ESKİŞEHİRSPOR SEZONU AÇTI

Son Güncelleme : 03 Temmuz 2018 11:07
ESKİŞEHİRSPOR SEZONU AÇTI

Eskişehirspor futbol takımı tesislerde bir araya geldi. Takım ilk etap kampını burada yapacak. İkinci etap için ise Afyon veya Bolu yöresi tercih edilecek.

Eskişehirspor'da yeni sezon hazırlıklarına başladı. Genelde U21 ve U19 takımlarının yanı sıra geride kalan sezonda A takımda şans bulan gençlerden kurulu olan kadro tesislerde ilk çalışma için bir araya geldi. 20 Temmuz'a kadar Eskişehir'de ön çalışma yapacak olan takımda ikinci etap kampı öncesinde 26 olan kadroda revizyona gidilecek.

İLK ETAP KADROSU

Jerry Akaminko, Semih Güler, Marko Milinkoviç, Furgan Polat, İ.Halil Öner, Bedirhan Altunbaş, Ekrem Kılıçarslan, Cemali Sertel, Mehmet Özcan,Serdar Yazıcı, Feyzi Yıldırım, Talha Erdoğan, Ahmet Zeki Barlas, Mevlüt Çelik, İsmail Oykun, Batuhan Kökdere, Utku Kızılkaya, Tolga Yakut, Hüseyin Yılmaz, Alperen Kocabaş, Kaan Öztürk, Kaan Kaydırak, Miran Avcı, Hasan Ulaş Uygur,Ahmet Düzarat, Ebrar Yiğit Aydın.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

TamEs

02 Temmuz 2018 23:53
Hayırlı olsun,yeni sezonda planlanan ve imza için bekleyen oyuncu transferleriyle daha da güçlü olacağız inşaallah...Karamsarlık yok , bu sene tek hedef süper lig ve bunu başaracak güçteyiz...Şu gençlerden bile en az 8_9 tane sağlam futbolcu çıkar , kimse merak etmesin , enseyi karartmak yok , pes etmek yok , her zaman , her yerde en büyük ESES!!!!!!!

Adam gibi biri

02 Temmuz 2018 22:40
Haydi genç şimşekler gösterin kendinizi. Gücünüzü beyninizle birleştirin. Hedefiniz olsun mutlaka ulaşmaya çabalayın. Camiamıza, başkanımıza, yönetim kurulumuza, hocamıza, futbolcularımıza, antrenörlerimize yeni sezon hayırlı olsun.
İŞTE ALDIĞI CEZA
İŞTE ALDIĞI CEZA
Eskişehir’de 2013 yılında 17 yaşındaki bir kızın yanağını ısıran ve darp eden şahsa 3 yıl hapis cezası verildi. 
AKIL ALMAZ BİR AÇIKLAMA
AKIL ALMAZ BİR AÇIKLAMA
CHP İl Başkanı Rabia Akman, AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan'ın tramvaylara zam konusunda yaptığı açıklamayı eleştirdi. Akman “Açıklamayı anlamak mümkün değil” dedi.
BÜYÜKERŞEN İLK 10'DA
BÜYÜKERŞEN İLK 10'DA
Bilgi Toplama Merkezi, Yerel Gündem Araştırması yaparak vatandaşa “Yaşadığınız ilçe ve büyükşehir belediye başkanlarını başarılı buluyor musunuz?” diye sordu. Listede Büyükerşen de yer aldı.
SONU SEKA'YA BENZEMESİN
SONU SEKA'YA BENZEMESİN
Eskişehir Kazım Taşkent Şeker Fabrikası 2018-2019 üretim dönemi kampanya açılış törenine katılan CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, özelleştirilen 15 şeker fabrikasının akıbetinin SEKA’ya benzememesi çağrısında bulundu.
KÖYLÜLER İSYAN ETTİ
KÖYLÜLER İSYAN ETTİ
Mahmudiye'nin Doğanca Köyü'nde vakıf arazisi olan meranın bir şirkete kiralanmasına köylüler tepki gösterdi. Mera alanında kazı yapmaya gelen ekipler çalışmalarını jandarma eşliğinde yaptı.
ŞEKER FABRİKALARI ÇOK ÖNEMLİ
ŞEKER FABRİKALARI ÇOK ÖNEMLİ
Kazım Taşkent Eskişehir Şeker Fabrikası’nın 2018-2019 Yılı Pancar Alım ve Şeker Üretim İşleme döneminin açılışı düzenlenen törenle yapıldı.
OKULDA SİYASET OLMAZ
OKULDA SİYASET OLMAZ
Eğitim İş Şube Başakanı Abdülkadir Önder AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan'ın okulları ziyaret etmesine tepki gösterdi. Önder “Okullar siyaset dışında tutulmalı” dedi.
ESKİŞEHİR'DE USTURA DEHŞETİ
ESKİŞEHİR'DE USTURA DEHŞETİ
Eskişehir'de, usturayla kendisini yaralayan şahıs, polis ekiplerinin müdahalesiyle etkisiz hale getirilip hastaneye kaldırıldı. 
TRAMVAY ALTINDA CAN PAZARI
TRAMVAY ALTINDA CAN PAZARI
Eskişehir'de yolun karşısına geçerken tramvayın çarpması sonucu 1 kişi yaralandı. Tramvayın altına kalan genç, çevredeki vatandaşların yardımıyla kurtarıldı.