ESKİŞEHİRSPOR SİYASETİN ÜZERİNDE

24 Ağustos 2018 17:57
ESKİŞEHİRSPOR SİYASETİN ÜZERİNDE

MHP Eskişehir İl Başkanlığı bayramlaşma töreni gerçekleştirdi. Törende konuşan MHP Eskişehir İl Başkanı İsmail Candemir, “Eskişehir kulübü siyasetin üzerindedir” dedi.

Siyasete alet edilemez

MHP Eskişehir Milletvekilinin de katıldığı tören de konuşan Candemir, “Eskişehirspor'un içinde siyaset olmaz. Burası bir spor kulübüdür ve siyaset üstüdür. Eskişehirspor üzerinden kimse siyaset yapmasın” diye konuştu.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Ali

25 Ağustos 2018 14:18
Şunu iyi bilin önce yerel yönetim kim yönetiyor sa ona gidilir şimdiye kadar yılmaz ne yaptı boş heykel den başka bir şey. Yok önce onu eleştiri ondan sonra diğerlerine gidin

Esra y

25 Ağustos 2018 01:55
Sayın candemir Eskişehirspor üzerinden siyaset yapan yok sözünüz SAYIN YILMAZ BÜYÜKERŞEN Başkanınaysa eğer Halil bey Yılmaz hocaya laf söyledi Başkanımızda gerekli cevabı verdi eğer Eskişehirspor üzerinden siyaset yapan biri varsa buda Halil beydir bir BÜYÜKŞEHİR Belediye Başkanına gel klubu sen kapat sana yakisir denemez kim klubu bu hale getirdiyse bence siz ona gidin Eskisehirspor uzerinden siyaset yapmayin deyin benim nacizhane fikrim

yunus hızlı

25 Ağustos 2018 16:58
bir siz kalmıştınız karışmayan ..sizde es es e burnunuzu sokun daha beter olsun es es..
ESKİŞEHİR'E YENİ YAŞAM ALANI
ESKİŞEHİR'E YENİ YAŞAM ALANI
Eskişehir ve bölgeye değer katacak kentin yeni yaşam merkezi Cassaba Modern, 2018’in son çeyreğinde kapılarını açmaya hazırlanıyor.
  TARİFELİ UÇUŞLAR  YENİDEN BAŞLASIN
TARİFELİ UÇUŞLAR YENİDEN BAŞLASIN
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u ziyaret eden CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Hasan Polatkan Havaalanı’nın yolcu ve kargo taşımacılığında daha işler hale getirilmesi ve tarifeli uçak seferlerinin başlatılmasını istedi.
DOLANDIRILMAKTAN SON ANDA KURTULDU
DOLANDIRILMAKTAN SON ANDA KURTULDU
Eskişehir'de telefon ile aranarak kendisini polis olarak tanıtan şahısların isteği sonucu bankadan kredi çekip şüphelilere havale yapmak isteyen yaşlı adam, polis ekiplerinin aldığı önlem sayesinde dolandırılmaktan son anda kurtuldu.
SİVRİHİSAR'DA KURTULUŞ SEVİNCİ
SİVRİHİSAR'DA KURTULUŞ SEVİNCİ
Sivrihisar ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yılı coşkuyla kutlandı.
BU BULVAR TRAFİĞE KAPATILACAK
BU BULVAR TRAFİĞE KAPATILACAK
Selami Vardar Bulvarı’nın bir bölümü tramvay hattı uzatma çalışmaları nedeniyle geçici süreyle araç trafiğine kapatılacak.
BU KADARINA PES!
BU KADARINA PES!
 Eskişehir’de Hz. Ali'nin torunu olduğunu söyleyerek koyun çaldığı iddia edilen şahsın yargılandığı dava başlandı. 
ÜRETİCİLERE LAVANTA FİDESİ DAĞITILDI
ÜRETİCİLERE LAVANTA FİDESİ DAĞITILDI
Tarım ve Orman Bakanlığı'nın, “Itri ve Tıbbi Bitkiler ile Boya Bitkileri Yetiştiriciliğinin Geliştirilmesi Projesi” kapsamında Eskişehir'deki üreticilere lavanta fidesi dağıtıldı.
SEFERBERLİK ÇAĞRISI
SEFERBERLİK ÇAĞRISI
Türk Hava Yolları (THY) Teknik A.Ş. Genel Müdür Danışmanı Halil Tokel, Eskişehir'de katıldığı toplantıda, sanayicilere seslenerek, "Bütün firmalarımızı, mümkün olduğu kadar havacılıktaki tam bağımsızlığı sağlamak için kalkınma seferberliğine davet ediyoruz" dedi.
SALÇAYA ZAM YAPMADILAR
SALÇAYA ZAM YAPMADILAR
Türkiye genelinde artan salça fiyatlarına karşı duran Sarıcakaya ilçesindeki kadınlar, kendi ürünlerini eski fiyattan satmaya devam ediyor.