Eskişehirspor, Tarık Çamdal’ı çağırdı

12 Temmuz 2018 12:21
Eskişehirspor, Tarık Çamdal’ı çağırdı

Hedefi Süper Lig olarak belirleyen Eskişehirspor’da takviye çalışmaları tam gaz devam ediyor. Kırmızı Şimşekler, Galatasaray'a sattıkları eski oyuncusu Tarık Çamdal'ı geri çağırdı.

Son olarak Ferhat Kiraz'ı renklerine bağlayan Es Es’in gündemindeki son isim Tarık Çamdal. İki sezon önce de kiralık olarak Es Es'in formasını giyen oyuncu için başkan Halil Ünal'ın devreye girdiği ve menajeriyle görüşmelere başladığı öğrenildi.

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

EsEs

12 Temmuz 2018 13:11
Gel Tarık...Cincon seni oynatamadı.

Eses

13 Temmuz 2018 16:58
İyi bir profesyonel ise Erkan Zengin olayının transferine etkisi olmaz. Aksi taktirde iş ahlakı açısından da yanlış olur ki başarılı olması da mümkün değil.

ali

14 Temmuz 2018 01:25
evvelki sene lige çıkılamamanın 1 numaralı sorumlusuydu.sol taraf her maç yol geçen hanıydı.17 rakibimiz de maden bulmuş gibi bütün taktiklerini yol geçen hanı tarık üzerine yapmışlardı.ne defansı defans ne de 1 golü ve 1 asisti var.gs de boşuna her maç yuhalanmadı.almayın şunu.almayııııın.

Hasan Aykut

12 Temmuz 2018 15:48
Geçen sene yaşanan Erkan Zengin olayı ! Tarık,herkes tarafından biliniyor ki Erkan Zenginin eniştesi birde o çerçeveden bakmak lazım takıma gerçekten faydalı olurmu ?Halil başkanım mutlak bununda hesabını yapmış olmalı...

Hüseyin ÖZKAN

12 Temmuz 2018 13:41
Eskiye rağbet olaydı, bit pazarına nur yağardı. Aynı suda iki kere çimilmez. Bundan Es-Es'e hayır gelmez..

Cimbom

12 Temmuz 2018 12:43
İnşallah Eses'e gelir de kurtuluruz şu tembelden.
İNÖNÜ'DE ÖLÜMLÜ KAZA
İNÖNÜ'DE ÖLÜMLÜ KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 1 çocuk öldü, 6 kişi yaralandı. 
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
Vatandaşların duygularını sömüren dilencinin üzerinden tam 620 lira çıktı.
SARICAKAYA'DA  PALMİYE GÜZELLİĞİ
SARICAKAYA'DA PALMİYE GÜZELLİĞİ
Eskişehir'in Sarıcakaya ilçesine giren vatandaşları palmiye ağaçları karşılıyor.
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğünce 3-7 Eylül 2018 tarihleri arasında Porsuk Bulvarı Adalar mevkiinde düzenlenen, bazı genel sağlık hizmetlerinin ücretsiz olarak verildiği Halk Sağlığı Sokağı etkinliğine vatandaşların ilgisi büyük oldu.
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ  SAVUNULMALI
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ SAVUNULMALI
Eğit – Der Eskişehir Şubesi eğitim öğretim yılının başlamasının ardından basın açıklaması gerçekleştirdi. Şube Başkanı Emin Dağlı, Laik eğitim sisteminin savunulması gerektiğini söyledi.
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
Yeni Kuşak Köy Enstitülüler Derneği (YKKED Eskişehir Şube Başkanı İlyas Küçükcan yeni eğitim öğretim yılı ile ilgili basın açıklaması yaptı. Küçükcan "Nitelikli-işlevsel bir eğitim sistemi için, Köy Enstitüleri deneyiminden yararlanılmalı" dedi.
KERBELA ANILDI
KERBELA ANILDI
Odunpazarı Belediyesi, Aleviler için kutsal olan Muharrem Ayı nedeniyle Sahra-i Kerbela Yas-ı Matem etkinliği düzenledi.
GÖÇMEN AİLEYE YARDIM ELİ
GÖÇMEN AİLEYE YARDIM ELİ
Geçen sene zihinsel engelli çocuğu ile birlikte savaştan kaçarak Irak’tan gelen Türkmen annenin yokluk içinde yaşadığını tespit eden Eskişehir Havacılar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği, ailenin evine yaklaşık 15 bin liralık eşya bağışladı.
DESTİCİ'DEN DESTEK SÖZÜ
DESTİCİ'DEN DESTEK SÖZÜ
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti.