Eskişehirspor tempoyu artırdı

27 Mayıs 2020 10:10
Eskişehirspor tempoyu artırdı

 İkinci korona virüs testlerinin de negatif çıkmasıyla Eskişehirspor'da antrenmanlar hız kazandı. Tesisler'de kampa giren Siyah Kırmızılı futbolcular, 19 Haziran'da başlayacak olan lige yoğun tempoda hazırlanıyor. 

19 Haziran'da yeniden sahaya inmeye hazırlanan Eskişehirspor'da çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Bayramın birinci günü sadece izin yaparak geçiren Siyah Kırmızılılar ardından antrenmanlarına kaldığı yerden devam etti.

KURALLARA UYGUN

Pandemi önemleri kapsamında sosyal mesafe kurallarına uygun olarak gerçekleştirilen antrenmanlar zaman zaman keyifli geçerken Teknik Direktör Mustafa Özer ve yardımcı antrenörler'de oyuncuların perfomanslarını yakından gözlemlemeyi ihmal etmiyor.

İKİNCİ TESTTE NEGATİF

Futbolculara ve teknik ekibe yapılan ikinci korona virüs testinin de negatif çıkması camiada büyük sevinçle karşılandı. Testlerin negatif çıkmasıyla Siyah Kırmızılılar antrenmanlarına daha çok ağırlık vermeye başladı. Teknik Direktör Mustafa Özer, "Testlerin olumsuz çıkmaması bizleri mutlu etti. Ama gevşemeden sosyal mesafe kurallarına uygun olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz." yorumunda bulundu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

istanbul escort

evden eve nakliyat

depolama şehirler arası nakliyat eşya depolama eşya depolama

evden eve nakliyat evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama