ESKİŞEHİRSPOR'A SIRT DÖNÜLEMEZ

Son Güncelleme : 13 Eylül 2018 10:09
ESKİŞEHİRSPOR'A SIRT DÖNÜLEMEZ

Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa, yaptığı açıklamada, artık şehrin kenetlenmesi gerektiğini dile getirdi. Çapa ayrıca transferin son gününde yaşananların uzun süre unutulamayacağını söyledi. 

Teknik Direktör Fuat Çapa dün yaptığı açıklamada,"Eskişehirspor iyi olursa şehirde iyi olacak. Bu büyük marka yok olmasın. Sorumluluk sahibi kişilerin Eskişehirspor'a sırt dönme hakları yok" dedi. Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa, transferin son gününde yaşananların uzun süre hafızalarda kalacağını söyledi. Şehir olarak bu süreci iyi değerlendiremediklerini belirten Çapa,"Herkes inanmıştı. Nasıl olsa birileri bu lisanları yeni sezona yetiştirecekti. Olmadı.  Kent olarak ilk 45 dakikayı kaybettik. Bunun ikinci 45 dakikası da var. Şehir sorumluluktan kaçmamalı ve Eskişehirspor'u tekrar ayağa kaldırmalıdır. Kimler ne kadar sahiplenecek onuda zaman gösterecek" dedi.

LİGİ DEĞERLENDİRDİ 

Lig maçlarını da değerlendiren Çapa, "Eskişehirspor bu sıkıntılı süreçte altyapıdan gelen oyuncularıyla maçlara çıkıyor. Gençlerimizin mücadelesindeki fotoğrafın altına şunu yazmalıyız. Yeniden doğuyoruz.Üst yapıyla uğraşırken, altyapıya da unutmamak gerekir. Mevcut kadroyla ne kadar çok puan toplarsak.İkinci yarıdaki hedefimiz ona göre belirlenir.14 puanın üzerine çıkarsak, daha avantajlı konuma gelebiliriz" şeklinde konuştu. Son olarak  Teknik Direktör Çapa, Türkiye-İsveç maçını Eskişehir'de oynanmasından en fazla kentin avantaj sağlayacağını sözlerine ekledi.
Yorumlar (2) / Onay bekleyen (6)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

TamEs

15 Eylül 2018 21:57
Sayın editör, sende mi KAYYUM cusun ? Yorumlarımızda küfür yok, hakaret yok , kışkırtma yok , neden yayımlamaz sın?...Bu Avni , ilgili ilgisiz haberin altına , KAYYUM aşağı KAYYUM yukarı atıp tutuyor, Kayyumla yatıp , Kayyumla kalkıyor , maşaallah yayımlıyorsun .Şimdi biz mi kötü olduk...Biz Eskişehirspor'un Kayyuma falan kalmadan kurtuluşa ermesini diliyoruz ve bunun Eskişehirspor'un sonu olacağına inanıyoruz...Tarafsız ol ve keyfine göre kara ver me ?

Suat Avni..

14 Eylül 2018 10:20
KAYYUM gelsin artık...Başka türlü çözüm yok....
İNÖNÜ'DE ÖLÜMLÜ KAZA
İNÖNÜ'DE ÖLÜMLÜ KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 1 çocuk öldü, 6 kişi yaralandı. 
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
Vatandaşların duygularını sömüren dilencinin üzerinden tam 620 lira çıktı.
SARICAKAYA'DA  PALMİYE GÜZELLİĞİ
SARICAKAYA'DA PALMİYE GÜZELLİĞİ
Eskişehir'in Sarıcakaya ilçesine giren vatandaşları palmiye ağaçları karşılıyor.
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğünce 3-7 Eylül 2018 tarihleri arasında Porsuk Bulvarı Adalar mevkiinde düzenlenen, bazı genel sağlık hizmetlerinin ücretsiz olarak verildiği Halk Sağlığı Sokağı etkinliğine vatandaşların ilgisi büyük oldu.
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ  SAVUNULMALI
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ SAVUNULMALI
Eğit – Der Eskişehir Şubesi eğitim öğretim yılının başlamasının ardından basın açıklaması gerçekleştirdi. Şube Başkanı Emin Dağlı, Laik eğitim sisteminin savunulması gerektiğini söyledi.
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
Yeni Kuşak Köy Enstitülüler Derneği (YKKED Eskişehir Şube Başkanı İlyas Küçükcan yeni eğitim öğretim yılı ile ilgili basın açıklaması yaptı. Küçükcan "Nitelikli-işlevsel bir eğitim sistemi için, Köy Enstitüleri deneyiminden yararlanılmalı" dedi.
KERBELA ANILDI
KERBELA ANILDI
Odunpazarı Belediyesi, Aleviler için kutsal olan Muharrem Ayı nedeniyle Sahra-i Kerbela Yas-ı Matem etkinliği düzenledi.
GÖÇMEN AİLEYE YARDIM ELİ
GÖÇMEN AİLEYE YARDIM ELİ
Geçen sene zihinsel engelli çocuğu ile birlikte savaştan kaçarak Irak’tan gelen Türkmen annenin yokluk içinde yaşadığını tespit eden Eskişehir Havacılar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği, ailenin evine yaklaşık 15 bin liralık eşya bağışladı.
DESTİCİ'DEN DESTEK SÖZÜ
DESTİCİ'DEN DESTEK SÖZÜ
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti.