ESKİŞEHİRSPOR SORUNLARI ÇÖZÜYOR

31 Aralık 2017 09:01
ESKİŞEHİRSPOR SORUNLARI ÇÖZÜYOR

Eskişehirspor yönetimi, transfer yasağını göz önüne alarak kadroda bulunan isimlerin boşta kalmaması için ödemeleri yapmaya devam ediyor. FİFA'lık olan dosyaların ise hafta içinde temizleneceği öğrenildi.

PARALAR ÖDENİYOR

TFF’ye alacaklarını alamadıkları için başvurup serbest kalma yolunda adım atan futbolculara bir bir ödemeleri yapılıyor. Geçtiğimiz günlerde Bruno Mezenga, Ofoedu, Hasan Hüseyin Acar, Hasan Ayaroğlu, Semih Şentürk, Aykut Akgün, Bilal Aziz Özer, Akaminko ve Felix Michel gibi başvuru yapan isimlerin hesaplarına alacakları yatırılmıştı. Gelecek günlerde ise yönetimin , Erkan Zengin, Dorukhan Toköz, Kaan Kanak, Kayacan Erdoğan, Uğur İnceman, Hürriyet Gücer, Gökhan Siverek ve Serdar Yazıcı'nın sorunu çözeceği öğrenildi. Bu ödemelerin 8 Ocak tarihine kadar bitmesi bekleniyor.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Ooo

02 Ocak 2018 09:20
Resimdeki top toplayıcıları bulun
SİVRİHİSAR'DA KURTULUŞ SEVİNCİ
SİVRİHİSAR'DA KURTULUŞ SEVİNCİ
Sivrihisar ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yılı coşkuyla kutlandı.
BU BULVAR TRAFİĞE KAPATILACAK
BU BULVAR TRAFİĞE KAPATILACAK
Selami Vardar Bulvarı’nın bir bölümü tramvay hattı uzatma çalışmaları nedeniyle geçici süreyle araç trafiğine kapatılacak.
BU KADARINA PES!
BU KADARINA PES!
 Eskişehir’de Hz. Ali'nin torunu olduğunu söyleyerek koyun çaldığı iddia edilen şahsın yargılandığı dava başlandı. 
ÜRETİCİLERE LAVANTA FİDESİ DAĞITILDI
ÜRETİCİLERE LAVANTA FİDESİ DAĞITILDI
Tarım ve Orman Bakanlığı'nın, “Itri ve Tıbbi Bitkiler ile Boya Bitkileri Yetiştiriciliğinin Geliştirilmesi Projesi” kapsamında Eskişehir'deki üreticilere lavanta fidesi dağıtıldı.
SEFERBERLİK ÇAĞRISI
SEFERBERLİK ÇAĞRISI
Türk Hava Yolları (THY) Teknik A.Ş. Genel Müdür Danışmanı Halil Tokel, Eskişehir'de katıldığı toplantıda, sanayicilere seslenerek, "Bütün firmalarımızı, mümkün olduğu kadar havacılıktaki tam bağımsızlığı sağlamak için kalkınma seferberliğine davet ediyoruz" dedi.
SALÇAYA ZAM YAPMADILAR
SALÇAYA ZAM YAPMADILAR
Türkiye genelinde artan salça fiyatlarına karşı duran Sarıcakaya ilçesindeki kadınlar, kendi ürünlerini eski fiyattan satmaya devam ediyor.
İMAR BARIŞI ANLATILDI
İMAR BARIŞI ANLATILDI
Günyüzü ilçesinde İmar Barışı bilgilendirme toplantısı yapıldı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Eskişehir İl Müdürlüğü tarafından görevlendirilen Şube Müdürü Murat Kayalı ve Mimar İpek Gülsoy vatandaşların sorularını yanıtladı.
HEDEFLERİMİZE KATKILAR SUNACAK
HEDEFLERİMİZE KATKILAR SUNACAK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Şafak Ertan Çomaklı’yı ziyaret etti.
HAYVAN SAĞLIĞI MERKEZİ'Nİ GEZDİLER
HAYVAN SAĞLIĞI MERKEZİ'Nİ GEZDİLER
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Hayvan Hakları Çalışma Grubu, Odunpazarı Belediyesi Hayvan Sağlık Merkezini ziyaret etti.