil.Taraftar adına konuşanlar gerçek sorumlulara ağızlarını açmıyorlar.Siyasetçilerden medet umup tehdit ediyorlar.Valla çok iyi.Ne olacak kardeşim lisans çıksa siyasilerden para toplasan ne olacak 2-3 sene sonra yine aynısı olacak.Süper lige çıksan hiç bir zaman liderliğe oynayamayacaksın.cunku klup sozde buyuklere calisanlarla dolu.klubün bu adamlardan kurtulup kendi öz evlatlarını yetiştirmesiği sürece 100 sene de geçse bir cacık olmaz

hasan

28 Ağustos 2018 20:43
SİZİ BU DURUMA HALİL ÜNAL GETİRMEDİMİ BİR DÜNYA OYUNCUNUZU SATMADIMI

aras

29 Ağustos 2018 08:44
koca çınarı el birliğiyle bitirdiler. diyecek tek şey var YAZIKLAR OLSUN.

bursalı

29 Ağustos 2018 09:02
bu kafayla daha cok aglarsınız.

Tayfun

28 Ağustos 2018 20:54
Alacaklı olanlar...EsEs zor durumda..Ama yeri belli,yurdu belli.Yönetimle anlaşın.Tek seferde ödenmez.yapılandırın.Alacağınız kalmaz.Ha kulup kapanırsa herkes zarar görür.

kral

29 Ağustos 2018 16:50
kulübü yiyip bitirdiler sonra o suçlu bu suçlu yok belederye yardım etmiyor diye çamur atıyorlar belediyeler bizden aldığı verğilerle yöneticilerimi besleyecek önce hesap sorulsun incelensin bakalım suç kimde belediye yardım yaparsa hakkımı helal etmiyorum

Davut

28 Ağustos 2018 20:57
Eskişehirin hükümette hiç temsilcisi yok mu.Bir bakanımız alo dese imza vermeyen iki kişiye sorun hemen çözülür. Alacaklılar da mağdur olmaz.Anlaşırlar borçları bir şekilde ödenir.

eses 262626

29 Ağustos 2018 19:40
sizin hiç payınız yok değilmi?benden bahış adı altında kuruş verirsem evime gitmek nasip olmasın ( eski taraftarın %90 benim görüşümde )

ali gür

31 Ağustos 2018 13:44
Millet işine geldimi Halil ünal başkan es es şampiyon , işine gelmedimi Halil bizi mahvetti. Sadece Halil mi arkadaş kim geldiyse hep yemeye içmeye geldi. Sadece çimlere bakan stat müdürü her gün değişik son model klubün araçları ile geziyordu.

üçüncü lik

30 Ağustos 2018 10:06
zamanında bu taraftar bu yonetımı sıvazlamadımı,herkes hakettıgını bulur,herkes hakettıgı yerde olur,eses seneye nerede olur bıldınızmı ben bılıyorum hakettıgı yerde olacak seneye

Suat Avni

28 Ağustos 2018 20:12
Cuma yatacak....

deşifre

29 Ağustos 2018 09:58
Taraftar napsın o kadar askeri ücretli adam sezonluk kombine alıyo forma alıyo hayata bir es kampanyasına katılıyo,ama o kadar kalantor işadamları 5 kuruş vermiyor büyükerşan 5 kuruş vermiyor bence yardım etmeyenler acilen deşifre edilsin.

İbrahimoral

28 Ağustos 2018 23:07
Secim zamanı oy oy diyenler nerede sevdamız aşkımız biterse sizde istifa edin gidin
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
Eskişehir'de, tramvayda Türkmenistan uyruklu bir kişinin saatini gasbettiği öne sürülen şüpheli gözaltına alındı.
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
 Şeker Mahallesi TOKİ Sıraevler sakinleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Opera-Otogar tramvay hattından bölgeye bir bağlantı hattı çekilmesini istedi. 
 YOLLAR YENİLENİYOR
YOLLAR YENİLENİYOR
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler iş programları kapsamında üstyapı çalışmalarını sürdürüyor.
NESİLLER ARASI  KÖPRÜ KURUYORLAR
NESİLLER ARASI KÖPRÜ KURUYORLAR
Üç yıl önce kurulan Eskişehir Kayı Boyu Derneği; kültürel, sanatsal ve tarihi organizasyonları ile geçmiş ve gelecek nesiller arasında köprü oluyor.
METALE HAYAT KATANLAR
METALE HAYAT KATANLAR
Eskişehir Sanayi Odası'nın (ESO) sanayicilerin birbirleri daha çok tanımasına ve birlikte iş yapma kültürünün gelişmesine yönelik gerçekleştirilen fuarların ikincisi gerçekleştirildi.
İYİ PARTİ'DEN  ETB'YE ZİYARET
İYİ PARTİ'DEN ETB'YE ZİYARET
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu ve İl Başkanı Ramis Tunca Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ve Yönetim Kuruluna ziyarette bulundular.
SORUNLARI ELE ALDIK
SORUNLARI ELE ALDIK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.
ESKİŞEHİR'E AYRI  ÖNEM VERİYORUZ
ESKİŞEHİR'E AYRI ÖNEM VERİYORUZ
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Eskişehir'de parti teşkilatını ziyaret ederek, tanışma ve istişare toplantılarına katıldı.
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
Eskişehir’de 19 Eylül Gaziler Günü düzenlenen etkinlik ile kutlandı.