ESKİŞEHİRSPOR'DA ÇİFTE MESAİ

07 Eylül 2018 10:17
ESKİŞEHİRSPOR'DA ÇİFTE MESAİ

Eskişehirspor kulübünde gözler 20 Eylül'de toplanacak olan lisans kurulundaki toplantıya çevrildi. -3 puan almamak için Başkan Halil Ünal'ın dün İstanbul'a gittiği öğrenildi. Öte yandan futbol takımı da dün iki ayrı antrenman yaptı.

HEDEF PUAN SİLDİRMEMEK

Eskişehirspor'da futbol takımı Milli arayı yoğun bir idman proğramı ile geçirmek isterken yönetimde 20 Eylül'de TFF lisans kurulundan olumsuz bir karar çıkmaması için eksiklerini tamamlamak için çalışmalar yapıyor. Eskişehirspor gibi liglerde ter döken 25 kulüp -3 puan silinme kararıyla karşı karşıya kalabilecek.

ÜNAL İSTANBUL'DA

Öte yandan Başkan Halil Ünal dün İstanbul'a giderek eksik evraklarla ilgili olarak hukuk danışmanlarıyla toplantı yapıp TFF yetkilileriyle görüşmeler yapacak. Gerek lisans kurulundan olumsuz bir karar çıkmaması gerekse devre arasında transfer tahtası açmak için yeniden çalışmalara başlayan Ünal'ın bir kaç gün İstanbul'da kalacağı öğrenildi.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

hamdi

07 Eylül 2018 15:13
haydi cocuklar/ yenilsenizde/ yensenizde/ ESKISEHIR HALKI SIZINLE. OZUMUZE DONECEGIZ. stadimizi her zaman dolduracagiz PES ETMEK YOK

aras

07 Eylül 2018 12:23
koskoca efsaneyi el birliğiyle bitirdiler. içimiz yanıyor içimiz

Vatandaş

10 Eylül 2018 10:43
4 günlük istanbul seyahatinin kulübe maliyetini merak ediyorum. Kim bilir kac bin tl cikacak kasadaki olmayan paradan ?

neden olmasın

07 Eylül 2018 10:46
Gençlerin yanına acilen bikaç tecrübeli futbolcu transfer edilirse süper lige çıkabiliriz.

Suat Avni

07 Eylül 2018 10:33
Kayyum çözer sorunlarıı...
İŞTE ALDIĞI CEZA
İŞTE ALDIĞI CEZA
Eskişehir’de 2013 yılında 17 yaşındaki bir kızın yanağını ısıran ve darp eden şahsa 3 yıl hapis cezası verildi. 
AKIL ALMAZ BİR AÇIKLAMA
AKIL ALMAZ BİR AÇIKLAMA
CHP İl Başkanı Rabia Akman, AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan'ın tramvaylara zam konusunda yaptığı açıklamayı eleştirdi. Akman “Açıklamayı anlamak mümkün değil” dedi.
BÜYÜKERŞEN İLK 10'DA
BÜYÜKERŞEN İLK 10'DA
Bilgi Toplama Merkezi, Yerel Gündem Araştırması yaparak vatandaşa “Yaşadığınız ilçe ve büyükşehir belediye başkanlarını başarılı buluyor musunuz?” diye sordu. Listede Büyükerşen de yer aldı.
SONU SEKA'YA BENZEMESİN
SONU SEKA'YA BENZEMESİN
Eskişehir Kazım Taşkent Şeker Fabrikası 2018-2019 üretim dönemi kampanya açılış törenine katılan CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, özelleştirilen 15 şeker fabrikasının akıbetinin SEKA’ya benzememesi çağrısında bulundu.
KÖYLÜLER İSYAN ETTİ
KÖYLÜLER İSYAN ETTİ
Mahmudiye'nin Doğanca Köyü'nde vakıf arazisi olan meranın bir şirkete kiralanmasına köylüler tepki gösterdi. Mera alanında kazı yapmaya gelen ekipler çalışmalarını jandarma eşliğinde yaptı.
ŞEKER FABRİKALARI ÇOK ÖNEMLİ
ŞEKER FABRİKALARI ÇOK ÖNEMLİ
Kazım Taşkent Eskişehir Şeker Fabrikası’nın 2018-2019 Yılı Pancar Alım ve Şeker Üretim İşleme döneminin açılışı düzenlenen törenle yapıldı.
OKULDA SİYASET OLMAZ
OKULDA SİYASET OLMAZ
Eğitim İş Şube Başakanı Abdülkadir Önder AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan'ın okulları ziyaret etmesine tepki gösterdi. Önder “Okullar siyaset dışında tutulmalı” dedi.
ESKİŞEHİR'DE USTURA DEHŞETİ
ESKİŞEHİR'DE USTURA DEHŞETİ
Eskişehir'de, usturayla kendisini yaralayan şahıs, polis ekiplerinin müdahalesiyle etkisiz hale getirilip hastaneye kaldırıldı. 
TRAMVAY ALTINDA CAN PAZARI
TRAMVAY ALTINDA CAN PAZARI
Eskişehir'de yolun karşısına geçerken tramvayın çarpması sonucu 1 kişi yaralandı. Tramvayın altına kalan genç, çevredeki vatandaşların yardımıyla kurtarıldı.